BeatsFactory
makin' music is my life

Zg³oszenia do BeatsFactory - [zg³oszenie] Franq - G³osujemy do 1 Luty, 2006

Franq - 2006-01-25, 19:14
Temat postu: [zg³oszenie] Franq - G³osujemy do 1 Luty, 2006
Elo, wiekszosc z Was zapewne mnie kojarzy poniewa¿ pojawiam sie na tym forum od kilku miesiecy. mam 19 lat :) , gram na yamasze S90 a nagrywam na sofcie do tego instrumentu: SQ01.Przypuszczalnie lektura prawoznastwa i rzymu przed sesja sprawi³a ze wykona³em ten krok i napsia³em zgloszenie :D Jak wiecie jestem raczej pianist± niz beatmakerem, no ale mam nadzieje ze to sie kiedys zmieni. I mean, ze bede w stanie stworzyc muzyke bêd±c± fuzj± pianistyki i nowoczesnych brzmieñ.

Owszem próbowa³em ju¿ tego dokonac a oto rezultaty:

00utside
http://jacekpelczar.pl/00utside.mp3
Miniaturka. Utwór opowiada o tym jak pewnego ranka obudzi³em sie w pewnym krakowskim klubie o godz 4 nad ranem. W³asnie sprzatali po imprezie, a ja by³em pograzony w romantycznych my¶lach:]

Forbidden Fruit
http://jacekpelczar.pl/Forbidden%20Fruit.mp3
Na podstawie utworu Chopina(etiuda f-moll)

MemoryKiller
http://jacekpelczar.pl/MemoryKiller.mp3
Kolejna miniaturka, geneza podobna..tym razem domówka

Trance-Tableaux
http://jacekpelczar.pl/Trance-Tableaux.mp3
tym razem wzi±³em na warsztat nuty Rachmaninowa...

Pleasure Suicide
http://jacekpelczar.pl/PleasureSuicide.mp3
Mix Rachmaninowa z chilloutownym beatem i atonaln± wyj±c± gitar±..chcia³em osi±gn±c efekt podobny do wycia jakiegos zwierzêcia :| daje po uszach ale odwa¿e sie zamiescic...

No to kosci zosta³y rzucone

Franq napisa³/a:wiekszosc z Was zapewne mnie kojarzy

Napisz, prosze, wiecej o sobie, uzyte programy
Links poprawione

ZLK - 2006-01-25, 19:23

popraw ostatni link
Franq - 2006-01-25, 19:39

Sprawdzi³em i wszystkie dzia³aj±...
ZLK - 2006-01-25, 19:44

moderator Ci poprawil ;-)
Pit - 2006-01-25, 22:55

Poniewaz i tak nie moge g³osowaæ.. to przesluchalem tylko pierwszy.. a to czego mi w nim brakuje i nie wiem czemu tego nie zrobi³e¶ ze swoimi zdolno¶ciami i talentem... to zilustruje tak http://pit.kgb84.net/U.mp3 sorka za niedociagniecia na klawiszach gram niecale dwa miesiace.., poza tym pozno i w paru iejscach z rytmu wylecialem chyba :), i sie jeszcze sporo musze nauczyc:) ale brakuje mi w tym utworze Towjego pianinka wlasnie.. slysze ze tam jest ale tak ciche.. ze szok ;) jeszcze gitarke mozna dodac i zaje**** utworek ;d

Take Care

ZLK - 2006-01-25, 23:32

1. Kawa³ek jest krzywy... rytm sie nie zgadza w niektórych momentach... jak to mo¿liwe? Brzmienie mnie nie satysfakcjonuje.... temat taki sobie.... piana prawie nie s³ychaæ.

