BeatsFactory
makin' music is my life

Remixy i Współpraca - Remiksy na singiel Burning

DJ PAUL - 2006-04-19, 00:38
Temat postu: Remiksy na singiel Burning
Jakos tak sobie sprawdzilem maila dzisiaj i patrze a tu poczta od mojej wytworni Total Wipes, w ktorym pisza, ze Burning sie w miare sprzedaje i napisali mi, ze chcieliby wydac singiel z Burningiem w oryginale + trzy, cztery remiksy. Hehe faza by byla. Zastrzegli, ze nie sa to jeszcze 100% plany, ale chcieliby, zebym im zalatwil remikserow, wlasnie z Polski, bo chca ten singiel zrobic z wykonawacami polskimi, a jak sie nie uda zebrac tylu polskich remikserow, ze sie tak wyraze, to oni beda kombinowac dalej. Takze, faza by byla zeby to wypalila i dla mnie promocja i dla tych ktorzy by sie dostali na ten singiel. Z gory tylko podkreslam, ze to nic pewnego, wiec jak nie wypali to prosze na mnie nie krzyczec, ze obiecalem za kawalki na CD wyjda, bo to nie ode mnie zalezy i sam w to nie wierze. Po prostu za piekne, by bylo prawdziwe hehe :), ale sprobowac mysle, ze warto, a noz widelec sie uda i bedziemy na cd hehe.

Styl oczywiscie klubowy, najlepiej trance, ale nie koniecznie. Reszta juz od waszego uznania zalezy. Zainteresowani niech pisza w tym poscie to dam odpowiednie materialy.

Zet - 2006-04-19, 06:20

Ja jestem zainteresowany :) Zobacze, moze cos pokombinuje. Materialy mozesz mi przeslac na maila * zablokowano *
Adix - 2006-04-19, 13:18

Witam...
Gratulejszyn po pierwsze...
...po drugie - może coś by mi sie udało zrobić w tem temacie :)
(maila znasz... na czym pracuje - wiesz :) )

Pozdr.
Adix

Ebeb - 2006-04-19, 19:27

Ja! JA! :D Maila znajdziesz w profilu.... Ale nie gwarantuję że coś zrobię... Jutro wywiadówka :/
Deniz Kasum - 2006-04-19, 20:12

Hej mogę się dołączyć do remixowania...
Tylko co mam zrobić?
* zablokowano * dla przypomnienia mail

Souls in Motion - 2006-04-19, 21:00

Tu Souls in Motion. Zgłaszamy swoją gotowośc do próby stworzenia remixu Burning. Co prawda dopiero co zgłosiliśmy się do BF, ale taki remix to dla nas nie lada gratka. Potraktuj naszą kandydaturę poważnie i podeślij materiały na misc@o2.pl. Z pewnością coś ciekawego z tego wyjdzie, bo to "nasze" klimaty. :D
DJ PAUL - 2006-04-19, 22:03

Paczuszki z midi i wokalem wysle jutro. Juz dzisiaj sie nie wyrobie tego wszystkiego ulozyc/wyeksportowac.
Deniz Kasum - 2006-04-19, 22:29

Na kiedy to ma być zrobione??
Fido - 2006-04-20, 09:24

Paul, nie wiem czy cię to będzie interesować, ale mogę zrobić taki krótki remiks symfoniczny, który mógłby być zastosowany jako np intro :)
Dj Harry - 2006-04-20, 09:55

To ja sie jeszcze dolacze do prosby o wyslanie paczuszki :) * zablokowano * :) hmmm zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Pozdrawiam

ix - 2006-04-20, 13:50

wyslij i mnie paczuszkę cos pokompinuje może zrobię 1 w życiu remix...tylko że będzie ciężko...baaaaardzo....:) * zablokowano *
Mirrored - 2006-04-20, 19:15

* zablokowano *

:)

TranceQuall - 2006-04-20, 20:40

Tez mogę spróbowac :D . Mam teraz w sumie sporo wolnego czasu wiec czemu nie....Jak mozesz to podkopsaj material na: * zablokowano * <ok>
DJ PAUL - 2006-04-20, 23:11

