BeatsFactory
makin' music is my life

Muzyka (poziom: Advanced) - [finał] DKA - Wybacz (Pit rmx)

Pit - 2006-08-25, 14:49
Temat postu: [finał] DKA - Wybacz (Pit rmx)
Oryginał jest tutaj: http://clips.interia.pl/index.html?id=20579

Ukazuje się dwupłytowy album DKA którego jestem współproducentem :D
Dzisiaj zrobiłem remiks, może pójdzie na album może nie, nie wiem :)
Wokal jest jaki jest .. :)
Ale chętnie się nim z wami podziele :)

Link: http://s001.wyslijto.pl/i...185768407858607

Pozdrawiam
Take Care

Update linku :)

ZeheOS - 2006-08-26, 18:51

Noooo, musze przyznać, że jestem mile zaskoczony. :D
Niezłe pianko, genialnie sklecona perka, super pad (czy tam string czy coś tam) bassik trochę za głośno, ale to co mi sie najbardziej podoba - jest bardzo przestrzennie i klimatycznie. :)
No ten wokal przydałoby się zdeesserować, przy reverbie daje to o sobie znać. :/ Ale w sumie zbytnio nie przeszkadza. :)
Od 3:18 juz mi sie mniej podoba, ten chropowaty wokal psuje klimat. <do bani>

No cóż, świetna produkcja - więcej trudno coś napisać, bo naprawdę trudno sie szczególnie do czegos przyczepić. Mimo mało znaczących wad to spoko podkładzik machnąłeś. Gratsy! :D

Pit - 2006-08-27, 22:53

no fajnie zrobiłem pierwszy w swoim zyciu kawalek "popowy" i nikt ocenic nie chce :P hehe

thx ZeheOS za ocenke ;)

Insaane - 2006-08-28, 12:33

hah :P

dobra bez jaj mimo ze nie gustuje w tego typu muzyce to i tak ocenie wykonanie :P
zatem: pady sa cudne :) pianinko takie slodkie jest - fajne, perka niezle pyka te haty nei wiem czemu mnei raza czasem ale zapominam o nich 8ms po ich uslyszeniu :P Bas wg mnie jest dobry, nawet powiedzialbym zaje******sty :P w ogole niezle ci poszlo ;) Chcialbym tylko powiedziec ze jednak drum za slaby :>

Tak wiec nei zwarzajac na styl a na wykonanie stwierdzam iz zasluguje on na 8 z uwagi na druma i haty ktore wbijaja mi sie w malzowiny i wytracajac predkosc bardzo powoli sprawiaja ze w uchu srodkowym cos mnie drapie :P ale ja mam cos ze sluchem widocznie, jednak zdam sie na niego :P mysle ze 8 bedzie satysfakcjonujaca nota ;)

matej - 2006-08-28, 21:21

Bardzo dobry bit, DKA szanuję, jest naprawdę dobrym i niedocenionym raperem ale ta piosenka (lirycznie) jest nooo nie jest w jego stylu : / UMC : /
Ogólnie bit ma klimat i to jest ważny, fakt jest popowy, : ) ale naprawdę nieźle ci to wyszło, jakich programów użyłeś, tylko FL i Raadek?? Możesz napisać? Pady skąd masz, bo to chyba nie są żadne ze standardowych....

Pozdrawiam, respekt : ).

Pit - 2006-08-30, 10:11

matej napisał/a:jakich programów użyłeś


tylko Reason :)

matej napisał/a:Pady skąd masz, bo to chyba nie są żadne ze standardowych....


to nie pady tyko stringi :P a sa z pakietu refilli Sonic music refill , dokladnie ten refill nazywa sie Symphnica, jest to część 5 tego pakieciku ;)

Dzieki za ocenke i pozdrawiam :)

