BeatsFactory
makin' music is my life

Zg³oszenia do BeatsFactory - [zg³oszenie] ZDV-12 - g³osujemy do 27st

ZDV-12 - 2006-01-20, 22:28
Temat postu: [zg³oszenie] ZDV-12 - g³osujemy do 27st
tak wiêc nie wiem czy powinienem pisaæ co¶ o sobie, bo wiêkszo¶æ z Was mnie zna, wiêc skrobnê tylko zdziebko,

minê³y 84 pory roku od kiedy siê urodzi³em i jakim¶ dziwnym trafem urodzi³em sie w roku '84, kocham muzykê choæ ostatnio tworzê tylko do szuflady i nic mi sie nie chce koñczyæ, có¿ mogê jeszcze dodaæ, g³ównie tworzê w FL, ale te utwory poni¿ej zosta³y zrobione (zeby by³o ¶mieszniej) w Reasonie, ¿aden z nich nie jest skoñczony, ale kazdy z nich ju¿ czê¶ciowo oddaje to co czujê, pierwszy "Aggressive Nature" jest efektem zdenerwowania mnie, a jednocze¶nie prób± ilustracji d¼wiêkowej po¶cigu samochodowego, drugi "Dlaczego Odesz³a¶" to chyba mówi do¶æ wiele, jest to ¶wie¿e uczucie i rozpisywaæ siê nie bêdê, ma wyra¿aæ smutek, ¿al i brak zrozumienia na to co siê sta³o, obydwa utwory nie posiadaj± masteringu, nie posiadaj± efektów automatyzacji, i w ogóle nad brzmieniem siedzia³em tyle co nad porann± herbat± bo i tak tymczasem na wiêcej mnie nie staæ, obydwa kawa³ki s± w formacie ogg,

Aggressive Nature - Mirror 1

Dlaczego Odesz³a¶ - Mirror 1

z góry dziêki za jak±kolwiek opiniê i g³os (czyt. to siê teraz mo¿ecie wy¿yæ ;-))

PS. jak bêdê novice to chyba nie bêdê móg³ g³osowaæ na nowe osoby mimo iz jestem za³o¿ycielem, paradoks jaki¶, idê pog³osowaæ póki mogê :P

Pit - 2006-01-20, 22:38

HEh ja przesluchalem wnikliwie dwa kawalki i kompletnie nie iwem co napisaæ.. jakbym mial prawo do g³osowania to bym sie wstrzyma³.. pierwszy troche przynudza :) niestety.. drug i jest ciekawy , w pamieci mi zostalo to wejscie basu.. bo taka pustka pustka.. i nagle pelne wyplenienie.. fajne.. ale naprawde nie wiem jak to obiektywnie ocenic . wiec nie bede juz nic pisal ;) :D

Take Care

P.S. nie jest zle :D

ix - 2006-01-20, 22:43

Aggressive Nature -powiem Ci bez zbêdnego cukru ¿e kawa³ek jest niez³y,troszkê brakuje mi potê¿nego brzmienia...by³o by ¶wietnie...jaki¶ ciê¿ki synt...ale tak tez jest nie¼le...jasne twoja emocja przelana na nutê...do mnie trafi³a...
Dlaczego Odesz³a¶-...sczerze mówi±c...po pierwszym przes³uchaniu mia³em mieszane uczucia...tylko...kawa³ek osobisty mocno i w takich kategoriach ten utwór odebra³em...je¶li mam byæ szczery...to jest kawa³ek do dopracowania...ale materia³ przyzwoity...

qbs - 2006-01-21, 01:55

ZDV-12 zmien lepiej hosting :P server siadl hehe
jafa - 2006-01-21, 09:42

Qbs ma racje

"Nie masz odpowiednich uprawnieñ by otworzyæ plik."
:( :( :(

ZLK - 2006-01-21, 10:21

1.
Po³amany rytm.....Perkusja powiem szczerze ze mi siê spodoba³a, taka niekonwencjonalna.
Temat utworu, to 3 dzwieki :P jak to sie mowi "3 akordy darcie mordy" :P, je¶li chodzi o "darcie mordy" w tym utworze, to ca³kiem pasuje bo jest agresywne.... ogólnie wydaje mi siê, ¿e przekaza³e¶ to co chcia³e¶.
Ma³o tu ró¿norodno¶ci, utwór mnie trochê nudzi.
Warto trutaj masteringu trochê pope³niæ, bêdzie siê tego przyjemniej s³ucha³o, mopje zdanie jest takie, ¿e brzmienie powinno siê regulowaæ na bierz±co podczas dok³adania kolejnych ¶cie¿ek, bo inaczej mo¿na siê zniechêcic.