Ok pierwsze info poszlo na PW. W woli informacji. Koniec konkursu uplywa 1 czerwca. Jezeli wszystko sie uda i wygrane kawalki znajda sie na singlu to uwazam, ze kawalki musza trzymac poziom, wiec dla osob ze statusem novice nie wysylam plikow z materialami. Wydawca z Total Wipes juz wie, ze oglosilem konkurs i nie kazal kazdego kawalka dawac dla nich do przesluchania, ale wybrac kilka najlepszych. Poprosze o pomoc ludzi ze statusem pro, bo sam nie bede moze do konca obiektywny, a zreszta nie mam sluchu i nie wyczuje pewnie roznych jakis tam niuansow hehe. Pozdrowka i zycze owocnej pracy.
Deniz Kasum - 2006-04-21, 13:45

Już mogę podesłać demko :P:P
Klimat oczywiście klubowy 8)

Loominator - 2006-04-21, 15:18

o ciekawe, ja też poproszę cosik takiego na maila, bedzie mial gniotka wiecej do przesluchania :P

advance.man (czita) interia.pl

Kostec/SO - 2006-04-21, 20:15

No to i ja tesz się zapiszę :) Poproszę na * zablokowano * a nóż morze nie nóż coś z tego wyjdzie przynajmiej spróbujuę
Pozdro :!:

Pit - 2006-04-21, 22:03

paul :) nudze sie :D prosze na * zablokowano * :)
Adix - 2006-04-21, 23:43

Mój już gotowy i wysłany :)

Pozdr.
Adix

PS.
Paul a tak na marginesie to jak i w czym ty żeś to edytował ? bo nutki porozłażone że hey (nierówne) i do tego nie trzymają sie za cholere siatki w piano roll'u :)

DJ PAUL - 2006-04-22, 01:24

Adix napisał/a:Paul a tak na marginesie to jak i w czym ty żeś to edytował ? bo nutki porozłażone że hey (nierówne) i do tego nie trzymają sie za cholere siatki w piano roll'u


Mozliwe ze Melo 1 troche sie rozbieglo, ale nie wiem czemu. Robilem eksport a potem w Fl wszystko jeszcze ukladalem do kupy, ale i tak jak niektorzy robia konkursy na remiks to prawie nic nie daja tylko wokale i puste melo w wave, wiec chyba i tak duzo dalem, bo praktycznie wszystkie motywy z kawalka.

ix - 2006-04-22, 11:04

DJ PAUL napisał/a:wiec chyba i tak duzo dalem, bo praktycznie wszystkie motywy z kawalka.
...nom...i cała zabawa na tym polega coby zrobić całkiem nowy kawałek...a tak na marginesie to całkiem fajny kawałek :P

2006-04-22, 12:06 // Dodano
DJ PAUL napisał/a:Styl oczywiscie klubowy
...więc to co zrobię oczywiście nie będzie barne pod uwagę bo kawałek jest w klimacie ala rock... :)

resbit - 2006-04-22, 13:24

ja tez poprosze :) * zablokowano * no chyba, że moj status az tak strsznie przeszkadza, zebym spróbował cos zrobić, prose zie nie sugerowac pracami na mojej stronie, sa troszke stare, a remixów z przyczyn prawnych nie pubplikuje juz


czemu moj podpis jest "zablokowany" ? o czymś nei wiem :)

Dj Harry - 2006-04-22, 14:14

A wlasnie ja sie czuje gorszy przez to ze nie moge sprobowac swoich sil a gdzie ambicja?? :D moze jednak daloby rade cusik pokombinowac?

Pozwolcie plisssssssssssssss <wstydnis>

Pozdrowionka

ZDV-12 - 2006-04-22, 15:11

resbit napisał/a:no chyba, że moj status az tak strsznie przeszkadza

Dj Harry napisał/a:A wlasnie ja sie czuje gorszy przez to ze nie moge sprobowac swoich sil a gdzie ambicja??

omatko nie rozumiem tych wypowiedzi, brzmią jakbyscie mieli kompleksy jakieś, chyba że Paul gdzieś napisał że Novice nie mogą remiksować a ja to przeoczyłem, wtedy te teksty rozumiem

Resbit - masz taki wpis w podpisie bo prawdopodobnie wstawiłeś w nim linka, linki są automatycznie blokowane dla nowych/mało aktywnych personów zeby forum nie zmieniło się w jedną wielka reklamę

Deniz Kasum - 2006-04-22, 15:20

Jak ma brzmieć nazwa??
"dj Paul-Burnin (Producer's RMX0"??

Adix - 2006-04-22, 16:14

DJ PAUL napisał/a:kawalki musza trzymac poziom, wiec dla osob ze statusem novice nie wysylam plikow z materialami.