Not4uS - 2006-09-01, 21:06

Hej Pit

Nie wiedziałem że DKA obraca się też w takich klimatach :) Pewnie przeoczył bym ten temat, ale dzisiaj oglądając TV trafiłem właśnie na teledysk tego kawałka :) Przyznam że jestem pozytywnie zaskoczony. Podoba mi się pianino (w szczególności jego barwa) i stringi. Ładnie to wszystko leci. Słychać że brzmienia dopracowałeś do perfekcji. Beat fajny, delikatny. Ogólnie wyszedł bardzo nastrojowy utwór. Podoba mi się to co zrobiłeś. Kawałek zostaje u mnie na dysku do wielokrotnego odsłuchu :)

Wrażnia pozytywne więc ocena też jest wysoka 9/10

Pozdrawiam

Pit - 2006-09-02, 12:38

No cóż.. z hip-hopem to ma mało wspolnego :) raczej przypomina mi utowry grupy Sumptuastic :P
Dzieki za ocenke ;)

Pozdrawiam

immortal - 2006-09-02, 19:04

no wypaśny podkładzik, słychać, że wszystko jest dopieszczone ;) aczkolwiek snare troszkę dziwnie brzmi...
jesteś samoukiem, czy chodziłeś na lekcje gry pianina? (pytanie z ciekawośći :P)
też nie wiedziałem, że DKA w takich klimatach się obraca :] apropos DKA - wie ktoś może jak nazywa się koleś który udziela się w kawałku "must think twice" na drugiej płycie DKA?

Not4uS - 2006-09-02, 20:12

immortal napisał/a:apropos DKA - wie ktoś może jak nazywa się koleś który udziela się w kawałku "must think twice" na drugiej płycie DKA?

Pit pewnie będzie to wiedział bo współpracuje z DKA :)

koniec offtopa

ZLK - 2006-09-03, 12:53

Brzmienie z wyczuciem, podoba mi się, też takie lubie - jasne, pełne :D Tekstu nie oceniam, jest poprawny - ok. Dobre stringi w tle, pianinko ładnie brzmi. W zasadzie to nie mam się do czego przyczepić. Utwór jest fajny, dobrze zrealizowany, nie chwyta specjalniie za gardło, ale nie wszystko musi się nadawać na przebój. Jest dobry na odprężenie, mało inwazyjny. Bardzo dobra robota :)
Pit - 2006-09-03, 16:48

immortal napisał/a:wie ktoś może jak nazywa się koleś który udziela się w kawałku "must think twice" na drugiej płycie DKA?

chetnie bym pomogl ale zapomnialem ;) to przyjaciel Daniela ze stanów.. :)
immortal napisał/a:jesteś samoukiem, czy chodziłeś na lekcje gry pianina?

jestem samoukiem
ZLK napisał/a:Bardzo dobra robota

Dzieki :)

Pozdrawiam
Take Care

Ebeb - 2006-09-03, 18:57

Łokurde... Śmiać mi się chce jak to słyszę :P Ocenię tylko muzykę :D
Bas fajny, głęboki :) Smyki - tu już trochę gorzej - brzmienie nie do końca pasuje do kawałka, lepsze byłu by lekko wibrujące. Pianinko super. Na posłuchanie się nadaje. Ale jak dla mnie - gdyby poleciało w radiu, nie wpadło by w ucho :P

immortal - 2006-09-03, 19:00

Pit napisał/a:
chetnie bym pomogl ale zapomnialem ;) to przyjaciel Daniela ze stanów.. :)

Polak czy Amerykanin? pytam, bo w sumie spodobał mi się jego featuring w tym kawałku a nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak się nazywa/jaki ma pseudonim...
Pit napisał/a:jestem samoukiem

no to podziwiam, podziwiam ;) - ja próbuje jakieś pianinko skomponować i dosłownie nic mi niewychodzi, ale nic - próbuję dalej, kiedyś musi wyjść :D

Pit - 2006-09-03, 19:45

Ebeb napisał/a:Ale jak dla mnie - gdyby poleciało w radiu, nie wpadło by w ucho :P


to, jak ja, omijaj Eske szerokim łukiem ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group