2.
bleee, sztuczne synthy, mog³e¶ je zlaæ ze sob± bo s± sbyt kanciaste :P....... Perkusja ³adnie chodzi, dopasowana do melodii dobrze, o to chodzi ;-) Melodyjka fajna, spodoba³a mi siê, ale czemu jedziesz z ni± a¿ do znudzenia>? Jaka¶ zwrotka by siê przyda³a.... taki odpoczynek od melodii.
Ogólnie nie podoba mi siê dobór sampli, te tr±bki sztucznawe... pianino te¿ sztuczne. Bas mi siê spodoba³. :)

Zanim zag³osujê chcia³bym wiedzieæ czy nadal tworzysz i zamierzasz tworzyæ muzykê, bo je¶li siê zatrzyma³e¶ i Ci siê nie chce, to bez sensu by³oby oddawanie g³osu.

ZDV-12 - 2006-01-21, 10:29

Qbs, Jafa: mieli¶cie pecha, mnie tam wszystko dzia³a, chwilowy pad i tyle,

ZLK: bêdê tworzy³ muzykê, ale raczej bêdê olewa³ stronê techniczn± (nie bêdê przyk³ada³ do niej wiele uwagi)

[ Dodano: 2006-01-21, 10:50 ]
no dobra, jak kto¶ ma problem z boo.pl, to dorzuci³em lustra plików, s± w pierwszym po¶cie

ZLK - 2006-01-21, 11:41

ZDV-12 napisa³/a:bêdê tworzy³ muzykê, ale raczej bêdê olewa³ stronê techniczn± (nie bêdê przyk³ada³ do niej wiele uwagi)

Trochê cie¿ko mi jest to zrozumieæ..... to po co tworzyæ muzykê jak z za³o¿enia ma byæ ¼le brzmi±ca i niedopracowana technicznie?
Nie rozumiem tego podejscia ;) no ale jak chcesz.... ja bêdê ocenia³ efekt koñcowy a nie to, ¿e utwór móg³by byæ dobry gdyby Ci siê chcia³o go dopracowaæ....a w³a¶nie tego najwiêcej brakuje w Twoich kawa³kach

DJ_Golem - 2006-01-21, 11:45

ZDV nareszcie :D

Agressiv Nature - Perka supe, do hata mam zastrzezenia jakis takie niezbyt ciekawy. Za to super snare. Ok 1:40 ten lamaniec wyszedl sredni, brakuje tam czegos :P bass troche za slaby ale za to fajne ulozenie. Moze nie porywa ale dosc dorby walek.

Dlaczego Odeszlas - to samo pytanie zadaje sobie ;) Ten bass za bardzo sie wybija i te instrumenty troszke sztucznawe. Nie jest zle.

Hmmm.... A gdzie sa Niespelnione Sny ??

Te dwa kawalki zle nie sa, ale brakuje im czegos. Zeby byc uczciwym w stosunku do innych wstrzymuje sie od glosu. Podoba mi sie Twoje podejscie do muzyki i zawsze sie podobalo. Mogles dorzucic Niespelnione Sny a bylo by z czystytm sumieniem TAK.

Not4uS - 2006-01-21, 12:02

U mnie linki nie chca dzialac. Widze ze u innych dzialaja bez problemu. Po kliknieciu wychodzi cos takiego:
Cytat:Nie masz odpowiednich uprawnieñ by otworzyæ plik.

Najwyzej sprobuje troche pozniej. Jak wszystko bedzie OK to edytuje tego posta i oddam swoj glos.

Juz wszystko dziala wiec zabieram sie za komentarz:

Aggressive Nature - bardzo dobra perka na poczatku (faktycznie mozna wyczuc sporo agresji w tym utworze ;)). Przydalo by sie troche wiecej melodii - bass wg. mnie powinien byc zdecydowanie mocniejszy. Ogolnie sam pomysl jest bardzo ciekawy.