Tu napisał...
I jeśli to nie jest zabawa (a sądząc po krokach wytwórni Total Wipes nie jest) to w pełni rozumiem to ograniczenie.
W końcu Novice nie przyznaje sie ze względu na niechęć do artysty ale na jego poziom muzyczny.
Jeśli Novice stanie sie wystarczająco dobry to będzie mógł kandydować do ADV i wtedy bariera znika...
Póki co, w dziale "Remixy" są inne oferty bez ograniczeń dla Novice.

(a tak na marginesie mam wrażenie, że w niktórych obudził sie duch walki tylko dlatego, że Paul napisał o możliwości wydania remixów - wcześniej niktóre osoby nie remixowały w ogóle utworów innych artystów na BF)

Pozdr.
Adix

ix - 2006-04-22, 16:59

Cytat:wcześniej niktóre osoby nie remixowały w ogóle utworów innych artystów na BF)
...heh ja chyba zacznę bo to zaj...fajna zabawa... :)

2006-04-22, 18:01 // Dodano
zaraz wrzucę betę..jestem ciekaw waszych opinii

DJ PAUL - 2006-04-22, 17:02

LiquiPower! napisał/a:Jak ma brzmieć nazwa??
"dj Paul-Burnin (Producer's RMX0"


Wlasnie tak, potem juz wlochy sie tym zajma.

Niestety nie zmienie zdania co do statusu. Novice nie moga brac udzialu w tym konkursie, a dlaczego to opisal wyzej Adix. Ja do was nic nie mam, ale kawalki maja trzymac poziom, a nie sadze, zeby ktorys z kawalkow Novice nadawal sie pod kazdym wzgledem (mastering, brzmienie, mix itd) by zostal wydany na cd.

ix_peter napisał/a:.więc to co zrobię oczywiście nie będzie barne pod uwagę bo kawałek jest w klimacie ala rock..


Peter pisalem, ze klubowy, ale moga im dac tez twoj niech se przesluchaja a moze im sie spodoba i dadza jako Bonus traxx hehehe, kto to wie co te makaroniarze maja w glowie :)

resbit - 2006-04-22, 17:56

cały zcas obserwuje to forum, najpierw poniekat w wyniku pomyłki otrzymałem status novice, teraz jakieś ograniczenia, ze niby jak kolega napisał:
Cytat: nie sadze, zeby ktorys z kawalkow Novice nadawal sie pod kazdym wzgledem (mastering, brzmienie, mix itd) by zostal wydany na cd.
, jeszcze gdzie swyczytałem, ze jakies punkty sie dostaje za głosy, jkaby to był przymus, a ajkes odejmowane, za nie udzuał w głosowaniu, a co jak ktos nie ma zcasu np przez dłuzszy zcas tu zagladac i sprawdzac co sie dzieje? nonsens

pewnie napizecie, ze jak sie nie podoba, to nie musze tu zagladac, ale to ja bym sie zastanowił nad paroma elementami tej całej organizacji, bo jak tu obserwuje novice sa dyskryminowani, koledzy z wyzszej pólki chwala sie w sumie nawzajem, nawet jezeli to jest szit gorszy od novice,

sorry, ze tu robie taki najazd, ale nie ebde ukrywał, jak cos mi nie pasuje

myslałem, ze to jest miejsc gdzie wszyscy maja rowne szanse, a tu cos jest nie tak, i co by sie stało jakby ktos z novice podjął sie tego? korona by chyba Szanownemu koledze nie spadła...

Adix - 2006-04-22, 18:20

resbit napisał/a:a co jak ktos nie ma zcasu np przez dłuzszy zcas tu zagladac i sprawdzac co sie dzieje? nonsens

Ale na zrobienie remixu to czas masz ?

Witryna żądzi sie swoimi prawami ujętymi w regulaminie.
Nikt nikogo nie dyskryminuje.

resbit napisał/a:poniekat w wyniku pomyłki otrzymałem status novice, teraz jakieś ograniczenia

Wyjaśnij owo nieporozumienie z administratorami.

... to nie ograniczenia ale raczej benifity dla ADV i PRO. (powtarzam, nic nie stoi na przeszkodzie abyś kandydował na ADV).
Pozatym, nierozumiem czemu piszesz o ograniczeniach skoro ten temat jest prywatnym ogłoszeniem konkursu i zasady określa jego autor. (chcialbys żeby ten post byl publikowany w niewidocznym dla ciebie temacie ? Wtedy nie byloby krzyku.)...
I rzecz następna... dlaczego nie zremixujesz któregokolwiek z innych dostępnych tu w dziale "Remixy" utworu innego artysty ? Bo innych nie wydają ?

