BeatsFactory
makin' music is my life

Składanki BF - Release BF - Electronica na P2P.

Adix - 2006-05-16, 22:53
Temat postu: Release BF - Electronica na P2P.
Narazie 2 releasy... (nie mam dziś już czasu na dodanie innych) .. :)

http://forum.osloskop.net...ST&f=61&t=72923

http://www.osiolek.com/fo...?showtopic=8286

W obu przypadkach trwa weryfikacja przez właścicieli serwisów... ale myśle, że nie będzie z tym problemu... :)

Za jakiś czas podam pierwsze statystyki.

Tu link do P2P jeśli ktoś chciałby sprawdzić czy działa... ja niestety nie moge z uwagi na to, że releasuje :/
(Przypominam, że aby zadziałał musicie mieć zainstalowany program do komunikacji P2P... np. eMule, eDonkey itp...)
aha... jeszcze jedno... nie będe tłumaczył jak używać oprogramowania P2P i jak wkleić do niego ten link, więc jeśli nie masz pojęcia o co w tym temacie chodzi to proszę nie pytaj.

UWAGA!
Poniższa wersja to wersja REPACK czyli z poprawioną sumą kontrolną i tej sie trzymajmy. (To jest wersja ostateczna !!)

Przepraszam wszystkich za błąd w CRC w poprzednim linku, nie jestem w stanie ustalić w którym miejscu releasowania on powstał.

Wersja poniżej jest 100% poprawna. Miło by było abyście ją sciągneli i pozostawili na swoich klientach P2P udostępnioną w ramach mnogości źródeł.

ed2k://|file|VA_-_BeatsFactory.Electronica.2006.[Adix].192kbps.REPACK.rar|65873039|0276A2856F130353FE86AAFA23B3C9DA|h=LAZ7GCYPGZFET2GNTZNOBSFAA3UXYQZH|/


Pozdr.
Adix

ZLK - 2006-05-17, 08:43

jak narazie 0 zrodel
Adix - 2006-05-17, 08:56

Hmmm, dziwne...
Release stoi na DonkeyServer2

Kurcze jestem w robocie teraz i mam dostęp tylko zdalny...

Zaraz sprawdze czy były jakieś requesty...

Fido - 2006-05-17, 09:13

Ja też siedzę na DonkeyServer No2 i zero źródeł
Piter - 2006-05-17, 09:16

a wrzuć paczkę Adix na "wiadomy" ftp - to umieszczę u siebie.
Adix - 2006-05-17, 09:34

Chłopaki , jestem teraz w pracy i nie mam możliwości ... aktualnie zdalnie zaówarzyłem, że jestem wylogowany z serwera... huh... Próbuje połączyć zdalnie, ale wydaje mi sie, że jedynym rozwiązaniem może być restart eMulowskiego serva mojego ... czego zdalnie zrobić nie mogę (mogę wyłączyć ale już nie włącze)... Chyba będzie trzeba poczekać jak wróce z roboty. Tak czy inaczej próbuje.
Piter - 2006-05-17, 09:36

Spoko Adix - to tak wszystko ogólnie a nei "na zaraz" :-)
Adix - 2006-05-17, 09:45

Ale jestem wpieniony... kur**, musiał akurat dziś sie wylogować kiedy jestem w robocie ..... ehhh, mam tylko na dzieje, że nie zdejmą releasa z powodu chwilowego braku źródeł.

FUCK

2006-05-17, 17:01 // Dodano
Udało mi sie zdalnie podnieść serwer.... stoi na DonkeyServer2.
Próbujcie teraz....

Jeśli nic nie będzie, spróbujcie wyszukać w wyszukiwarce P2P (opcja globalna) po haśle: "beatsfactory"...
W wynikach powinno sie znaleźć to o czym mowa... kliknijcie wtedy na to i spróbujcie ściągnąć - mówie o tym bo chce mieć 100% pewność, że hash jest OK.

Pozdr.
Adix

2006-05-17, 19:29 // Dodano
Pierwsze statsy... Link chyba działa bo miałem już kilkanaście requestów.

Zobaczymy czy zaakceptują releasa...

2006-05-18, 09:59 // Dodano
Pobierajcie,pobierajcie bo jest mało żródeł.... jak będzie taka lipa to releasów nie zaakceptują... :(

DJ_Golem - 2006-05-18, 09:36

Wieczor zgarniam :)
Fido - 2006-05-18, 11:45

Mam sćiągnięte 26,2% i jedno źródło z brakiem potrzebnych części. :( Jak biorę w wyszukiwarce, to plik ma dostępność: 2, zakończone źródła: 0%
Adix - 2006-05-18, 12:27

wieczorem mam nadzieje wszystko wroci do normy
DJ_Golem - 2006-05-18, 20:11

Mam 1/3 :D
Adix - 2006-05-18, 22:45

Z ostatniej chwili...