PS: Ja bym jeszcze troche przy tym posiedzial, bo naprawde warto

Dlaczego odeszlas - juz od poczatku slychac ze utwor byl robiony pod wplywem glebokich przezyc i emocji. Te synthy na poczatku sa troche "surowe" (musisz jeszcze nad nimi popracowac). Pianinko proste, ale przyjemne. Ogolnie kawalek jest bardzo smutny, ale przeciez taki mial byc z zalozenia :)

Podsumowanie:

Przy glosowaniu nie biore pod uwage tylko i wylacznie Twoich kawalkow. Oceniam takze Twoja aktywnosc i wiedze muzyczna. Twoje komentarze, i wiedza w zakresie produkcji/obrobki muzyki jest naprawda ogromna. Uwazam ze zaslugujesz na Advance - TAK

Pozdrawiam

diora - 2006-01-21, 12:05

ocenie na szybko tylko "Dlaczego Odesz³a¶" - tak samo jak Golem, zadam sobie to pytanie.. hehe, nie wa¿ne.
Kawa³ek jest zno¶ny, motywy s± dobre, wspó³graj± ze sob±.. jednak to co bardzo rzuca siê w moj± ¶wiadomo¶æ to nadmierna czysto¶æ tego numeru, bardzo brakuje przestrzeni.. bardzo midi.. potem jak wchodzi bas, to jest ju¿ lepiej.. dla mnie ten kawa³ek mo¿e byæ, kojarzy mi siê z deszczowym ¶witem z jakiego¶ francuskiego filmu.. kurka, tr±bka/saksofon w tym numerze... szkoda, ¿e tak bardzo slychac jego sztuczno¶æ.. jest dobrze, gdybym mogl byc na NIE to zapewne bym by³!!!!!!!!!!! <ok>

[ Dodano: 2006-01-21, 12:09 ]
glowny motyw o niebo lepiej by brzmial zagrany na piano.. ta trabke dalbym w tle (na innych nutach) na duzym poglosie, wtedy jego sztucznosc mozna by troche ukryc

[ Dodano: 2006-01-21, 12:13 ]
albo rozpisac motyw na te dwa instrumenty

ZDV-12 - 2006-01-21, 19:45

wiecie co jest ¶mieszne? ¿e zwolennicy Reason'a mówi± ¿e to bardziej pro program od FL, bo jest dro¿szy i jest dostarczana z nim baza dobrze brzmiacych sampli a nie takich jak z FL, no to w tym projekcie s± sample z reasona niczym nie zmieniona, na³o¿ony tylko pog³os, trac± na profesjonali¼mie? nigdy nie by³y profesjonalne? a mo¿e to kompresja do ogg nadaje im barwê midi? wydaje mi siê ¿e poprostu te smaple z reasonem odrazu sa cieniutkie, bo wszyscy mówi± ¿e tr±bke trzeba by by³o wymieniæ bo brzmi ¼le, to w takim razie zwolennicy obrony dobrego brzmienia reasona przesadzaj± w tej opinii tylko po to aby to "ich" program okaza³ sie najlepszy... to taka ma³a "wstawka" ;-)
diora - 2006-01-21, 21:11

e ja nigdy nie twierdzilem, ze reason jest pro.. fabryczne brzmienia brzmia nie sa dobre.. musisz znalesc jakis swoj sposob na to brzmienie.. ja do dzis mam z tym problem... jedyne co moge doradzic to: zeby nie ograniczac sie tylko do reasona i wewnetrznego masteringu, o dupe rozbic.. renderujesz sciezki i dopiero ustalasz efekty (te ryskowe sa tandetne, nie wszystkie, ale ile¿ mo¿na?).. ten numer o ktorym pisalem trzeba poprostu czyms porzadnie wybrudzic
ZDV-12 - 2006-01-21, 21:25

spox, akurat nie o Tobie pisa³em, ale nieraz s³ysza³em takie opinie ¿e Reason ma profesjonalne banki brzmieñ dlatego tyle kosztuje i dlatego jest lepszy od FL, to by³a tylko taka wzmianka, przypomnia³o mi siê po Waszych komentarzach
DJ PAUL - 2006-01-21, 21:28

ZDV-12 napisa³/a:bêdê olewa³ stronê techniczn± (nie bêdê przyk³ada³ do niej wiele uwagi)


Takie zdanie jest dla mnie kompletnie nie zrozumiale i takie podejscie do tematu moim zdaniem nawet nie zasluguje na range novic, bo novic to chodz chce poglebiac swoja wiedze, chce zeby muzyka brzmiala coraz lepiej. Dlatego jestem na NIE