2. Ciekawy bicik, ale znów brzmi okropnie. Melodia taka sobie, nic szczególnego, lead niez³y... mastering ¿aden

3. U³o¿eie perkusji dobre, klawisze miodzio... brzmienie dno....elektroniczne dzwieki czasem fa³szuj±

4. Czy to ci±g dalszy poprzedniego utworu? sympatyczne bity wykrecasz.... ale brzmienie do chrzanu.... przester na bicie jest. Partie klawiszowe zawodowe.... ale ma³o siê doszuka³em tutaj wiecej ciekawych aspektów.

5. Perkusja ju¿ s³absza niestety sample jak z syntezatorka weselnego. Gitara z wajch±.... tu trzeba umieæ siê tym pos³ugiwaæ ¿eby nie fa³szowaæ... momentami naprawde niezle ci wyszlo... brzmienie tej gitary rowniez fajne.

===========================================================
Ogólnie powiem Ci, ¿e podoba mi siê to jak grasz na fortepianie, bo pewnie bardzo d³ugo ju¿ w tym siedzisz masz spory warsztat, ale co do reszty dzwiekow w utworach mam bardzo nieprzyjemne uczucia. Nie bêdê owija³ w bawe³nê, nie podoba mi sie to co zaprezentowales.... natomiast bardzo, ale to bardzo podobaja mi sie twoje solowe zagrywki. I mam problem bo nie wiem jak w takiej sytuacji zag³osowaæ. Masz opanowan± technikê gry, ale np. mastering le¿y i kwiczy u Ciebie.
Nie umiem zag³osowaæ... wstrzymam siê zatem

BeReal - 2006-01-26, 21:14

Pomys³ po³±czenia klasycznej z nowoczesnym beatem bardzo OK, wykonanie... no có¿. :/ Ciê¿ko mi braæ pod uwagê Twoje umiejetno¶ci gry na instrumentach klawiszowych w ramach mojej ogolnej oceny... Dlaczego ? Jak sam zaznaczy³e¶ opierasz swoje motywy na kompozycjach jednostek wybitnych.(nie jestem w stanie stwierdziæ czy powielasz ich nuty czy te¿ "opierasz sie" na nich , bo tych utworów nie znam :) I nie jest mi wstyd :) ) Jest to ok! O ile w dobry sposób zaznaczasz swój wk³ad przy przetwarzaniu owych utworów. CO mam na my¶li? Uk³ad t³a, jako¶æ d¼wiêku, jako¶æ nagrania. W tym przypadku wszystko kuleje. Niestety... Je¿eli chodzi o t³o to góruje w nim bezkonkurencyjnie monotonia... Ten sam zaloopowany beat. Tragiczne brzmienie. Tragiczny mix :/ Dwa ostatnie zdania, najbardziej we¼ do siebie. Wszystko nachodzi na siebie, a ³adny fortepian jest t³umiony przez to co powinno mu tylko przygrywaæ. W dodatku przester na przesterze :( Wysokie Hz wierc± dziury w bêbenkach... Czêsto wkradaj± Ci siê fa³sze do utworów. Szum w tle -> w pierwszym utworze pomy¶la³em, ¿e jest to celowa imitacja starego vinyla (cos a'la wtyczka izotope), ale przy nastêpnych zacz±³em w to w±tpiæ. Podejrzewam, ¿e to pozosta³o¶æ po nagrywaniu fortepianu przez mikrofon... Niewa¿ne czy by³ on za 15, 150, 1500 z³ Mo¿na to by³o 1)obrobiæ 2)nagraæ w programie, który zrobi³by to za Ciebie. A¿ mi g³upio tak krytykowaæ, ale na prawde niewiele (nauki) trzeba, ¿eby to wszystko wyprostowaæ to przyzwoitego poziomu. Teraz jest bardzo ¼le :/

Jestem niestety na NIE. Pracuj! Sam zamys³ artystyczny bardzo mnie zaciekawi³ i my¶lê, ¿e masz zadatki ¿eby go w pe³ni zrealizowaæ. Niestety zniesmaczy³ mnie sposob podania. Zaznacze jeszcze, ¿e dobór melodii i arana¿ancja (tutaj tylko do pewnego stopnia) s± poprawne i gdyby nie bardzo ogólnie rozumiana jako¶æ utwory zyska³yby du¿o wiecej w moich uszych. Jeszcze raz zaznacze grunt swojej decyzji: Z zasady nie czepiam siê niedoci±gniêæ w masteringu i mixie, staram sie patrzeæ na to co wa¿ne czyli na graj±c± muzykê w duszy artysty ;), ale s± granicze poni¿ej których schodziæ nie mo¿na :).

