BeatsFactory
makin' music is my life

Muzyka (poziom: Advanced) - [fina³] G. Andrzejewicz - Mi³o¶æ (wstrÊciuchDubFussion)

wstrÊciuch - 2006-07-19, 11:46
Temat postu: [fina³] G. Andrzejewicz - Mi³o¶æ (wstrÊciuchDubFussion)
konkursu nie wygra³em..zosta³ kawa³ek..ciekaw jestem Waszych opini

Mi³o¶æ(wstrÊciuchDubFussion)

pos³uchaj

Pit - 2006-07-22, 12:10

Ladnie operujesz filtrami ;) fajne ulozenie basu .. gdzies juz podobne slyszlaem :) ale mniejsa o to :) fajne kopniecie ma ten kawalek.. choc wydaje mi sie ze by lepiej sie go sluchalo jakbys se inny wokal zalatwil ;) bo tnepsuje tlyko dzielo :) fajne insturmenty w tle.. szkoda ze ten bass leci caly cas tak samo przez wprowadza drobny element monotoni :) ziana dopeiro w 3:32 :) troche pozno :) pekusja mi sie podoba jest ze tak powiem "bogata brzmieniowo" :) kawalek na pewno sprawdzilby sie w klubach.. jak dla mnei troszke za monotonny ale na pewno bym przy nim poskakal :)

Pozdrawiam
Take Care

wstrÊciuch - 2006-07-22, 15:11

Pit napisa³/a:jakbys se inny wokal zalatwil

haha :) my¶lê o tym w³a¶nie

lookup - 2006-07-23, 11:58

siemka....


co do tego kawa³ka to tylko jedno s³ówko ... wokalik out i mamy niesamowice energetyczny house-ik :D:D:D:D
PS kawa³eczek smiga ju¿ po wawce i wszycy twierdza zgodnie ze gdyby nie wokal to by by³ kawa³ po¿adnej produkcji ...tak to niestety pachnie kiczem bo Pani Gosia ma kiczowaty wokal :p ... ale i tak szacuneczek ze zrobi³e¶ z gó*** z³oto ;) ;p

wstrÊciuch - 2006-07-23, 17:46

:) zrobiê jeszcze z tego kawa³ek..narazie to taka ciekawostka:)
Ebeb - 2006-07-25, 19:58

No ju¿ od pocz±tku fajnie leci :) Wokal marny strasznie :D W³a¶ciwie jakby¶ se za³atwi³ ¶piewaj±c± laskê i pod muzykê co¶ nagra³ by³by hicior. Bradzo podoba mi siê wej¶cie basu na pocz±tku. Troszke przyd³ugawe to, ale ogólnie to kawa³ek na poziomie, co tu wiêcej pisaæ :)
Zet - 2006-07-28, 15:28

Ladne przejscia. Od 1:30 fajnie sie rozkrecilo. Podoba mi sie bas i jego melodia :) Potrafisz robic dlugie kawalki, mi by zabraklo pomyslow pewnie :) Jedno co mi przeszkadza to brzmienie tego kawalka :/ jakies takie brudne i nie przejrzyste mi sie wydaje. A pozatym kawal dobrej roboty. Pozdrawiam.
MPoV - 2006-08-26, 00:14

a mi sie z tym wokalem podoba... zaje**** podoba... niewiem co powiedziec... bo niewidze zadnych bledow :]

uwielbiam house... zaluje ze sam nie potrafie takich kawalkow zrobic...

daje 10 :] i pozdrawiam :]

EDIT:
czlowieku! cos Ty mi z glowa zrobil... kawalek leci pod rzad niewiem ktory raz a ja chodze po domu i podspiewuje pod nosem "bo to tylko wielka milosc..."

niedobrze ze mna albo z Twoim walkiem tak dobrze...

bede musial odezwac sie do Ciebie na gg jak Cie zastane :]

peace! :]

wstrÊciuch - 2006-08-26, 10:37

MPoV napisa³/a:"bo to tylko wielka milosc..."

haha :)

z tym gg s³abo bêdzie bo zaraz wyje¿d¿am :] ale cieszy mnie Twoja reakcja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group