Pozdr.
Adix

EOT

resbit - 2006-04-22, 18:28

mam na swoim koncie wiele remixów, które siedza u mnie na dysku, zorbniłęm je zeby sie uczyć nie wydawać, zainteresowął mnie ten temat, bo:

Cytat: dj paul "kawalki znajda sie na singlu to uwazam, ze kawalki musza trzymac poziom, wiec dla osob ze statusem novice nie wysylam plikow z materialami"


wiec z ciekawosci zapytałem, bo widiząłme juz poczatkujacych, ktorzy w przebłyskach nagrywali cuda lepsze od najlepszych, nie widze powodu, zeby nie dac szansy innym, chyba ze czas przesłuchujacych jest az tak cenny i nie ebde sie uzalac nad plebsem, w koncu to novice :)

DJ PAUL - 2006-04-22, 18:32

Resbit nie mam zamiaru tego komentowac, bo nie chce rozpoczynac jakis klotni, bo nie dawno BF juz taka przechodzilo. Koniec tematu ludzie z Novice nie beda brali udzialu w konkursie i prosze cie nie zwalaj tego na cale BF tylko jak cos to na mnie, bo konkurs organizuje ja, wraz z moim wydawca, wiec bf nie ma z tym nic wspolnego. Zapraszam do dzialu remiksy tam jest pare kawalkow do zremiksowania. Ja nie bede dawal na lrewo i prawo kazdemu kto poprosi materialow z kawalka Burning. Decyzja ostatecznia i prosze nie polemizowac z nia. Mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno.
resbit - 2006-04-22, 18:37

to jakby novice byli kobietami w ciazy a advanced szli do boju..

janse szefie, ja nie lubie sie kłócić i to nei ejst kłótnia, tylko polemika literacja na łamach BF :)
staram sie tlyko bronic praw mniejszosci narodowych
, ale regulamin jest po to, zeby go zmieniać i kazdemu powinno sie dawac szanse, nawet jezei nie wierzysz w kgoś umiejetnosci

, pozdrawiam nie chciuałem urazić :)


a reszte juz z kims załatwie, bo miałęm 8 do 1 na adv, ehhh

DJ PAUL - 2006-04-22, 22:09

resbit napisał/a:a reszte juz z kims załatwie, bo miałęm 8 do 1 na adv, ehhh


No to jak juz zalatwisz status adv to z przyjemnoscia ci wysle materialy jak bedziesz chcial.

Spoko mi tez nie chodzi o jakies klotnie i nie uwazam zebym sie wywyzszal, no i napewno nie jestem szefem, bo to naprawde w malej mierze zalezy ode mnie czy singiel wyjdzie.

Kostec/SO - 2006-04-24, 20:11

Mam pytanie do Paula jak ja robie remix pozakonkórsowo dla przyjemności bo i tak wiadomo że styl nie pasi to mogę udostępnić na bf do ocenki coś więcej nisz demko?
DJ PAUL - 2006-04-24, 22:47

LaNsEr napisał/a:Mam pytanie do Paula jak ja robie remix pozakonkórsowo dla przyjemności bo i tak wiadomo że styl nie pasi to mogę udostępnić na bf do ocenki coś więcej nisz demko?


Spoko moze byc. Tylko kawalki co ida na konkurs, nie moga byc w necie, bo jest mozliwosc, ze wyjda na cd.

MPoV - 2006-04-27, 06:25

poprosze na mpov(szympans)wp.pl

pozdrawiam Paul :]

DJ PAUL - 2006-06-01, 23:11

Termin konkursu zostanie przesuniety mysle ze okolo 2 tygodni z jednej prostej przyczyny. Dostalem sporo remiksow, ale tylko trzy moim zdaniem nadaja sie do wyslania do Wloch, a potrzebuje pieciu kawalkow, wiec jeszcze czekam na remiksy ktore maja zostac na dniach przyslane do mnie i wtedy oczywiscie jak bede dobre to wysle kawalki wybrane do Total Wipes i napisze ktore wyslalem i bedziemy czekac wszyscy co makaroniarze napisza o remiksach hehe.
Fido - 2006-06-02, 00:40

Uff,to dobra wiadomość, bo na razie piszę muzykę do filmu, a że termin się zbliża, to nie mam na nic innego czasu. Muzykę do filmu powinienem skończyć w przyszłym tygodniu, więc raczej zdążę jeszcze później z tym remiksem. :) No i hehe, mam nadzeję, że będzie się nadawał. :P
SceL - 2006-06-02, 08:12

