BeatsFactory
makin' music is my life

Składanki BF - Składanka BF - cd. rozmów o wydaniu.

Adix - 2006-01-25, 18:07
Temat postu: Składanka BF - cd. rozmów o wydaniu.
Temat niejako umarł śmiercią naturalna (chodzi o naszą dyskusję nad możliwościami wydania czegoś).
Sponsora niestety nie mam, ale przeglądając sieć znalazłem takie coś...

http://allegro.pl/show_item.php?item=81713414

Powiem szczerze, że cena jest mocno konkurencyjna jeśli chodzi o tej klasy usługę.

Przyjżyjcie sie temu... Bo nawet jeśli ktoś znajdzie sponsora to trzeba będzie prędzej czy później poinformować go o ewentualnych kosztach takiej "zabawy".

Pozdr.
Adix

DJ_Golem - 2006-01-25, 18:11

Hmmm... Wyglada to dosc ladnie... Nie wiem, naprawde nie wiem...
DJ PAUL - 2006-01-25, 20:32

Ja pisalem maila do jednej firmy ktora wydaje rozne skladanki. Mija juz z 2 tydzien i dalej nie mam odpowiedzi. Pewnie juz nawet nie ma co liczyc ze sie odezwa. Nie wiem juz sam co zrobic z tymi skladankami. Ciezko bedzie nam znalesc wydawce i kogos co to nam zasponsoruje, a mysle tez ze jakbysmy juz mieli wydawce badz sponsora to uwazam ze kawalki powinne byc dobierane od nowa, bo te co sa teraz juz sa przestarzale i niektore nowsze poszczegolnych membersow sa o wiele lepsze.
Pit - 2006-01-25, 20:38

To ja tez sie rozejrze za jakas znajomą wytwórnią .. ewentualnie za możliwością wydania ładnie płyt
Loominator - 2006-01-26, 17:40

DJ PAUL napisał/a:Ja pisalem maila do jednej firmy ktora wydaje rozne skladanki. Mija juz z 2 tydzien i dalej nie mam odpowiedzi. Pewnie juz nawet nie ma co liczyc ze sie odezwa. Nie wiem juz sam co zrobic z tymi skladankami. Ciezko bedzie nam znalesc wydawce i kogos co to nam zasponsoruje, a mysle tez ze jakbysmy juz mieli wydawce badz sponsora to uwazam ze kawalki powinne byc dobierane od nowa, bo te co sa teraz juz sa przestarzale i niektore nowsze poszczegolnych membersow sa o wiele lepsze.


kurcze Paul wyslales JEDNEGO maila? To teraz dobranie kawalkow do nowej skladanki zajmie nam rok..nie no ja nie moge. W ogóle trzeba się na poważnie zająć katalogiem, z którego to bedziemy mieć materiały na składanki. Ktoś musi tego pilnować..nie wiem..jeśli nie masz czasu (a tak mi sie wydaje) to moze ktos inny.
no i trzeba poszukac sponsora..no nic..moze juz za 1,5 tygodnia bede mial wiecej czasu

ZDV-12 - 2006-01-26, 22:08

ja bym radził aby kilka pierwszych składanek wydać tylko wirtualnie (pliki zip + okładki, od nas ze strony mozna by było ściagnąć cały album albo tylko link na sieć torrent jeśli obawiamy się o transfer), jesli nasze pierwsze składanki rozprowadzały by się jak ciepłe bułeczki to potem mieli bysmy w przyszłości dobry argument dla ewentualnego sponsora, będąc realistą - nikt nie zainwestuje w niepewny materiał, jesli nie może byc pewien że nie będzie z tego zysku
Adix - 2006-01-27, 13:19

Dobra... zrobcie tak... (potrzebna jedna sumienna osoba która to złoży do kupy i przekaże to do mnie).
1. Skompletowanie CD (k.wa w końcu!) - Jakość minimum 192kbps (bo taką kompresje rzucę w zipie - nie ma sensu wyższej bo plik bedzie duzy a wiadomo, że im większe pliki tym niechętniej sie to ściąga)... 192kbps CBR starczy.
2. Okładki... Front i back ze spisem artystów i informacją o BF jako o promotorze i oczywiście logo BF... Dodatkowo wzmianka o prawie autorskim i o nie uzgodnionym z autorami przerabianiu kawałków oraz wykorzystywaniu ich na innych składankach bez zgody autora.
3. Nagrać na CD w postaci MP3 i w oddzielnym katalogu projekt okładki o rozmiarach standartowego pudełka CD
4. Wysłać do mnie pocztą (tą tradycyjną).
5. Ja to dodatkowo wykosmetykuje i umieszcze na serwerze 15Mbit dostępnym prawie cały czes 24/7 (prócz chwilowych przerw na konserwacje i zabiegi z tym związane).
6. Wstawie realase'y na najbardziej chodliwe fora P2P polskie i może Goldesel.

