BeatsFactory
makin' music is my life

Zg³oszenia do BeatsFactory - [Zg³oszenie] Dj.Flash

Bass-T-No - 2006-06-24, 17:01
Temat postu: [Zg³oszenie] Dj.Flash
Witam wszystkich .Pewnie niektorzy z was mnie pamietaja ale dla nowych osob na BF napisze cos o sobie.
Mam 22 lata mieszkam w Warszawie.Muzyka interesuje sie od dawna a przygode z nia zaczalem jakies 2 lata temu.
Na poczatku bawilem sie w klocki czyli seria programow E-jay i tak bylo okolo roku nastepnie przesiadlem sie na Fl Studio 5 i zaczalem tworzyc wlasnie na nim z czasem dochodzily nowe wtyczki,sample itd.
Jak wiadomo E-jay i Fl to dwa inne swiaty wiec na poczatku bylo trudno ale z czasem pojalem o co chodzi i zaczynalo cos z tego wychodzic. Na swoim koncie mam spory dorobek wlasnych produkcji i remiksow .Od nieawna wspolpracuje takze z Dj.Dee ale glownie zajmuje sie wlasnymi projektami.Narazie mam dwie nowe produkcje i tylko te musza niestety wystarczyc poniewaz nie chce wrzucac starych ktore i tak juz tu byly.Mam nadzieje ze sie spodobaja.Pozdro.

Dj.Flash-Pump it
Dj.Flash-Be Cool
Dj.Flash-Emotions


Sorki . Te utwory to jeszcze nie wersje ostateczne ale chce zebyscie z tego oceniali no niestety nie mam narazie za duzo czasu bo non stop pracuje i nie mam kiedy ich podokanczac mysle ze to co tu wrzucilem mozna jako tako ocenic i co bedzie to bedzie.

2006-07-03, 07:34 // Piter
Alternatywne linki:

http://piter.neart.pl/Pit/Dj.Flash-Be_Cool..mp3
http://piter.neart.pl/Pit/Dj.Flash-Emotions.mp3
http://piter.neart.pl/Pit...mo_version_.mp3

Po skoñczeniu g³osowania pliki z serwera skasujê (to tak gwoli jasno¶ci sytuacji) ;-)

Taurus Stratus - 2006-07-01, 01:39

Witaj na BF.

Mam prosbe... Czy Mozesz przeniesc kawalki na inny server - niewiem jak inni ale ja nie moge nic posciagac.

Dzieki,

KJ

Bass-T-No - 2006-07-01, 04:08

Zjedz na dó³ i kliknij Free a nastepnie odczekaj okolo 45 sekund i link sie wyswietli ja wlasnie sprawdzalem i dziala ale jesli bys mial nadal problemy to wrzuce na inny serwer.Pozdrawiam.
carmazine - 2006-07-02, 22:55

to ja poprosze o wrzucenie na inny serw, wtedy chêtnie przes³ucham i oceniê.
Loominator - 2006-07-03, 15:44

uda³o mi siê zaci±gn±æ, Piter z Twojego mirrora nie idzie co¶

Te kawa³ki na pewno nie s± na novice'a, ale równie¿ troszkê brakuje im jeszcze do adv.
"Be cool", ze tak powiem, nie pasuje do towarzystwa - plastikowy, bez porywaj±cego motywu. Brzytwiasty motyw nie umjmuje mnie u³o¿eniem nut, 3,5/10
"Pump it" - podoba mi siê ten wysoki, powtarzany do znudzenia wokal. Miêdzy nim i bassem brakuje jakiego¶ wype³niacza, motywu na 4 kicki, ew.8, 5/10
"Emotions" - piêkny, dancowy clap, zabawa filtrami; pod motywem g³ownym skrzecz±cy motyw w build-up'ie. Jeszcze trochê zabawy z tym kawa³kiem (dla mnie ci±gle trochê zbyt pusto) i wyjdzie co¶ ca³kiem dobrego 6/10

NOVICE na dzieñ dzisiejszy

Piter - 2006-07-03, 20:20

Loominator napisa³/a:Piter z Twojego mirrora nie idzie co¶


Nie bardzo wiem czemu mia³oby nie dzia³aæ - wszystkie moje utwory tam umieszczam i dzia³aj± a i te linki sprawdza³em - równie¿ i po Twoim po¶cie Loom i dzia³a......

Loominator - 2006-07-03, 20:31

teraz dzia³a, najwyra¼niej tymczasowy problem ;)
na swoje usprawiedliwienie dodam, ze nie dzialaly wszystkie trzy

Bass-T-No - 2006-07-03, 21:04

Piter dzieki za wrzucenie kawalkow na serwer.Mialem wyslac na inny ale nie mialem kiedy .Jeszcze raz dzieki.Pozdrawiam :)
carmazine - 2006-07-05, 01:18
Temat postu: No to sobie nagrabiê....
BeCool : Jest... przepraszam za s³owo, oble¶ny. Naprawdê wstydzi³bym siê w³±czyæ go przy kimkolwiek na kim mi zale¿y. Wybacz te mocne s³owa, nie s± skierowane w twoj± osobê, a w ten .... utwór. 2/10

Emotions: o wiele lepiej. Pocz±tek nudny - perka sama to pomys³ ¶redni, chyba ¿e jest oryginalna. Ta nei jest. Filtrowanie takie sobie. 0:41 - bardzo lubie takie synthy, szczegó³nie w momentach gdy ucinane s± górne czêstotliwo¶ci, podoba mi siê reverb na takich barwach za co masz u mnie plus. Stopa jest tandetna. Snare wali w kó³ko to samo. 1:34 - motyw jest za g³o¶no (w moim odczuciu). Ale ju¿ jaki¶ kszta³t na daje utworowi, choæ nie porywa. Od 2:03 do koñca straszna nuda. 4/10