Jesli ktos przy rozpakowywaniu bedzie mial blad rozpakowywania trackow 6 i 8 niech uzyje Advanced Zip Repair i przebuduje sumy kontrolne (operacja trwa 10 sekund ;) ) i archiwum naprawione... Niewiem czemu tak sie zrobilo i czy u wszystkich powstanie ten problem, ale za wczasu podaje lekarstwo :)

Pozdr.
Adix

Fido - 2006-05-18, 23:06

U mnie niestety ten problem wystąpił. Trochę to mało eleganckie, tym bardziej że ten program który podałeś jest płatny. :/
Adix - 2006-05-18, 23:10

wiem fido, ale nic w tej sprawie nie moge teraz juz zrobic ;(

Jak przebuduje archivum i wrzuce raz jeszcze to hash sie nie bedzie zgadzal i wszystko ch** strzeli... wiem ze to przykre...

A co do legalnosci programu to wiem... dodam tylko, ze ludzie siedzacy na P2P raczej nie mają problemu z samokrytyką na temat legalności softu... (a to do nich jest adresowana ta paczka).

Naprawde niewiem jak to sie stało ... wszystko bylo sprawdzone po pare razy a tu masz...

Piter - 2006-05-19, 06:38

No nic.... tak czy inaczej projekt ruszył z kopyta. :-)

Zbieramy doświadczenia :-)

Na razie czekam jeszcze z utęsknieniem na pojawienie się informacji na osloskopie i osiolku bo to wydaje mi się tu najistotniejsze.

2006-05-19, 11:31 // Dodano
Adix - a czy chłopaki przepuszczą na osloskopy naszą składankę z błedem? czy oni nie słuchają tylko sprawdzają czy biega po sieci?

Adix - 2006-05-20, 17:21

UWAGA!
Poniższa wersja to wersja REPACK czyli z poprawioną sumą kontrolną i tej sie trzymajmy. (To jest wersja ostateczna !!)

Przepraszam wszystkich za błąd w CRC w poprzednim linku, nie jestem w stanie ustalić w którym miejscu releasowania on powstał.

Wersja poniżej jest 100% poprawna. Miło by było abyście ją sciągneli i pozostawili na swoich klientach P2P udostępnioną w ramach mnogości źródeł.

ed2k://|file|VA_-_BeatsFactory.Electronica.2006.[Adix].192kbps.REPACK.rar|65873039|0276A2856F130353FE86AAFA23B3C9DA|h=LAZ7GCYPGZFET2GNTZNOBSFAA3UXYQZH|/

Pozdr.
Adix

----------------------------

Dodatkowo zrobiłem releasa na jeszcze 6ciu portalach...

Czekam na efekty...

2006-05-21, 00:13 // Dodano
http://www.emulek.pl/ .... oficjalny release skladanki BF Electro...

2006-05-21, 13:12 // Dodano
http://www.oslozone.be/index.php ... oficjalny release składanki BF Electro...

...i jeszcze jeden oficjalny release :) http://emule.maxlinks.org

...i następny release :) www.osloskop.net

DJ_Golem - 2006-05-21, 13:26

Adix nie masz wejsc na goldesela czasem ?? To jest potega :D

Ale fajnie ze sie pojawilo :)

Fido - 2006-05-21, 15:16

Dałem też info u siebie na stronie. Co prawda odwiedzalność mam marną, ale mimo wszystko. ;) Odwiedza ją sporo moich znajomych, więc prawdopodobieństwo że ktoś się skusi jest spore. :)

Jak na razie utknąłem na 99,7%

Adix - 2006-05-21, 15:25

Z goldeselem zalatwiam
Fido - 2006-05-21, 17:55

Ekhm, nie chciałbym nikogo denerwować, ale ta paczka też nie jest doskonała. Plik z playlistą (M3U) nie działa, to znaczy ścieżki w nim zawarte nie są względne, odnoszą się do lokalizacji w jakiej były umieszczone na dysku u Adixa. Ale pozostałe pliki działają, więc nie jest to tragedia. ;)

A i jeszcze zauważyłem, że linki w pliku BF - Electronica Links.txt odnoszą się do tej starej, uszkodzonej paczki.

Adix - 2006-05-21, 18:15

heh, tego pliku z linkami mialo tam nie byc... z tego wszystkiego zapomnialem o skasowaniu go... m3u u mnie dzialalo... hmmm pewnie zapis byl faktycznie skierowany na mój dysk...

Ale ok, ze pliki dzialaja to najwazniejsze.