Tyle moge aktualnie zaproponować i zrobić w tym temacie.

Pozdr.
Adix

DJ_Golem - 2006-01-28, 21:04

Ze skladankami tzn playlista i zlozenie w calosc zrobie ale jak mi sie skonczy szkola. Czyt za jakies 2 tygodnie. Teraz nie mam czasu.
Loominator - 2006-01-28, 21:56

a co z Paulem?
DJ PAUL - 2006-01-28, 22:36

Mysle ze chyba na poczatek trzeba wydac skladanke tak jak mowi ZDV i Adix w formie elektronicznej. Ja wyslalem 6 maili i nikt sie nie odezwal nawet. Wniosek jest taki ze ciezko bedzie nam wydac to w formie tradycyjnej. Ok ja sie zajme w pierwszej kolejnosci zamknieciem playlisty do skladanek Trance, klubb & others. Trzeba jak najszybciej zamknac playlisty i wtedy bedzie mozna prosic poszczegolnych artystow o wersje w kompresji 192 kbps. Jak juz wszystko sciagnel i skompletuje to zrobie tak z elektronika i przesle do Adixa. Wpierw zamkniecie playlisty. Troche zaspalem sorki :)
Adix - 2006-01-29, 02:17

Oki, to ja czekam w pogotowiu na swoją kolej :)

Pozdr.
Adix

DJ_Golem - 2006-01-29, 11:34

A co z elektronika. Zostaje to moje czy jak ??
Loominator - 2006-01-29, 11:37

moim zdaniem zostaje..playlista juz jest zatwierdzona

[ Dodano: 2006-01-29, 11:38 ]
zrsezta napisalem to juz w temacie z playlista elektroniki

DJ PAUL - 2006-01-29, 12:44

Golem jak chcesz to sie zajmij Elektronika, a jak nie bedziesz mial czasu to moge sie tym zajac.
DJ_Golem - 2006-01-29, 12:47

No juz sie zajalem.
Loominator - 2006-01-29, 12:50

Golem nie ma pospiechu..nie posiwecaj czasu, ktory przeznaczylbys na naukę, bo nie o to chodzi
DJ_Golem - 2006-01-30, 21:07

Zajalem sie wczesniej. No teraz nie bede narazie w stanie dokonczyc, bo wiadomo co.
DJ PAUL - 2006-02-01, 15:39

Juz mam wszystko skompletowane w sumie. Czekam tylko jeszcze na zdjecia okladki od Qbs i bede mogl wysylac trancowa skladanke do Adixa.
- user 240 - - 2006-02-04, 10:20

no to bomba ;] teraz tylko wydawca :P
Adix - 2006-03-27, 23:19

HUH, niestety to sie musiało stać... :( albo i :)
Zwolnilem sie z pracy w ktorej notabene był serwer na który miałem wrzucić składankę... :/

W związku z powyższym będe zmuszony skorzystać z innego wolniejszego serwa... (niestety - takie życie)
Na otarcie łez dodam iż postaram się wrzucić to na jeszcze inne zaprzyjaźnione serwery - decyzji ich właścicieli nie znam, ale jestem dobrej myśli.

Pozdr.
Adix

PS.
Na jakim obecnie etapie stoimy ?
Rozumiem, że chodzi teraz o okładki ?

Deniz Kasum - 2006-03-28, 06:38

Z tym zadzwonię do wytwórnii BAZZE RECORDS i DJ PROMOTION i dowiem się więcej na ten temat....

2006-03-28, 07:43 // Dodano
Odezwę się za godzinę i wyjaśnię szczegóły... aktualnie spadam

2006-03-28, 09:17 // Dodano
OK... W wytwórnii BAZZE RECORDS utwory będą publikowane na ich składankach... Będą tam utwory wysyłane przez indywidualnych artystów...

