BeatsFactory
makin' music is my life

Składanki BF - WAZNE: Skladanka Elektronika

DJ_Golem - 2006-03-31, 10:26
Temat postu: WAZNE: Skladanka Elektronika
01. Endorphine - Matecznik *
02. Zet - Alone In Night *
03. Endorphine - Podroze: Kultura *
04. MirroRed - Like A Wind *
05. Hato - Hidden Beautiful
06. DJ Golem - Miss You *
07. Fido - Dzien Wolny *
08. Fido - Pozegnanie *


* Kawalki na elektronike w jakosci 192 kb/s...

Prosze reszte o JAK NAJSZYBSZE dorzucenie kawalkow wlasnie w jakosci 192 lub wyzej...

Mirrored - 2006-03-31, 10:36

Mozna na maila?
Piter - 2006-03-31, 10:39

Linki, które podałem prowadzą do mp3 w jakości 192.

Cytat:ENDORPHINE - Podróże: Kultura ---> http://piter.neart.pl/Pit/ENDORPHINE-Kultura.mp3

ENDORPHINE - Matecznik ---> http://piter.neart.pl/Pit/ENDORPHINE-Matecznik.mp3

DJ_Golem - 2006-03-31, 10:47

Nie zauwazylem/zapomnialem...

Juz siorbam... W takim razie jeszcze Hato tylko...

2006-03-31, 11:47 // Dodano
Mirrored napisał/a:Mozna na maila?


Twoj juz mam.

Pit - 2006-03-31, 10:51

Piter wy wysyłaliście jakieś demko Endophiny do jakiejsc wytworni.. świetna muza :) powinna byc w empikach :) ja bym kupowal bez zastanowienia :)
Mirrored - 2006-03-31, 10:51

DJ Golem napisał/a:Twoj juz mam.

Aha, przepraszam, źle odczytałem. ;)

Deniz Kasum - 2006-03-31, 12:57

I powiedzcie mi co w końcu zamierzacie wydać te składanki??
Jak tak to postaram się aby tak się stało.
Jeżeli to ostateczna wersja dajcie mi linki do kawałków powyżej jakości 192 kbs na moim temacie!
Pozdrawiam!

Zet - 2006-03-31, 14:01

ZET - Alone In The Night
http://piotrawm.w.interia...The%20Night.mp3

Deniz Kasum - 2006-03-31, 14:26

No coż... widzę, że jak na razie tylko ZET'owi zależy...
OK.

DJ_Golem - 2006-03-31, 15:41

LiquiPower! napisał/a:I powiedzcie mi co w końcu zamierzacie wydać te składanki??
Jak tak to postaram się aby tak się stało.
Jeżeli to ostateczna wersja dajcie mi linki do kawałków powyżej jakości 192 kbs na moim temacie!
Pozdrawiam!


Paul dziala wiec moze wydamy ;)

Zet napisał/a:ZET - Alone In The Night
http://piotrawm.w.interia...The%20Night.mp3


Twoj kawalek tez juz mam...

Deniz Kasum - 2006-03-31, 16:49

Ten kawałek był dany mi...
Ja publikuję ZETa prywatnie... Za darmo...
A jeżeli muślicie, że tylko jeden artysta może wam pomóc to mnie o nic nie proście i zobaczymy kto pierwszy się wybije...
Pozdrawiam...
Wiem jestem pewny siebie!

Adix - 2006-03-31, 17:01

LiquiPower!
...tak sie składa, że wydawca który aktalnie ma nas wydawać, mi pierwszą płytę wydał już w 2003 roku... i kto sie pierwszy wybił ? :)

Pozdr.
Adix

PS.
a tak poza tym nie widze problemu w wydaniu ZETa na dwóch składankach.

Not4uS - 2006-03-31, 17:04

Cytat:Ja publikuję ZETa prywatnie... Za darmo...

lol na tej skladance tez bedzie publikowany za darmo

Adix napisał/a:a tak poza tym nie widze problemu w wydaniu ZETa na dwóch składankach.

dokladnie :)

Deniz Kasum - 2006-03-31, 17:28

No cóż ADIX... Masz z tego stałe pieniądze?
Grasz gdzieś koncerty?
Grasz na imprezach, na takich dyskotekach jak np. Prima czy Energy 2000?
To właśnie oferuje DJ PROMOTION.

TranceQuall - 2006-03-31, 18:11

Zobaczcie czy to sie nada:) <ok> kompresja 192

AciD - Electric Dreams

Adix - 2006-03-31, 20:30

LiquiPower! napisał/a:No cóż ADIX... Masz z tego stałe pieniądze?
Grasz gdzieś koncerty?
Grasz na imprezach, na takich dyskotekach jak np. Prima czy Energy 2000?


