BeatsFactory
makin' music is my life

Oprogramowanie - Trackery

wienio - 2005-04-11, 13:11
Temat postu: Trackery
Szukam dobrego trackera VSI
diora - 2005-04-11, 14:34

vst? haa.. akurat raf jest w temacie.. ReNoise.. do niego po szczegoly
kenny - 2005-04-12, 07:28

także mówie Renoise...jakością nie ustępuje Cubasowi i jest prawdopodobnie o wiele szybszy i stabilny
diora - 2005-04-12, 11:04

no i obsluguje stare formaty jak *.it *.xm i inne...
Raf - 2005-04-26, 13:51

posiadam 1.50 rc1 - czyli prawie finalny release (Thx 4 Emiter ;-) ) no i gdzies na cedeku jakims v1.281 final. if you wanna get it drop me a msg ;-) no piracy here.
j.reno - 2006-04-28, 12:45

robie na renoisie od bardzo dawna przerzucilem sie na niego z ft2 prosto i naprawde go polecam. zobaczylem ze raf ma nowsza wersje. nie przeslalbys mi tego na maila? 1.28 zajmowala ponizej 5 mega wiec przeslanie bylo jak najbardziej realne. ewentualnie gdybys mial odrobine heci moglbym do ciebie raf po to podjehac bo jestem z sosnowca, daleko nie mam;)) to tak mowie na przyszlosc bo narazie jestem w anglii i bede tu jeszcze przez rowny miesiac. w ogóle mozna by porozmaiwac bo pierwszy raz spotykam osobe ktora tez kozysta z tego programu...
ZeheOS - 2006-04-28, 13:46

Darmowy jest buzz, całkiem fajny ale lubi się zawiesić.
A ReNoise - no cóż, soft profesjonalny, widziałem na własne oczy i robił wrażenie.

Raf - 2006-04-28, 17:16

j.reno : szybciej sie ze mna skontaktujesz piszac na gg 3646465. mozesz zarowno wpasc jak i moge Ci top wsylac mailem tylko najpierw to musze w gaszczuplyt znalezc
j.reno - 2006-04-29, 13:22

bardzo milo z twojej strony;)) skontaktuje sie napewno jak tylko wroce z tej anglii smierdzacej;)) wycięto, to forum posiada regulamin, który nie jest ozdobą górnego menu tylko do czegoś służy - zdv ciekawy tez jestem tych wtyczek vst do renoisa, nigdy jeszcze ich tam nie wpinalem a w koncu by sie kiedys przydalo;)) tak ze podsumowujac, po 1 czerwca napewno sie odezwe na twoje gg...
maxus - 2006-05-07, 13:32

no ja jak zwykle polecam Madtrackera ( www.madtracker.org ) , Buzza, Renoisa to te najbardziej znane, ale ostatnio zauważyłem jakis nowy programik coś jak połączenie Trackera i Reasona, naprawde fjanie wygladało, ciekawe co z tego wyjdzie; )
j.reno - 2006-05-09, 12:46

w trace sie jeszcze na chwile z zapytaniem. wie ktos moze jak dziala klawiatura sterujaca midi w trackerach? chodzi mi glownie o renoisa. wiem ze jest tam zakladka midi. co z tempem, czy zapisuja sie opzunienia we wstawieniu sampli czy po prostu ogranicza sie to do wyznaczonych miejsc na traku? jezeli wstawie sampel pomiedzy pozycja dla przykladu 1a a pozycja 1b, tpo czy zapisze mi sie na jednej z tych dwoch pozycji, czy moze tak jak wstawilem, czyli pomeidzy?? mam nadzieje ze dobrze to wytlumaczylem i ktos zdola pomoc w tej sprawie;)

dla mnei renoise jest najlepszy, ale dawno na medtrackera juz nei patrzylem;)

carmazine - 2006-06-01, 17:01

renoise, a buzz ma trackerowy zapis.
j.reno - 2006-06-04, 15:25

wiecie moze jak podpiac sample tanka do renoisa?
sample tank to wtyczka tak?
jakos nie moge tego podpiac...

cactoos - 2006-06-04, 15:40

sampletank to wtyczka samplerem zwana ;] o dosyc duzych mozliwosciach i dosc dobrze brzmiacych instrumentach
na jakim etapie masz problemy z tym softem ? co jest nie tak ?

carmazine - 2006-06-04, 21:11

E, to proste raczej. Tak jak zwykłe VST - wybierasz numer instrumentu (prawy górny róg) a potem na dolnej belce menu instrument bodajże, które jest jest podzielone na trzy części wybierasz sobie ostatnią - tam się wczytuje wtyczki można określić ich amplitudę (0-400%)... oczywiście najpierw trzeba te wtyczki dodać w konfiguracji.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group