Pozdrawiam.

kovy - 2006-01-27, 17:13

Ekhm... To moja pierwsza w ogóle ocena <wstydnis>

1. Outside

Mix mi sie nie podoba - na³o¿one wszystko na siebie. Jakby by³y lepsze sample, porz±dny mix i mastering, roz³o¿enie w panoramie (taki przestrzenny kawa³ek, a brakuje kompletnie przestrzeni + schowane piano strasznie ) No i kóncówka jakby zaczê³o ta¶mê wci±gaæ :(

01:51 - uciêty sampel

Czemu taki krótki?? ten fajny temat mo¿na by rozwijaæ i rozwijaæ... Takie mam wra¿enie, ¿e to wprawka, pomys³ na kawa³ek nie rozwiniêty w ogóle...

2. Forbidden Fruit

Temat nie Twój tylko Frycka ;) wiêc nie oceniam artystycznie ;)

S³yszê fa³sze w padach!! I znów brzmienia i mix :( Jako¶ tak wydaje mi siê ten kawa³ek poklejony bez pomys³u - nie ma jakiej¶ logiki w tym... Nie, nie... Nie podoba mi siê :(

3. Memory Killer

O zaczyna siê fajnie :) A potem p³asko - ja bardzo lubie takie miêkkie pady, klimat, takie chilloutowo-ambientowe... Melodycznie super - ale k³adziesz znowu brzmieniem i brakiem jakiej kolwiek panoramy, przestrzeni... Znowu starsznie krótko, ledwo siê zaczêlo i ju¿ koniec...

4. Pleasure

Ponownie nie Twój temat, wiêc znów nie oceniam artystycznie ;) FA£SZE NA GITARZE !!

5. Trance - Tableaux

Oj te bêby fatalne brzmieniowo... I znowu schowane piano, które IMHO powinno byæ na pierwszym planie...


Ogólnie podoba mi siê klimat w jakim tworzysz, melodycznie jest bardzo ciekawie, nalepszy moim zdaniem jest "Memory Killer", ale technicznie jest ¼le, niestety ¼le. Ju¿ nawet nie chodzi o jako¶æ brzmieñ, ale te ¶cie¿ki s± moim zdaniem niechlujnie napisane i z³o¿one - fa³sze i zawahania w rytmice...

Od razu zatrzegam, ¿e nie oceniam w ¿aden sposób Twojej gry na fortepianie, bo siê na tym kompletnie nie znam...

Poza tym wydaje mi sie, ¿e to w³a¶nine fortepian powiniene¶ eksponowaæ w tych kawa³kach, bo uwa¿am ¿e to Twój wielki atut! + ciekawe melodie

Ale póki co jestem na NIE :(

Loominator - 2006-01-29, 18:49

Twoja muzyka to na pewno znacznie wiecej niz novice, ale jednoczesnie za malo na advance.

ZLK trafnie wyszukal wszystkie niedociagniecia. Do tego ten szum..sprobuj go usunac..pobierasz probke szumu pod cool editem albo audacity a nastepnie zaznaczasz caly utwor i czyscisz go z brudow.
Przesterowania tez nie za ciekawe..
na tym SQ01 robisz tez podklady? Dziwie sie ze jako muzyk nie zauwazasz przesterowan.