Fido - 2006-05-21, 18:32

Co powiecie na to, żeby dać tą składankę też na last.fm? Tam w ogóle można Zarejestrować się jako wytwórnia BeatsFactory i wydawać wirtualne albumy. Takich płyt mogą słuchać użytkownicy last.fm, a utwory z niej mogą też lecieć w radiu last.fm (tamtejsze radio samo dostosowuje się do gustu słuchacza, zresztą kto korzysta z tego serwisu/pluginu ten wie). Myślę że to też byłaby bardzo atrakcyjna forma promocji naszych składanek. Jak chcecie mogę się tym zająć. :)
Piter - 2006-05-21, 19:03

Bardzo dobry pomysł <ok>
Adix - 2006-05-21, 22:01

Następny oficjalny release ... http://osiolek.com/?id=10868 :)
Piter - 2006-05-21, 22:13

<ok>
DJ PAUL - 2006-05-21, 22:57

a tak przy okazji to gdzie najlepiej wrzucic zipa z trancem zebys adix mogl sobie sciagnac i zrobic releasa tak jak z elektronic juz mam zipa, ale kurde to 80 kilk mb wiec mi na neo urywa jak uploaduje. To gdzie najlepiej to wgrac??
Adix - 2006-05-21, 23:06

polecam konto na: http://my.opera.com
sam sie tam zadomowiłem :)
300MB na pliki bez reklam itd...

POzdr.
Adix

Fido - 2006-05-22, 10:59

Ok, zarejestrowałem nasz label na last.fm, ale potrzebuję tych mp3 w dokładnie takim formacie:

128kbps Constant-Bitrate (CBR) Stereo MP3 files, with 44.1khz samplerate

Ktoś posiada te mp3 z takim bitratem? Bo rekompresować to mi się wydaje, że nie ma sensu, bo byłaby to spora strata w jakości.

Jeszcze przyszło mi do głowy, że można by tam zamieścić wszystkie albumy, które są w katalogu na BF (bo generalnie na last.fm nie da się zamieszczać pojedyńczych utworów, a jedynie całe albumy). Jak się na to zapatrujecie? A może stworzyć osobny temat w administracji?

DJ PAUL - 2006-05-22, 14:19

Adix napisał/a:polecam konto na: http://my.opera.com


A gdzie tam mozna zobaczyc jakie sa parametry do ftp, zebym mogl przez kilenta ftp pliki wgrac. Mam nadzieje ze jest wogle taka opcja, bo ze prz4ez przegladarke mozna uploadowac to sire doczytalem, ale wole przez ftp.

Adix - 2006-05-22, 15:06

Mozesz rekompresowac... strata bedzie niewielka porownojąc kompresowanie z wav'a do 128kbps.

2006-05-22, 16:07 // Dodano
DJ PAUL napisał/a:Mam nadzieje ze jest wogle taka opcja


Niestety nie ma :( .... albo przynajmniej nic o niej nie wiem.
Ale przez przegladarke też dobrze idzie.

ZDV-12 - 2006-05-22, 23:03

mi osły i muły nie działają, jeśli dorwę to w ludzki sposób to rozpowszechnię w DC i może w Torrentach
Piter - 2006-05-25, 08:10

http://www.osiolek.com/?id=10868
http://www.osloskop.net/r/22468.html

Te, na których mi najbardziej zależało ze względu na odwiedzalność - BRAWO ADIX :-)

DJ PAUL - 2006-05-25, 22:47

Kurde nie idzie mi upload skladanki na tym serwerku opery. Pokazuje po pol godziny wgrywania jakis blad. Zreszta nie lubie wgrywac czegos jak nie widze paska postepu uploadu. Macie moza jakis pomysl gdzie ja moge ta skladanke trancowa wrzucic okolo 90 megabajtowy zip, oczywiscie przez ftp.
Adix - 2006-05-25, 23:52

Paul... jeśli już tak kiepsko, to postaram sie założyć może jutro FTPa u siebie i dostaniesz dostęp.
Ale to chwile może potrwać... Bo jutro mam pogrzeb i troche spraw do pozałatwiania.

Pozdr.
Adix


PS.
Odezwe sie.

DJ PAUL - 2006-05-25, 23:54

Adix napisał/a:Paul... jeśli już tak kiepsko, to postaram sie założyć może jutro FTPa u siebie i dostaniesz dostęp.


Ok spoko dobrze by bylo, bo juz skladanke mam zrobiona i tylko czeka zeby ja gdzies na serwer wpiac, a 90 mb to mi nigdzie nie chce wgrac na moihc serwerkach gdzie mam dostep.

