BeatsFactory
makin' music is my life

Muzyka (poziom: Advanced) - [finał] Cali Inc. - Temat Usuniety

Cali Inc. - 2004-12-25, 15:51
Temat postu: [finał] Cali Inc. - Temat Usuniety
sorki:)
qbs - 2004-12-25, 18:06

hehe klimacik mi sie wkoncu spodobal :wink: nie wiem co zamierzasz za charakter nadac temu utworkowi ale jak narazie brak mu konkretnego kopa. bo narazie mam wrazenie ze glowny rozkret jeszcze przed nami. przyczepie sie jeszcze do tego dzwieku co wchodzi od 1:50 podobnie jak w poprzednich produkcjach mi sie nie podoba. cala reszta zarabiscie dobrana zwlaszcza bassik niezly ale troche zabardzo zlany z kickiem. coz... czekam na final bo jak narazie jest fajnie :D
Cali Inc. - 2004-12-25, 18:07

to juz jest final Qbs..sorki za ta bete w nazwie ale zmienic nie moge na razie:)
qbs - 2004-12-25, 18:14

szkoda :( ale jakbys planowal extended club mix to chetnie sie skusze ;)
Cali Inc. - 2004-12-25, 18:16

a co..tak Ci sie spodobało:P
qbs - 2004-12-25, 19:03

fajnie to pianinko zmotales i bassik nieziemski dobrales ale szkoda ze brak jakiegos dynamicznego rozkretu :)
Piter - 2004-12-26, 00:13

No mi dla odmiany pianko się spodobało średnio - tzn owszem melodia jest ok tylko to brzmienie jakieś takie sztucznawe..... może się czepiam ;-)
Klimat - klimat jest atutem bo już od samego początku się zarysowuje - ciężkawy klimat jakby pod wpływem niezbyt pozytywnych emocji - galareta uczuć..... może źle to interpretuję ale słuchając to mi się właśnie na mózg rzuciło.
Potraktuj to jednak jako komplement bo przecież o budowanie nastroju zawsze chodzi - wesoło czy ślisko, smutno czy głupawo.... nie zawsze jesteśmy w stanie dobrze odzwierciedlić to w brzmieniu......


brak rozkrętu.....

AleX Cee - 2004-12-26, 19:55

hmm coz moge powiedziec :| poczatek bardzo ladnie zapowiada takie jak dla mnie chilloutowe ...ale piano jak dla mnie do wymiany za sztuczne (takie standardowe z FL )

pady co wchodzi od 57s nawet ladne brzmienie :)

to co jest od 1:30 hmm same ride'y i kick i w tle jakis tam pad ja bym to wywalil :P

dalej basik ladny synth tez w sumie spoko (ale troche malo ma wys. tonow (jak dla mnie))

od 5:02 podoba mi sie fajna wkreta ladne przejscie i dalej juz sobie leci melo z basikiem itd. ladne ten moment mi sie podoba chyba najbardziej z calego kawalka ...

aahha jeszcze nie napisalem ze melo mi sie tez podoba :)

ogolnie kawalek jest niezly troche dlugo sie rozkreca ale spoko

pzdr.:)

Mane - 2004-12-26, 20:27

wypas poczatek, z tym bassem jak by syrena :P, barwa piania fajna ale moglo by byc ciut ciszej moze, od 1:52 fajne rozkrecenie ale melo jakos do mnie nie trafia jest zbyt catchy heh ;) ale mimo wszytsko bardzo dobra produkcja :)
Cali Inc. - 2004-12-30, 20:18

dzieki za ocenki:) licze na wiecej..hehe:P
Taurus Stratus - 2004-12-30, 22:36

Poczatek tworku, na moj gust, rozpoczalbym troche innym instrumentem bassowym. Pianko - wypas :) Brakuje mi jakiegos przejscia perkusyjnego na poczatku ale to tez moj gust :).
W okolicach 3:5x jakis taki zastoj i przeciagniecie az do 4:3x. Potem jest a OK ale gubi troche rytm w paru malutkich miejscach.
Ogolnie - Great! ale moze byc Greater! :)

KJ

Cali Inc. - 2005-01-05, 22:55

kurde czemu wszyscy oceniaja Something For Your Ass a nie to??:P to też moje tylko że ksywke zmieniłem z ProjecT Cali na Cali Inc. !!:) no to do dzieła..hehe

[ Dodano: 2005-01-14, 00:45 ]
witam i przepraszam ze link nie działał..poprawiłem go własnie bo miałem problemy z serverem:) niedłguo ocenie wasze kawałki tutaj ale teraz mam cholernie duzo na głowie..przepraszam...jeśli znajdziecie czas to prosze posłuchać tego kawałka:) moze akurat trafie w czyjeśc gusta..hehe...pozdrawiam

DJ Toxic - 2005-01-18, 10:46

Nie wiem czemu temat jest usunięty?? Ja0 pociągnąłem ten track i mi się podoba. Ładnie Trance`uje - czysty jak na reasona przystało. SŁychać także na czym zrobiona została melodia hiehie - dobry ten synth na reasonie zrobili. Nie jest to co prawda aż nad to cudowny klimat, ale jest miło i przyjemnie. Wszystko gra jak trza. Tylko tak dalej
qbs - 2005-01-18, 11:51

w takim razie zamykam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group