Wstrzymujê siê od g³osu

DJ PAUL - 2006-01-30, 00:31

Kawalki nastrojowe i podobajace sie w odbiorze. Maja niewielkie braki techniczne, ale mozna sie przeciez zawsze podszkolic. Dla mnie sie podobaja i zasluguja na advance, chociazby dlatego ze jest paru adv, ktorzy w moim mniemaniu sa gorsi od ciebie muzycznie.
newboy - 2006-01-30, 00:51

Forbidden Fruit : Jak dla mnie kawalek totalnie messed up. Pianinko jest fajne i nawet fajne melodyjki tam sobie w nim grasz. Reszta no comments. Drums w ogóle nie sa Ci tutaj potrzebne. Przynajmniej te ktore Ty uzyles. Te fx`s totalna porazka.

Outside: juz lepiej brzmi. Perkusja kiepska. Proponuje Ci jakis program sequencyjny. Na klawiszach nie rob calej muzy.... to sie po prostu nie oplaca. Ogolnie przyjemne downtempo. Dobre na intro lub outro.


Memorykiller: Fajne intro. Niezle efekty. No i piano sliczne. Padsy rowniez mi sie podobaja. Fajny ambientowy kawaleczek snu. Podobalo mi sie to filtrowanie na drumsach. Dosyc ciekawe rozwiazanie. Spoko numerek

Trance-Tableaux : Nie bardzo mam ochote sluchac zje**** pod wzgledem masteringu trackow, ale daje Ci szanse. Zbyt chaotycznie to brzmi jak dla mnie. Ten jungle dnb beat nie pasuje tutaj w ogóle. Pianio jest tez przesterowane. Kawalek moglby wygladac zupelnie inaczej, no coz poszedles w inna strone - troche sie zawiodlem

Pleasure Suicide: Strasznie dziwny numer. Ta gitarka wyjaca jest delikatnie rzecz ujmujac przesadzona. Mogles miec szanse zrobienia czegos extra, a zje**** bo chciales jakiegos psa czyt. zwierza nasladowac gitarka. Gitarka mogla grac sobie nawet pierwsze skrzypce gdybys nia tak nie krecil. Staram sie sluchac jej po swojemu, i widze ze moglo by byc z tego fajne wydarzenie. Co za duzo to......

Ogolnie to podoba mi sie to co robisz i dam Ci moj glos na tak, ale postaraj sie next time.

Taurus Stratus - 2006-01-30, 18:35

Franq napisa³/a:00utside


Hmmm.... Jedyny rytm jaki tutaj jest to perkusja... Reszta dolozona tak na byle jak... byle by cos bylo...


Franq napisa³/a:Forbidden Fruit


To pianko, to Ty grasz??? Jezeli tak to dlaczego Boisz sie dzwiekow w tym utworze, szczegolnie tego pianinka? Beat moze byc ale tylko na chwilke. nie ma zycia. No i mam wrazenie falszu tu i uwdzie.
Nie bardzo mi to oddaje tytul - nie widze nic forbidden a juz napewno zadnego owoca :)


Franq napisa³/a:Pleasure Suicide


Hmmm. tutaj to juz raczej ktos inny gra na tym forteklapie :)
I znowu falsze - tez dzwiek, nie wiem czy to miala byc gitara czy jakis synth, nie pasuje albo rozstrojony
Beat znowu nie ma zycia. za bardzo w tyle... schowany gdzies....


Anyway - jestem na NIE - jeszcze , dla mnie, nie Jestes do konca przygotowany na Adv. Troszke pracy jeszcze trzeba... ale bedzie dobrze... Do nastepnego razu

Franq - 2006-01-30, 18:51

Wszystkie partie fortepianu sa nagrane przeze mnie osobiscie. W ogóle WSZYSTKO tutaj pochodzi wprost spod moich palców (za wyj±tkiem beatów ktore sa robione w trybie step)
Polecam kawa³ki ktore sa w dziale muzyka gosci, franq na slimp3 underground...
to "rozstrojenie" jest celowe, chociaz nie do konca dobrze wykonane.