Loominator - 2006-03-28, 09:31

LiquiPower! dzwoniles w imieniu BF? Rozmawiales o tym wczesniej z kims z administracji BF?
hope - 2006-03-28, 10:21

Loom weź nie sap wkońcu ktoś coś porządnego zrobił i wział się za coś. Ta składanka BF to ejden wielki żart - akurat Liquid zrobił dobrze moim zdaniem. Lepiej działać niz robić zeszyt z zapiskami kto co włożył do BF... W ogóle mnie ten serwis zaczyna wkur****... Wszedzie slychac/widać Twoje niewypalone i nietrafione pomysly... słabo mi sie robi... Jeszcze pare miesiecy i wszyscy stąd zaczną spi******...

2006-03-28, 11:26 // Dodano
Z racji że to jest off top można ostatnie 2 lub 3 posty przeniesc do innego tematu, zreszta ch** mnie to boli...

Deniz Kasum - 2006-03-28, 12:56

Cytat:LiquiPower! dzwoniles w imieniu BF? Rozmawiales o tym wczesniej z kims z administracji BF?

Nie.
Rozmawiałem na swój temat...
DJ HoPeLeSS napisał/a:Loom weź nie sap wkońcu ktoś coś porządnego zrobił i wział się za coś. Ta składanka BF to ejden wielki żart - akurat Liquid zrobił dobrze moim zdaniem. Lepiej działać niz robić zeszyt z zapiskami kto co włożył do BF... W ogóle mnie ten serwis zaczyna wkur****... Wszedzie slychac/widać Twoje niewypalone i nietrafione pomysly... słabo mi sie robi... Jeszcze pare miesiecy i wszyscy stąd zaczną spi******...

Dzięki za pomoc. I popieram...
Jeżeli chcecie oczywiście będę dzwonił częściej...
Pogadam z ludźmi i najlepsze kawałki ze składanki BF mogą zostać wydane... Jeżeli chodzi o BAZZE RECORDS

Co do DJ PROMOTION
Oni nie przesłuchują kawałków, tylko rozsyłają je do 500 najlepszych dyskotek w Polsce...
Jeżeli tam zostaną przyjęte to money money...

Staram sie pomóc bo mam możliwość, ale jeżeli nie to nie...

P.S.
Jeżeli niektóre kawałki nie zostaną wydane to mnie nie obwiniajcie, ponieważ oznacza to że są ch...
Pozdrawiam...

2006-03-28, 13:57 // Dodano
Aha!
Te wytwórnie promują Techno, Trance, Club itd...
Nie wiem po co to piszę ale może się przydać...

hope - 2006-03-28, 13:34

Dobra robota ;)
ix - 2006-03-28, 13:34

hehe..kilka mocnych zdanek Hop napisał...z jednym sie zgodzę skoro Liquid ma możliwość zrobienia czegoś dla Bf dlaczego nie pozwolić mu na to...a tak na marginesie to zgodze się z jednym są propozycje promowania... sa mozliwości wiec dlaczego nie spróbowac???...
hope - 2006-03-28, 13:51

LiquiPower! napisał/a:ytat:LiquiPower! dzwoniles w imieniu BF? Rozmawiales o tym wczesniej z kims z administracji BF?

Nie.
Rozmawiałem na swój temat...


Buahahahahaha .... :mrgreen: <mrgreen> <mrgreen> :mrgreen:



No bo taka jest prawda ix. Pomysl skladanki byl z pol roku temu jak nie wiecej. Troche to bezsens by dawać to co jest w necie za darmo na skladanke cuż, to nie byla moja decyzja. Temat padal caly czas ozywiany czasem jakims postem zeby nikt o nim nie zapomnial. Teraz gdy cos sie dzieje Liquid ma miec opierd*** za to ze wziol sprawe w swoje rece?

Deniz Kasum - 2006-03-28, 14:42

OK, to kto ma być na składance?
Czy może to wynika z ilości pozytywnych ocen członków BF?
Jeżeli się oczywiście zgodzicie, to zadzwonię do wytwórnii i pogadam w sprawie płyty...

ix - 2006-03-28, 15:04

taka...moja mała uwaga co do tego wszystkiego...zabieracie się do tego jak pies do jeża...każdy chce zaistnieć nie wkładając ani grosza...:)
Deniz Kasum - 2006-03-28, 15:09

Zaóważ ilu nas jest... Gdybyśmy się złożyli na "ewentualne" koszty, a zostali byśmy zapromowani to chyba by się opłacało...
Wcale tak drogo by nie było...
Otworzę może nowy temat, w którym można będzie głosować na ulubione kawałki z listy utworów Novice,Advenced i Professional...
Dam także linka do wytwórnii


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group