* zablokowano * może cos wymysle;)
zlot - 2006-06-02, 08:36

Elo !!
Dj'ku Poul - jestem nowy nie mam statusu nie slyszales co robie, ale z checia chial bym to na zloty_at_ziew.pl , gdyż mam straszna zajawke przerabiania czegos co zostalo w pewnym sensie zrobione na cito :) jestem remixerkiem sampli z winyla - robie nute hip hop lecz odbiegam od standardow, lepie to na bitach break, club, drum i funky ...
chodzi mi o przyjemnosc...a nie o profitty !! chcialem sprobowac i sie pobawic poprostu :D jak mozesz bede dźwięczny :D:D:D :]

DJ PAUL - 2006-06-02, 14:16

zlot napisał/a:Elo
Dj'ku Poul - jestem nowy nie mam statusu nie slyszales co robie, ale z checia chial bym to na zloty_at_ziew.pl , gdyż mam straszna zajawke przerabiania czegos co zostalo w pewnym sensie zrobione na cito jestem remixerkiem sampli z winyla - robie nute hip hop lecz odbiegam od standardow, lepie to na bitach break, club, drum i funky ...
chodzi mi o przyjemnosc...a nie o profitty chcialem sprobowac i sie pobawic poprostu jak mozesz bede dźwięczny


NIestety nie daje w ciemno sampli z utworu. Musialbym poznac twoja tworczosc, a i styl kawalka musi byc klubowy, a nie hip hopowy. Pozdrawiam

zlot - 2006-06-02, 14:32

nie to nie :P płakusiać ne bede :P tak czy inaczej robie i robie to co chce a nie to co musze :P !!

pzdr

DJ PAUL - 2006-06-26, 22:09

Juz dlugo to wszystko sie ciagnie i wiem, ze i wam pewnie to sie nie podoba, ale nie zebralem do tej pory calego materialu i tylko to blokuje mnie do wyslania kawalkow do Total Wipes. Mam 3 takie pewniaki do wyslania a mam wyslac 5 utworow. Dostalem troche remiksow, ale tylko 3 sa moim zdaniem na takim poziomie, ze mozna je wyslac do wloch. Apeluje jeszcze raz, ze ciagle mozna sie zglaszac o paczke z plikami midi do mego kawalka i wziacia udzialu w konkursie. Przyominam brakuje mi jeszcze dwoch dobrych produkcji i tylko to jest ograniczeniem do zamkniecia konkursu. Pozdrawiam :)
Bass Inside - 2006-06-30, 23:49

To ja się zgłaszam, * zablokowano * albo gg:9879694 . Napisz, to Ci zaprezentuję moje utwory ;)
Czekam :D

Adix - 2006-07-02, 21:03

Bass Inside
Najpierw przeczytaj uważnie o co chodzi w temacie.

DJ PAUL - 2006-07-14, 00:10

Nie weim co robic kurde mam 3 remiksy dobre, a musze miec przynajmniej 4. Wiem ze to juz sie ciagnie dlugo i czas by to zakonczyc, bo i wy pewnie sie denerwujecie.Ciagle czekam na dwoch wykonawcow z ktorymi wiaze nadzieje ze zrobie dobre kawalki. Nie wiem moze wyslac im 3 utwory. Sorki ze to tak dlugo trwa, ale co ja zrobie, jak tylko 3 remiksy sie nadaja do wyslania, a i dyuzego wyboru nie mialem takiego, chodz te 3 sa spoko.
Fido - 2006-07-14, 17:41

Ja cały czas pracuję nad tym remiksem, tyle że niestety mam ograniczony czas, bo brat w wakacje cały czas okupuje mi komputer. :/ Obawiam się, że może mi to zająć jeszcze ze dwa tygodnie nawet.
Mirrored - 2006-07-16, 22:03

Coś postaram się wykombinować.
ix - 2006-07-23, 18:24

no i ja się podjołem demo masz na pw...kwestia stylu...:)...zobaczymy...
Pit - 2006-07-23, 23:55

Moj by ni epodpasil ;D za deliaktny ;P hehe
DJ PAUL - 2006-07-26, 23:00

Juz mam 4 remiksy do wyslania, wiec praktycznie juz bym mogl to zrobic, bo mieszcze sie w minimum jakie mi nakazano, ale jeszcze troche poczekam na ostatnie kawalki ktore maja do mnie naplynac w najblizszym czasie i podam oficialnie ktore kawalki pojada do wloch. Takze to juz ostatni dzwonek na przysylanie remiksow.
wstrĘciuch - 2006-07-27, 15:30

siemanko..sprawa jeszcze aktualna? jakbyco mogo coś wykrzesać..jak Ci pasi daj materiał na * zablokowano *
pzdr