Piter - 2006-08-10, 07:12

Dodatkowo dla ułatwienia link bezpośredni do składanki BF Electronica -->

Kod:http://atom.maczo.pl/~piters/VA_-_BeatsFactory.Electronica.2006.%5BAdix%5D.192kbps.REPACK.www!OSIOLEK!com.rar


Link do przekopiowania w okno przeglądarki.

DJ PAUL - 2006-08-10, 10:50

A tak propos kiedy bedzie release do skladanek BF Trance, Club and others. Czy wogle ktos tym sie zajmuje??
Piter - 2006-08-10, 11:02

Ja mam do napisania tekst przewodni do składanki trance - przyznam, że przeszkadza mi w tym zator myślowy - jakoś nei mogę skomponować żadnego sensownego tekstu - ale zrobię to w końcu ;-)

Co do reszty to zajmuje się nią Adix - tzn z tego, co pisał to ma już wszystkie kawałki - teraz brakuje tylko tego mojego tekstu i okładki.

Adix - 2006-08-10, 13:09

Piter napisał/a:teraz brakuje tylko tego mojego tekstu i okładki.


Święta prawda :)

PS.
A i Panowie... idzie "dłuższy" weekend... więc jeśli mam to ruszyć to prosze o wrzucenie obrotów na 2gi albo i 3ci bieg, bo po weekendzie znowu bede mało osiągalny... :)

Piter - 2006-08-15, 21:47

Tekst przewodni do składanki bf_trance_club_&_others:

Cytat:Czas na mocniejsze uderzenie. Taką szansę daje nam druga w kolejności składanka wydana przez wytwórnię Beatsfactory. Zestaw jest spójny stylistycznie choć, trzeba przyznać, czasem prowokacyjny. Z pewnością jednak przypadnie do gustu miłośnikom mocniejszego uderzenia i tanecznych rytmów. Nie brakuje tu grania klubowego - nie zawiodą się również zwolennicy bardziej melodyjnego transu czy nawet miodowych brzmień dream. Wśród wykonawców znaleźli się tacy muzycy jak Adix - tworzący w stylu trance lecz nie odżegnujący się od tanecznych konwencji lat dziewięćdziesiatych, które konsekwentnie wtapia w swoje kompozyce dając tym samym możliwość wielokrotnego odkrywania różnych ciekawych smaczków. DJ Paul - mistrz dream transu i szerokiej palety przyjemnych dla ucha i umysłu brzmień, które wzmocnione ostrym beatem wprowadzają w klimat sennych wizji - bardzo, trzeba przyznać, wyrazistych. Zet jest twórcą, dla którego transowe uderzenie jest podstawą do budowania wspaniałych melodii - jego twórczość również ociera się o sferę dream ale bariery gatunku przełamuje on na swój własny indywidualny sposób. Ornament DJ Pluma to wzór malowany electropędzlem na płótnie z ziarnistych - ostrych, lecz jeszcze przyjemnych brzmień analogowych. DJ Hopeless wraz ze znanym już Adixem serwują wzmocnioną porcję solidnego transu natomiast VPR w swej muzycznej ofercie szachuje słuchacza mocnym i patetycznym zarazem zestawem rytmicznym, obok którego nie sposób przejść obojętnie nie bujając choć głową. DJ Ebeb zdaje się nastrajać nas refleksyjnie lecz w swej przewrotności zaskakuje graniem mocno klubowym z prowokującymi dźwiękami ocierającymi się o strefę techno i dance. Kolejnym utworem z klubowej półki jest Hard Going Oscara De La Veera. Mocne granie nadające się na najlepsze klubowe parkiety. Składankę zamyka utwór nietypowy, jak na tą paletę stylistyczną. DJ Mephisto (cóż za przewrotna nazwa ;-)) prezentuje bardzo hipnotyczne a zarazem melodyjne granie bazujące na klubowym rytmie. Oryginalność tej produkcji wydaje się być ukłonem twórców kompilacji dla muzyki eksperymentalnej i dające świadectwo temu, że w muzyce tanecznej ostatnie słowo nie zostało jeszcze powiedziane.


Proszę o poprawki i sugestie - szczególnie twórców - jeśli coś pomiększałem :]

Adix - 2006-08-16, 08:48

Dla mnie jest OK... Może nawet ciute za dużo :), ale OK niech zostanie... (o ile inni nie będą mieli zastrzeżeń).

Pozdr.
Adix

PS.
Szkoda, że dostaje to już po długim weekendzie... :( Znowu troche poleży... No i jeszcze czekam na okładeczki...

Tak czy owak... Dzięki Piter... Good Job !

DJ_Golem - 2006-08-16, 09:21

Nie wiem jak z Mephisto ale ksywke zmienil na MepH, moze tez tak niech jest na skladance. Najlepiej jednak zeby sie On sam wypowiedzial.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group