No cóż, LiquiPower! zaczynasz przeginać... Trzeba było sobie przeczytać najpierw moje BIO... Ale OK, zdaża sie ... więc napisze indywidualnie to dla Ciebie...

Muzykę produkuje od 93-94 roku, zaczynałem gdy Ty jeszcze ledwo chodziłeś. Gdy miałeś 8 lat, ja już występowałem w Power Dance w sajni Jam Records (właśnie z takimi osobami jak Kasia Lesing, Afterlife, TMH, JamRose, Mr. Ghana i wieloma innymi których nazw pewnie nawet nie kojażysz). TV, koncerty po całej polsce na dużych scenach wtedy jeszcze raczkującego w polsce stylu technicznego. Na ogólnopolskiej liście przebojów widzów TV miałem 7me miejsce. Kasy mi raczej nie brakowało... nie zarabia sie na samej muzyce tylko na imprezach organizowanych dzięki niej !!
Prócz tego dla niektórych z Power Dance sam robiłem muzykę (sami sie z tym do mnie zgłaszali np. TMH, Mr. Ghana i inni) - do tej pory mam te projekty na dysku. Co dalej ? Dalej troche czasu przeznaczam na zupełną zmiane stylu i mojej orientacji muzycznej, po czym wydaje płytę która rozchodzi sie w ilości 10000 egz. + boki jakie wydawca miał w tłoczni (czego wcale nie ukrywał)... I znowu nie narzekam na kase.... ALE kur**, NIE O KASE W TYM CHODZI !!
Prócz powyższego wydało mnie kilku wydawców zagranicznych (singla na składankach) oraz CTG w secie czerwcowym (to akurat naj mniej istotne), prócz tego wygrałem październikową edycję Philips eXpanium, moje utwory oficjalnie były publikowane w grach komputerowych jako Intro i background (Znowu nie nażekam na kase), itd....(mógłbym jeszcze troche pisać bo mam o czym ale myśle, że nie ma sensu).
Muzyka jest moim hobby i jak dorośniesz też to zrozumiesz, w polsce z muzyki jaką robimy nie da sie wyżyć i uświadom to sobie. Mam zawód i w nim pracuję, muzyka jest tylko bardzo głębokim hobby które daje mi olbrzymią satysfakcję i wyraża moje emocje.

Wiem coś na temat muzyki i jej zaplecza scenicznego jak i tego prawnego, więc nie opowiadaj w niektórych miejscach bajek bo od razu wychodzi jakie masz doświadczenie w tym interesie (nie mówie o muzyce jaką robisz - cały ten post nie ma z tym nic wspólnego !!).

Ciesze się, że chcesz sie tym zająć i masz impuls do tego, ale RÓB TO Z GłOWA !!, bo nikt nie będzie chciał, żeby reprezentował go człowiek który jedyne co wie np. o aspektach prawnych umowy to jedynie to co usłyszał od "zaprzyjaźnionego" producenta.

Wybacz, że w niktórych miejscach sie uniosłem - szczerze mnie podkurwiłeś... i starałem sie dać temu upust w jak najbardziej delikatny sposób - myśle, że nie wyszło tak źle. ;)

I nie obrażaj sie, tylko wyciągnij wnioski.

Pozdr.
Adix

Deniz Kasum - 2006-03-31, 22:39

Adix sorry nie chciałem Cię wnerwić!
http://beatsfactory.pl/forum/post,43656.html
Tam znajdziesz odpowiedź...
Sorry i to Ty się nie obrażaj...

ix - 2006-03-31, 22:51

... :) ...a ja nigdy nic nie wydam...hehe...
Deniz Kasum - 2006-03-31, 22:58

Jak Powiedziałem... Będę szukał aż znajdę PROFESIONALNĄ wytwórnię dla Twojego stylu...
Wtedy na pewno się wybijesz

Fido - 2006-03-31, 23:29

LiquiPower! napisał/a:No coż... widzę, że jak na razie tylko ZET'owi zależy...
OK.


Linki do większości kawałków z tej składanki są w tym temacie.

Linki do moich:
Dzień Wolny:
http://fbp.ilan.pl/download/Fido_-_Dzien_Wolny.mp3

Pożegnanie:
http://fbp.ilan.pl/download/Fido_-_Pozegnanie.mp3

TranceQuall - 2006-04-01, 10:17

Ja to sie calkiem pogubilem. Zamieszania troche jest... :D
DJ_Golem - 2006-04-01, 10:44

AciD napisał/a:Zobaczcie czy to ci nada:) <ok> kompresja 192

AciD - Electric Dreams


Tylko te 8 kawalkow co sa w pierwszym poscie...

Nie wiecie co jest z Hato ??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group