Pump I: synth pierd*** od pocz±tku wyj±tkowo mi nie pasuje. gdyby by³ w centrum bardziej, a nie po lewo to mo¿e zrobi³by lepsze wra¿enie (w koñcu bass powinien graæ w centrum). Motyw od 1:10 nie porywa. Ten pitchowany wokal.... gdzie¶ ju¿ to s³ysza³em. Sk±d on jest? (mam wra¿enie, ¿e s³ysza³em go w radio). Perka jest taka bez ¿ycia... niestety, jeden króciutki hihat+stopa i claps/snare (który ma na³o¿ony fatalny reverb i brzmi pusto...) nie wystarcz± jako sekcja rytmiczna. W BeCool dorzuci³e¶ przynajmniej inne drumsy... 3/10

Uwagi ogólne: melodie, je¶li s±, to w najprostrzej mo¿liwej postaci. Perkusja nie polega na zapodaniu kilku barw (becool) czy bardzo niewielu (pump) parzy¶cie . Sekcja rytmiczna ma byæ dynamiczna, a wiêc ma mieæ kopa. Stopa powinna mieæ soczyste brzmienie, a du¿o transjentów nadaje dynamiki (oczywi¶cie je¶li s± umiejêtnie roz³o¿one - czytaj nie tylko parzy¶cie). Basy w twoich kawa³kach s± okropnie suche, nieatrakcyjne. Jedyne w zasadzie co mi siê spodoba³o to trance anthemy (tak to siê chyba zwie) z emotions. Przykro mi, nie postawiê novice.

Co mogê ci poradziæ - poczytaj trochê o warsztatowych niuansach. Na basy nak³adaj Chorusy, stosuj kompresjê.... poczytaj o u¿ywaniu EQ. No i najprostsze i bardzo wa¿ne... zacznij korzystaæ z velocity. Jak co¶ wali non stop to samo z tak± sam± si³± to naprawdê siê odechciewa. A je¶li tu dasz l¿ej, tu zaakcentujesz...robi siê ciekawiej.

To by by³o na tyle. Nie ³am siê, nastêpnym razem powinno byæ lepiej, ale to wymaga ciê¿kiej pracy.
Pozdrawiam.

Taurus Stratus - 2006-07-05, 13:25

OK -
Moje pare slow....
Sciagnalem, przesluchalem.... i....

Dwa kalwalki maja ten sam rozped- ta sama strukture - trzeci jeszcze moze byc przzez to ze jest tam ten "vocal" ale to tylko tyle zalet.
Kazdy kawalek jest "suchy", brakuje barwy... brakuje glebi dzwieku... I czasem pomyslu....
Ale to jest to odrobienia. Wiec narazie zapraszam do Novice.

Pozdrawiam

KJ

Dj Fc - 2006-07-05, 19:17

hmmm a wiec piersze moje glosowanie wiec wybaczcie jesli cos zknoce :roll: ;)
pierszy kawalek - be cool
piersze co mi sie nie spodobalo to te hity a szczegolnie ten ktory lupie z kickiem
bardzo porste mellodie jesli je mopzna tak nazwac
przejscia strasznie perfidne nie podobaja mi sie ani troche lecisz ciagle na tym samym motywie zmieniasz tylko brzemienia dlamnie wogle nie podchodzi

emotions lepeij
ale ciagle tak jak carmazine uwazam ze motyw na 1:34 jest duzo zaglosno pozatym ten na 1:03 tez troszeczke
ale tu dales jaki inny beat fajnie nawet to wyszlo ;) czegos tu jeszcze jednak brakuje

pump wokal wykozystanty byl juz w jakims kawalku nie powiem ci w jakim bo nie pamietam ale nie wazne
poczatke dlamnie bardzo sie podoba myslalem ze to co ciezkiego bedzie ale jednak nie az tak :)
i znowu motyw na 1:10 idzie moim zdaniem za glosno perkusja monotonna ten snare pod koniec jest jakis tez za glosny i wogle taki jakis suchy :/
ogolnie kawalki monotone dobrze ze 2 ostanie sa krutkie bo materialu tu na dluzszy napewno niema porste motywy pozatym jak dalmie mastering za cichy ale to juz kwestia mojego gustu ;) bo ja robie za ostry ale tak juz zostanie 8)
a wiec jak dla mnie Novice jak nic
pozdrawiam

Fido - 2006-07-06, 23:32

Wtórno¶æ, wtórno¶æ i jeszcze raz wtórno¶æ. Ja uwa¿am, ¿e osoby, które mia³y by ambicje na advance, powinni wykrzesaæ z siebie trochê wiêcej i albo choæ spróbowaæ zrobiæ co¶ orginalniejszego ni¿ sztambowe melodyjki i oklepane przej¶cia (plus ci±g³e bum-cyk bum-cyk), albo je¶li ich na to nie staæ,to chocia¿ robiæ to co robi± porz±dnie, tak ¿eby przynajmniej da³o siê przy tym potañczyæ. W ¿adnym z tych utworów nie zauwa¿y³em ani jednego, ani drugiego. W dodatku w Pump it wykorzysta³e¶ wokal z Daft Punka, przez co bardziej kojarzy siê z remiksem ni¿ autorsk± produkcj±.

Mam nadziejê, ¿e z rang± novice popracujesz nad swoj± muzyk± i rozwiniesz siê w którym¶ z tych kierunków o których pisa³em wy¿ej. :)

wstrÊciuch - 2006-07-07, 06:08

nov jak nic..<diabel>

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group