Taurus Stratus - 2006-01-30, 18:58

Franq napisa³/a:Wszystkie partie fortepianu sa nagrane przeze mnie osobiscie

No i ladnie - czyli bylem w bledzie co do pianinka :)

Franq napisa³/a:to "rozstrojenie" jest celowe

Yeah Man, ale takich rzeczy nie daje sie do zgloszenia, right? do zgloszenia daje sie cos co ma powalic z nog, cos co ma mi zrobic: Oh, Shit Man, Ten Facet to gra! right?, wlasnie te rozstrojenia mnie odrzucily...

Franq napisa³/a:...za wyj±tkiem beatów ktore sa robione w trybie step...

Czyli kolejne miejsce do poprawy. Rytm to podstawa calego utworu... Moze miec super piano, zniewalajace gitary, vocal, itd itp ale jezeli drums sa uzyte w utworze - musza miec swoja wypowiedz....

- user 240 - - 2006-01-31, 14:13

Przesluchalem 4 Twoje utwory i powiem szczerze ze czesto sa jakies dziwne falsze, niedopasowania melodii do bitu itp. Jakos nie siedzi mi ta Twoja muzyka wiec i ja musze oddac glos na NIE. Dobrze kombinujesz z tym laczeniem klasyki z nowoczesnoscia, ale to wykonanie jednak pozostawia duzo do zyczenia.
Piter - 2006-01-31, 19:43

OUTSIDE
Bardzo przyjemne pady, fajne brzmienia perkusyjne i delikatesowe wstawki na pianinie - wszystko to jako budulec ciekawej melodyki - podoba mi siê :-)
Wszystko by³oby ok tylko ten master. Jakby nei patrzeæ to jednak ranga Advanced zobowi±zuje.....
Hmmm.... skoñczy³o siê.... a by³o naprawdê bardzo przyjazne dla ucha i umys³u :-)

FORBIDDEN FRUIT
Zapowiada siê klasycznie a tu wchodzi ciê¿kawy bicior ;-) Jest ma³y zgrzyt z dopasowaniem rytmicznym wstêpu i wej¶cia perki.
Potem piano jest jakie¶ takie bardzo biedne - jak nie Twoje ;-)
W tym przypadku bardzo s³aba aran¿acja. Bas kompletnie nieczytelny.
Pomys³ na po³±czenie tej melodyki z ciêzkim bitem jest jak najbardziej godny realizacji bo s³ychaæ w tym, co proponujesz iskrê ale jest to kompletnie spaprany pomys³ je¶li chodzi o wykonanie.
Brzmienia perkusji s± po prostu tragiczne. No i nei s³ysza³em tu chyba ¿adnej przej¶ciówki.

MEMORY KILLER
Zbyt mocno u¿ywasz tego fxa - przes³ania pady i robi niepotrzebny chaos.
Brzmienia padów ¶wietne - ale spaprane jako¶ci± niestety.
Tutaj piano ¶wietnie gra - my¶lê, ¿e je¶li ju¿ takie umiejêtno¶ci manualne posiadasz to powiniene¶ z nich korzystaæ - jak tutaj w³a¶nie.
Melodyka bardzo ciekawa i rozbudowana - plus.
Brzmienia perkusji jakie¶ takie lepsiejsze ni¿ w poprzednich utworach.
Ten utwór jest du¿o lepszy choæ znowu kuleje mastering i to na obie nogi ;-)

TRANCE TABLEAUX
James Bond? ;-) z ogonem ;-)
Uuuuuuu - wesz³a perka i wszystko popsu³a - gra jedno, gra drugie i trzecie ale nei stanowi± jednosci mimo tego, ¿e nawet w miarê razem..... szkoda - bo znowu s³ychaæ, ¿e melodyka ciekawa - lekko skrzywiona czyli pomys³ przedni a wykonanie utworu jako ca³o¶ci s³abe......
No i jako¶æ "tradycyjnie" kiepskawa....
Od 01.52 muzyczna rewelacja - ¶wietnei zagrane smyki do tej ostrej perki i to by³by atut utworu i nad tym w³a¶nie charakterem warto popracowaæ bo wg mnei to dosyæ oryginalne podej¶cie - z ogniem :-)
Z reszt± w tym utworze dzieje siê bardzo du¿o - i melodycznie i aran¿acyjnie - szkoda, ¿e tylko ten jeden fragment pozwoli³ mi siê rozentuzjazmowaæ ;-)