Nerious - 2006-01-22, 11:40

Dlaczego odeszlas, w pierwszej chwili myslalem ze uslysze utworek orkiesrtowy a tu podklad hip hopowy sie zrobil, ogolnie to nie jest to mocno zaaranzowany utwor, malo partii, melodie proste, niewiem jak to ocenic, hh bez tekstu.
Agressive nature utwierdzil mnie w przekonaniu ze nie znasz harmonii, w szytko idzie w unisonie, zadnych akordow.
Powiem tak, zgodze sie z Toba co do zbyt mocnego zwracania uwagi na czesc techniczna a mniej na muzyke, juz pisalem moj przypadek, ale musisz zaczac wiecej pracowac nad sama muzyka, nie tylko ja robiac ale tez (wiem ze nikt ne lubi tego slowa) uczyc sie jej od czesci teoretycznej.
Narazie widze Cie w novice

Pit - 2006-01-22, 12:43

ZDV-12 napisa³/a:wiecie co jest ¶mieszne? ¿e zwolennicy Reason'a mówi± ¿e to bardziej pro program od FL, bo jest dro¿szy i jest dostarczana z nim baza dobrze brzmiacych sampli a nie takich jak z FL, no to w tym projekcie s± sample z reasona niczym nie zmieniona, na³o¿ony tylko pog³os, trac± na profesjonali¼mie? nigdy nie by³y profesjonalne? a mo¿e to kompresja do ogg nadaje im barwê midi? wydaje mi siê ¿e poprostu te smaple z reasonem odrazu sa cieniutkie, bo wszyscy mówi± ¿e tr±bke trzeba by by³o wymieniæ bo brzmi ¼le, to w takim razie zwolennicy obrony dobrego brzmienia reasona przesadzaj± w tej opinii tylko po to aby to "ich" program okaza³ sie najlepszy... to taka ma³a "wstawka"


a) kazdy robi w tym co lubi.. nie mozna powiedizec ze jeden program jest lepszy od drugiego.. bo dla kazdego bedzie to inny soft
b) prawda jest taka ze w reasonie w podstawowym pakiecie sampli polozyli nacisk na brzmienia syntetyczne.. nie ma instrumentu typu trabka saxofon, skrzypce.. itp, ktore brzmia³y by dobrze.. dlatego trzeba sciagac dodatkowe refille ;) w ktorych te instrumenty brzmia juz calkiem przyzwoicie..

A fl ma fajny comprsorek :D

Fido - 2006-01-23, 00:11

ZDV-12 napisa³/a:wiecie co jest ¶mieszne? ¿e zwolennicy Reason'a mówi± ¿e to bardziej pro program od FL, bo jest dro¿szy i jest dostarczana z nim baza dobrze brzmiacych sampli a nie takich jak z FL, no to w tym projekcie s± sample z reasona niczym nie zmieniona, na³o¿ony tylko pog³os, trac± na profesjonali¼mie? nigdy nie by³y profesjonalne? a mo¿e to kompresja do ogg nadaje im barwê midi? wydaje mi siê ¿e poprostu te smaple z reasonem odrazu sa cieniutkie, bo wszyscy mówi± ¿e tr±bke trzeba by by³o wymieniæ bo brzmi ¼le, to w takim razie zwolennicy obrony dobrego brzmienia reasona przesadzaj± w tej opinii tylko po to aby to "ich" program okaza³ sie najlepszy... to taka ma³a "wstawka"


Ja np wolê Reasona od FL g³ównie z powodu interfejsu. Ten z FL od pocz±tku mi siê nie podoba³ i nie mog³em siê w nim odnale¼æ. Tylko dlatego uwa¿am, ¿e Reason jest lepszy od FL i jest to opinia ca³kowicie subiektywna. My¶lê te¿, ¿e Reason wyda³ mi siê wygodniejszy równie¿ dziêki dostatecznie dobrze brzmi±cym instrumentom. Przez ca³y czas tworz±c na Reasonie tylko raz u¿y³em nie-fabrycznego refilla (i to jeszcze na dodatek w kawa³ku, przez który omal bym siê nie dosta³ do BF :P), natomiast ca³a reszta pó¼niejszych, bardzo pozytywnie ocenionych tu utworów, powsta³a wy³±cznie na fabrycznych brzmieniach (nie licz±c tych syntetycznych oczywi¶cie) i wy³±cznie na Reasonie (bez ko¿ystania z dodatkowych programów). I chocia¿ nigdy nawet nie stara³em siê specjalnie uczyæ jakichkolwiek technik poprawiaj±cych brzmienie, to ka¿dy nastêpny utwór brzmia³ lepiej. Wydaje mi siê wiêc, ¿e na Reasonie wcale nie jest tak trudno stworzyæ, mo¿e nie rewelacyjnie, ale przynajmniej poprawnie brzmi±cy utwór. Trzeba tylko robiæ muzykê, czytaæ komentarze i poprawiaæ w miarê mo¿liwo¶ci wytkniête b³êdy. :) Reszta sama z czasem przyjdzie.

