BeatsFactory
makin' music is my life

Zgłoszenia do BeatsFactory - [zgłoszenie] elvispro

elvispro - 2006-06-23, 09:25
Temat postu: [zgłoszenie] elvispro
Wiec tak.... mam 16 lat jestem poczatkujacym producentem muzyki techno , trance i dance w tych 3 linka sa zaprezentowane te 3 gatunki. Pracuje na eJay 7. Hmmm wiem ze jest to "układanie klocków lego" no ale w FLu nie daje soebei rade.... cierpliwosc nie nalezy do moich cnot. No i to chyba powinno wystarczyc pzdr :D:D



1. trance
2.dance
3.techno



sory ze utwory wrzuciłem na patrz.pl no ale chyba powinno wystarczyc pzdr <ok>

2006-06-23, 10:43 // Piter
Jeżeli korzystasz z gotowych loopów to neistety zgłoszenie nie będzie aktywowane bo nei jest to jeszcze etap muzykowania, w którym można ubiegać się o rangę na Beatsfactory.
Bardzo proszę o określenie czy korzystasz z gotowych loopów dołączanych do E-Jaya.
Oczywiście brak rangi BF nei jest przeszkodą w aktywnym funkcjonowaniu tutaj.

2006-06-23, 12:38 // Dodano
w czesci tak w czesci nie... czesc mam od kumpla czesc to moja loppy zrobione w eJay 6 dance club... :roll:

2006-06-23, 12:41 // Dodano
a tak pozatym tworzenie muzyki tylko z swoich loopow bylo by debilstwem bo skad bym mial tyle loopow lub czy bym mogl tyle zrobic ?? chbyba jak sa to po to zeby z nich korzystac... :> pozdro <ok>

Piter - 2006-06-23, 11:43

W takim razie zamykam głosowanie. Jeszcze nei czas dla Ciebie.
Nie martw się jednak - co do Frutka mogę powiedzieć od siebie, że nie jest wcale taki trudny jak się może z pozoru wydawać.
Zapraszam Cię do przejrzenia tutoriali oraz uczestnictwa w życiu BF.
Z pewnością podszkolisz się troszkę, nauczysz się używać Frutka lub innego programu do tworzenia muzyki od podstaw (np. Reason) i wtedy ponowisz swoje zgłoszenie z nowymi - w pełni autorskimi - utworami.
Gwarantuję, ze satysfakcja z muzykowania wzrośnie znacznie :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group