PLEASURE SUICIDE
O jako¶ci nei wspomnê :P
Z t± gitar± to jest tak, ¿e pomys³ jak najbardziej ok ale chyba gitarzysta powinien siê bardziej przy³o¿yæ by to wycie by³o g³adsze a zdaje mi siê, ¿e zagrane to zosta³o do¶c neipewnie..... je¶li siê mylê to przepraszam z góry gitarzystê ;-)
Bicik fajny i brzmienia biciku fajne tylko konieczne s± zmiany, przej¶ciówki, pauzy...... i mam wra¿enie, ze s³ysza³em ³±czenie loopów.....
Generalnie fajny numer.

Powiem tak: szkoda, ¿e przy takim talencie muzycznym i takich umiejêtnosciach gry na fortepianie jest tak ogromna przepa¶æ w umiejêtno¶ciach reaizowania muzyki.
Sporo musisz siê nauczyæ i w³a¶ciwie wyæwiczyæ je¶li chodzi o mastering, dobór brzmieñ, pracê z perkusj± no i basowanie - bo w tej sferze nei zauwa¿y³em dos³ownie nic ciekawego (a mo¿e w ogóle nic).
Nie mogê zag³osowaæ na TAK ze wzglêdu na ogólne wra¿enie i neistety nie mo¿e tego zmieniæ fakt, i¿ ceniê Ciê bardzo jako pianistê i chylê czo³a przed Twymi umiejetnosciami gry na tym instrumencie.
My¶lê, ¿e przy odrobinei dobrej woli podszkolenie technikaliów nei bêdzie specjalnie bolesne.
Zatem na razie Novice.

Franq - 2006-01-31, 21:14

hehe czytam to sobie...
jutro mam egzamn z rzymu w³asnie wróci³em z miasta zeby nieco odreagowaæ wiec literki mi sie niekoniecznie klej±...
no dobra godze sie z losem novica... :(
ciesze sie ze memory kiler wam sie spodoba³najbardziej bo to jest najswiezszy numer i bardzo osobisty, a piano w pe³ni wyimprowizowane :]
potrzebuje nowej karty muzycznej posiedze nad masterem i tu POWRÓCÊ po egzaminach
mam juz pomys³ na ciekawy set utworów, next time zapdoam quasi-concept albooom 8)
dziekuje za WAsze cenne uwagi, szczego³nei Piterowi BeREal i ZLK
BTW ZLK looka³em na slimp3 i chyba mamy 1 i 2 miejsce :D

ZLK - 2006-01-31, 22:12

Franq napisa³/a:BTW ZLK looka³em na slimp3 i chyba mamy 1 i 2 miejsce

to sie zmienia jak w kalejdoskopie...... juz ktos zauwazyl ze mam wysokie noty i 2 razy dostalem po 1 punkt :/
jakie tam cyrki odchodz±.... podszywaj± siê za siebie, nawzajem artysci sobie noty obnizaja... paranoja ! Jak nie wygrasz tego etapu to ja sie tam juz wiecej nie udzielam w tym durnym konkursie o gó*** mp3 swoja droga :P. Ale i tak decydujacy glos maja jurorzy :D a wiec mysle ze Twoja wygrana jest ca³kiem ca³kiem w zasiegu :D

Franq - 2006-02-01, 14:35

ja juz mam ipoda wiec niespecjalnie mi zalezy ale wygrana faktycznie jest w zasiegu

a sondzie internetowej to raczej juz w garsci. Poprosi³em o support moich ziomków z prawa :D