Powiem Ci szczerze, ¿e te kawa³ki które zapoda³e¶ masakrycznie przypominaj± mi moje pierwsze próby z Reasonem. :D Oba nie k³uj± w uszy i s³ucha siê ich do¶æ ciekawie, ale jednocze¶nie brak im choæby ¶ladu profesjonalnego wykonania. Przede wszystkim to co w nich najbardziej boli, to brak rozbudowania. Ale wiem po sobie,¿e to te¿ przychodzi z czasem. :) Dawniej zrobienie jednego utworu zajmowa³o mi od jednego do dwóch dni, pó¼niejsza robota to by³a ju¿ tylko obróbka, poprawianie b³êdów. Teraz rozbudowujê utwory do tego stopnia, ¿e muszê je czê¶ciami renderowaæ i wstawiaæ jako pliki wave, ¿eby w ogóle komputer by³ w stanie to ud¼wign±æ. Samo stworzenie kompletnej bazy utworu (takiej bety do poprawek) trwa u mnie co najmniej z miesi±c, wliczaj±c w to do¶æ d³ugie, kilku(nasto)dniowe przerwy, podczas których przychodzi wena na nowe elementy utworu. Jednak moim zdaniem nie ma siê co spieszyæ z urozmaicaniem utworów. Owszem, nale¿y do tego d±¿yæ, ale stopniowo. Z ka¿dym kolejnym utworem sam coraz lepiej bêdziesz s³ysza³ jego pusto¶æ i (mam nadziejê :)) bêdziesz mia³ pomys³y na zape³nienie tej pustki. Oczywi¶cie tylko pod warunkiem, ¿e rzeczywi¶cie wracasz na dobre do robienia muzyki i nie jest to jedynie s³omiany zapa³. :)

Na koniec to co najwa¿niejsze: bardzo siê cieszê, ¿e wracasz do swojej pierwszej mi³o¶ci (a jak, pamiêtam jeszcze podpis, który kiedy¶ mia³e¶ na starym forum :D). Wiem, ¿e jak siê postarasz, to kiedy¶ bêdziesz robi³ ¶wietn± muzykê. :) Tylko wiêcej siê ju¿ nie poddawaj.

Loominator - 2006-01-23, 14:09

panowie przypominam, ¿e temat dotyczy g³osowania

Agressive.. - podoba mi sie linia perkusyjna. Dobranie barw instrumentow juz trochê mniej. Poza tym w wiekszosci troche za szybko wybrzmiewaj±..mozna by im sustain podkrecic na obwiedni. Kawalek moze nie powala, ale trzyma poziom, 6/10

Dlaczego.. - to samo z wybrzmiewaniem. Dopiero okolo 1 minuty zaczyna mi sie podobac. Za dlugo sie rozkreca. Kiedy wchodzi podklad jest juz calkiem niezle. Lajtowy utworek - bardziej podchodzi mi od poprzedniego, ale ze wzgledu na poczatek nie dostanie duzo wyzszej oceny - 6,5/10 ..za dlugo sie konczy i zbyt monotonnie

razem 6,25/10 ;)
jestem na TAK

Piter - 2006-01-23, 20:23

AGGRESSIVE NATURE
Utwór pe³en skrajno¶ci: z jednej strony ¶wietnie skonstruowana perkusja - bardzo dynamiczna i bogata w smaczki - spokojnie do wykorzystania w jakiej¶ profesjonalnej produkcji. Z drugiej za¶ strony bardzo..... naiwne (wybacz ZDV) zestawy melodyjek - no i jest ich niewiele.
Generalnie aran¿acja dosyæ pusta no i melodycznie bardzo.... prosta. <wstydnis>

DLACZEGO ODESZ£A¦
No i tu powiem od razu, ¿e gdyby¶ odrobinê efektów na³o¿y³ to od razu efekt pierwszego wra¿enia by³by zupe³nie inny i zdecydowanie bardzej pozytywny.
Tu równei¿ jest pewnego rodzaju pustka aran¿acyjna ale mo¿na by j± przykryæ delajkiem i reverbikiem - zrobi³oby siê wiêcej przestrzeni - by³oby mniej sucho.
Melodycznie utwór jest bardziej przemy¶lany ni¿ poprzedni choæ neistety bazuje na podstawowych d¼wiêkach akordów - ma³o w nim finezji melodycznej.
Perkusja te¿ wo³a wrêcz o choæby ma³ego reverbika.....