DJ PAUL - 2006-08-06, 23:22

Ok zakonczyl sie juz moj konkursik. Wszystkim ktorzy w nim wzieli udzial serdecznie dziekuje, a w szczegolnosci gratuluje zwyciezcom. Lista zwyciezscow jak i kilka slow znajduje sie na moje stronie. Wiec zapraszam wszsytkich zainteresowanych na moja www.

www.dj-paul.prv.pl

Mirrored - 2006-08-07, 08:20

Gratulacje, Panowie. :)
DJ PAUL - 2006-08-12, 02:02

Kto nie zagladal na moja strone to przedstawie tutaj liste zwyciezcow, a także dla ciekawych maly mix zwyciezkich utworow. Kawalki ida w kolejnosci zajetych miejsc. A kolejnosc zwyciezkich utworow w konkursie jest nastepująca:

1. SOULS IN MOTION REMIX

2. RALPH G. PROJECT BURN iN' REMIX

3. ADIX REMIX

4. MIRRORED HOUSE REMIX

5. wstR cLICK MIX



Demo Mix zwyciezkich utworow

Mirrored - 2006-08-12, 07:48

Kurde Wstreciuch, ale wyjechałeś ten swój remiks - zaj*** kawałek.
Hmmm mój jakoś cicho brzmi w porównaniu do innych... ;P

wstrĘciuch - 2006-08-12, 14:19

hm..Twój housik Mirro też niczego sobie..troche jazzy trochę deep :) lubie takie płynące klimaty :)
DJ PAUL - 2006-09-20, 01:00

No wlasnie cos ruszylo. Poczatkowo myslalem ze dodadza nas na beatport.com i kompresja 192 starczy tak jak to zawsze starczalo. Przyslali info ze potrzebuja kawalkow w wav, wiec prosze o umieszczenie na yousendit.com swoich remikosw. Nazwy zeby byly w formacie:

02.dj_paul_burning_(souls_in_motion_rmx)

03.dj_paul_burning_(ralph_g_project_burn_in_remix)

04.dj_paul_burning_(adix_remix)

05.dj_paul_burning_(mirrored_house_remix)

06.dj_paul_burning_(wstr_click_mix)


Oczywiscie to co w nawiasie jest w nazwie mozecie sobie po swojemu nazywac (nazwe remiksu itp). Pamietajcie tez zeby przed nazwa wava byl przyporzadkowany numerek (02...06).
Prosilbym o jak najszybsze tego zrobienie, co skroci nam czas na kolejne czekanie az sie odezwa. Wazne ze cos ruszylo. Linki podawajcie w tym temacie. Z gory dzieki. Pozdrawiam DJ PAUL

Souls in Motion - 2006-09-20, 01:56

[pkp]

Okej... Masz linka na PW. :D

Mirrored - 2006-09-20, 06:37

lol a nie privem? :P
DJ PAUL - 2006-09-28, 23:12

Jak ci z Total Wipes sie nie odzywali to kazdy do mnie tylko pisal pw: Kiedy sie odezwał? Czy juz cos wiem? Czemu tak dlugo toi wszystko trwa?

Jak sie odezwali to teraz nie moge od wszystkich zebrac kawalkow w wav, wiec nie rozumiem takigo podejscia. Najpierw krzyki ze powoli idzie, a jak cos rusyzlo to teraz z naszej strony idzie powoli. To chyba nam powinno zalezec na tym zeby sie udalo zakonczyc ten temat. Nawala mirrored i wstreciuch. Od nich tylko nie mam linkow do wavow i to oni blokuja teraz sprawe. Takze panowie RUCHY RUCHY !!

wstrĘciuch - 2006-09-29, 20:01

helo..Paul, sory za zwłokę, ale nie dostałem ani nic na pw, ani żadnego maila..dopero teraz jak tu zajrzałem to się dowiedziałem o całej akcji..wav już się ładuje :]
pozdro

Mirrored - 2006-09-29, 21:36

Ja już pisałem Ci na priv - mam problemy z uploadem... :/
DJ PAUL - 2006-09-30, 23:48

Ok brakuje mi tylko wava mirroreda i bede wysylal kolejne linki do TW.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group