Loominator - 2006-02-02, 09:44

Franq stosunkiem g³osów 2:5:2 uzyska³e¶ status Novice. Dlatego te¿ zapytujê: czy chcesz przyj±æ tê rangê i nadal szlifowaæ swoje muzyczne umiejêtno¶ci?
Franq - 2006-02-02, 11:03

Odpowiadam zatem: przyjmujê rangê novice i przyrzekam nadal szlifowac swoje umiejêtnosci muzyczne. Spondeo! :]
Loominator - 2006-02-02, 11:33

zatem dokonalo siê..mozesz uzupelnic profil loguj±c siê na stronie g³ównej BF :)
Nerious - 2006-02-02, 15:24

1.Fajnie wszystko ale w pewnym momencie jest falsz, niewiem czy zamierzony, kawalek troche monotonny.
2.Hehe tu grasz tak nierowno jak ja, ale fajna barwa fortepianu, jak wchodzi ta perka tpo robi sie ciekawie, chodz przydalo by sie wiecej przestrzeni tym bebnom, pozniej struktura robi sie nieco chaotyczna i czasem mam wrazenie ze ginie rytm nie tylko w pianie.
3.Memory killer te fx'y nie bardzo mi tu leza nawet bardzo nie bardzo:) haty troche za mocno daja mi po uszach, stanowczo za glosno, fajnie zmieniasz tu tonacje w pianie ,itrygujacy efekt.
4.Hm znowu tak jakos nierowno, perka git z phaserem, ale werbel bym zmienil na bardziej wyrazisty, dalej jak bebny znikaja to grasz to na zywo? bo jak tak to szacunek:) (mimo niedosciagniec rytmicznych) coz, w drugiej czesci jest ciekawiej za sprawa pewnie tych stringow, jak dla mnie dobry kawalek.
5.Szkoda ze ta gra nie jest twojego autorstwa, znowu bledy rytmiczne :P gitarka hm.. dziwna ,ale nie znowu taka zla.

Ogolnie rzecz biorac, mysle ze powinienes zwrucic bardziej uwage na czesc sekwencera, wsatawiania, technik nagrywania itd aby uniknac kilku niedociagniec no i miksowania aby mozna bylo lepiej jescze polaczyc fortepian z reszta elektrniczna, co do Twojej techniki gry (niewiem czy wstawiales gotowe midi czy to grales, chcialbym wiedziec) to radze pocwiczycz z metromonem.
Narazie daje novice, ale mysle ze szybko wybrniesz do advance . pozdro

Franq - 2006-02-02, 16:07

WSZYSTKIE partie sa nagrywane na zywo
dlatego tez zdarzaja sie potkniecia..no i gram nierówno troche, to prawda, jak gra sie piano solo to nie trzba tak bardzo uwazac na metronomiczny rytm (przynajmniej w muzyce romantycznej i neoromantycznej)
mozna to ³atwo poprawic wszystko ale dotychczas mi sie nie chcia³o :P czas wejsc na nowy poziom zaawansowania:]

a odnosnie "fa³szy" to naprawde nie wszystko musi byc oparte na tercjach... jak poprawie jakosc nagrania to moze nie bedziecie tego tak odbierac

Nerious - 2006-02-02, 17:00

NO fakt, taka muze gra sie inaczej, ale jak chcerz dodac warstwe rytmiczna no to niestety:) wiadomo jakby wszystko bylo oparte na tercjach to bysmy sie zanudzili :)
Mirt - 2006-02-02, 22:19

grasz inaczej niz wiekszosc tu obecnych, dlatego jestem na tak
jakosc rzeczywiscie nie jest najlepsza ,ale nie to wydaje mi sie najwazniejsze....
jesli bedziesz regularnie nagrywal taka muzyke w pewnym momencie wg mnie moze byc z tego cos przyjemnego <mrgreen>

Loominator - 2006-02-02, 22:44

termin min± a tu g³osowanie sie rozkrêca :P
temat zamykam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group