ZDV - nie potrafiê inaczej zag³osowaæ - je¶li rzeczywi¶cie chcesz do muzyki wróciæ to nei ma specjalnego wyboru: musi byæ Novice.

Co do spraw zwi±zanych z technik±. My¶lê, ze nei ma sensu mêczyæ siê sprawami, które komplikuj± ¿ycie. Mo¿na siê w tej materii ograniczyæ do podstawowych efektów typu delay, reverb i equalizer. Ja sam korzystam z presetów i nei zawracam sobie gitary jakimi¶ kombinacjami. Niemniej co¶ u¿ywaæ trzeba. Nie mo¿na zostawiæ tak wsyzstkiego na sucho bo to po prostu k³uje w ucho.
Zrymowa³o siê? hmmmmmm
No to tak... chyba... by³oby na tyle.....

ZLK - 2006-01-23, 22:08

ZLK napisa³/a:Zanim zag³osujê chcia³bym wiedzieæ czy nadal tworzysz i zamierzasz tworzyæ muzykê


ZDV-12 napisa³/a:ZLK: bêdê tworzy³ muzykê, ale raczej bêdê olewa³ stronê techniczn± (nie bêdê przyk³ada³ do niej wiele uwagi)

Przyznam szczerze, ¿e to podej¶cie mnie zaskoczy³o, po tej Twojej odpowiedzi g³êboko siê zastanowi³em czy zas³ugujesz na rangê advanced.... z przykro¶ci± muszê stwierdziæ, ¿e niebardzo, bo ka¿dy muzyk powinien d±¿yæ do perfekcji... a jak nie ma celu w tym co siê robi, to trudno jest co¶ kreatywnego stworzyæ. ;) Poziom niedopracowania utworów w po³±czeniu z niewielk± ambicj± i chêci± zmiany tego faktu, sk³ania mnie do zag³osowania za przyjêciem Cie do rangi NOVICE

Pozdrówka. :)

ZDV-12 - 2006-01-23, 22:11

dziêki Piter - podobnie na to patrzê, prócz AN, tam uwa¿am ¿e (nie ma melodii) linie basu s± i tak dobrze rozbudowane jak na sam bas

Nerious - dok³adnie tak jak piszesz - nie mam zielonego pojêcia nt harmonii w muzyce, rozumiem ¿e aby poznaæ harmoniê trzeba by bylo chodziæ do szko³y muzycznej i zapewne jest to proces d³ugotrwa³y, ale mo¿e znasz w internecie jakie¶ kursy tego dot.? jak tak to by³bym wdziêczny za jakie¶ namiary na PM/PW

Zet - 2006-01-23, 22:18

Aggressive Nature
Perkusja fajna. Ale ogolnie malo sie dzieje, za monotonny utworek. Malo melodii i slaba aranzacja.

Dlaczego odeszlas
Poczatek slaby. Piano jakies sztuczne. Fajnie nawet brzmi odkad wchodzi perka. Ale tak jak w tamtym utworze duzo sie nie dzieje i to jest ten bol.

Jestem na NIE

Pozdrawiam

ZDV-12 - 2006-01-29, 18:40

[adm]ZDV-12:
wynik g³osowania to 5:4 na Novice, czy chesz otrzymaæ ten status?

[guest]ZDV-12:
nie no siuuuurrrr

[adm]ZDV-12:
za chwilê odpalê Ci profil i nadam status, profil mo¿esz uzupe³niæ wchodz±c na stronê g³ówn± beatsfactory.pl i loguj±c siê przy pomocy danych z forum,

[novice]ZDV-12:
dziêêêêki zioooom

Loominator - 2006-01-29, 18:41

buehehehehehehe

kurde ide po scierke chlapnalem se na monitor

ZDV-12 - 2006-01-29, 18:53

dobra, zamykam topic, jako ¿e profil jest uzupe³niony, jakby co to nie mogê dodaæ utworu, ale w tej sprawie poskar¿y³em sie ju¿ w krzykaczu ;-)
Loominator - 2006-01-29, 18:54

ok :]
ZDV-12 - 2006-01-29, 18:58

aha, no i chcia³bym jeszcze podziêkowaæ wszystkim za opinie i g³osy :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group