BeatsFactory
makin' music is my life

Muzyka (poziom: Advanced) - [demo] Ebeb - Having Good Time

Ebeb - 2006-07-28, 20:25
Temat postu: [demo] Ebeb - Having Good Time
http://www.soundclick.com...&key=19753BBD-0
http://www.soundclick.com...m?bandID=306132

Aż dziwne że mnie tak naszło żeby tyle w 2h zrobić :)

ix - 2006-07-28, 20:40
Temat postu: heh
no łupie panie...tylko troszkę za słodki ten synth...ten wokal z efektami czy nie wiem co ty tam dałeś taki troszkę w tylu szlonej żaby...:)
za słodko jak dla mnie/troszke to takie disco-polowe...zrobiłeś takie trance-polo...a może ebeb ja poprostu się nie znam na takiej muzyce bo uszy i mózg mam zniszczony trash i death metalem ;) ...wymień barwę tego synthu a nutki zostaw...Pozdrawiam
na tą chwilkę 6/10

Deniz Kasum - 2006-08-29, 18:08

Za dużo reverbu na leada wejście fajne bass za głośny i za suchy...
Melo udane porywające mogę zremixować ale to za kilka dni bo teraz mam za dużo roboty dla Hyperavers :)
Przydałby się wokal... Mastering do poprawy... 7

2006-08-29, 19:09 // Dodano
Coś czuję że praca nad kawałkiem o ile się zgodzisz to będzie czysta przyjemność :)

Braincreator - 2006-08-29, 21:08

no to brzmienie co od poczatku leci nie za ciekawe , dosyc suche, akurat tu sie nei zgodze z Liquim bo reeverb calkiem ok tylko delay mi nie pasuje;p bass nie najgorszy ale tez bym go minimalnie zmienil, melodia mnie nie zaskoczyla taka po prostu "ok" jak na ten gatunek, nie liczac fałszu na bassie w ostatniej czworce szesnastki kicka(mam nadzieje ze zjarzysz o co mi kaman), moment z pianinem i padami jak najbardziej na miejscu.

jesli nie zrozumiales czegos w mojej wypowiedzi moge wytlumaczyc jasniej

Deniz Kasum - 2006-08-30, 11:04

http://www.yousendit.com/...AE497A54F920400
oto demko nie zwracaj uwagi na rozmieszczenie motywów w kawałku tylko na brzmienia (mniej więcej) jakie będą tam
PzDr

ZeheOS - 2006-08-30, 11:29

Melo świetne, :D lead'y nawet w miarę, choć przydałoby się więcej reverbu na nie, pianinko do wymiany brzmi plastikowo (FL keys - fuj!), bass przydałby się jakiś niski, dudniacy i bliżej środka - też do wymiany. ;-)
No więc tak, melo masz świetne, ale martwi mnie, że dynamika kawałka jest dość niska. Jakiś pady do zapchania przestrzeni może by pomogły. :)
Co do kwesti aranżu, w 1:30 nie podoba mi się to nagłe zniknięcie lead'a, "usterka kompozycyjna" jak to mawiał ZLK (uwielbiam to stwierdzenie <lol>).

Strasznie tu pusto i ubogo,słychać, że robione na szybko. Ja tam z chęcią poczekam na finalną wersję, dopracowaną technicznie (bo się brzmienia gryzą) i z lepszym masteringiem (bo nie ma kopa). :)

Braincreator - 2006-08-30, 12:49

@ Liquipower , jak na vanga to calkiem fajny lead wycisnales, ale mi sie nie podoba

za to musze przyznac ze Twoje pianinko jest po prostu AWESOME ;)

Zombie bass - bez komentarz, perka i beat tez nie za ciekawe, brakuje mocy...

No i nie wyeliminowales fałszu o ktorym wspominalem, mam nadzieje ze Ebeb chociaz go uslyszy.

2006-08-30, 14:12 // ZeheOS
Brain: To nie miejsce na komentowanie utworu Liquil'a!
Deniz: jeżli chcesz wystawic kawałek do oceny utwórz nowy temat.

Deniz Kasum - 2006-08-30, 14:31

Cytat:Deniz: jeżli chcesz wystawic kawałek do oceny utwórz nowy temat.

No już opier** zebrałem :] ojj zebraliśmy xD
A co do demka robota dosłownie w 20 minut i to nie vanguard tylko inne vst (2)

2006-08-30, 15:36 // Dodano
Braincreator napisał/a:Twoje pianinko jest po prostu AWESOME ;)

Jeżeli mi znajdziesz server na który za darmo mogę dać vst o wielkości 112 mega to chętnie Ci wyślę

Braincreator - 2006-08-30, 16:26

Dzieki ze masz chęci , jak sie chce to sie i zrobi.. umiesz winrarem dzielic na czesci? moglbys podzielic i wrzucic np na rapidshare.. bylbym zaje**** wdzieczny bo to pianinko rocks..
Deniz Kasum - 2006-08-30, 18:33

postaram się podzielic najwyżej na gg mi powiesz jak ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group