BeatsFactory
makin' music is my life

Składanki BF - Newsy i komentarze

DJ PAUL - 2005-03-17, 00:52
Temat postu: Newsy i komentarze
Tutaj dowiecie sie wszystko na temat skladanek. Mozecie tez pisac swoje komentarze i uwagi na powyzszy temat.
Ebeb - 2005-03-19, 13:54

To w takim wypadku mam pytanko, które się może zaliczyć do uwag/komentarzy ;)
Jaki jest ostateczny termin zgłaszania swoich produkcji, i kiedy będzie wydana składanka trance, klubb & others?

DJ PAUL - 2005-03-20, 00:18

Ostateczny termin zalezy od nas wszystkich. Znaczy to, ze im szybciej nazbieramy odpowiednia ilosc dobrych kawalkow to wtedy wystartujemy z wydaniem plyt cd i promocja skladanek. Takze zachecam pozostalych membersow to dawania swoich kawalkow na skladanke.
DJ_Golem - 2005-03-20, 13:26

W swieta postaram sie dokonczyc cos i dac bo mysle, ze te niedokonczone kawalki poziomu nie beda zanizac jak je wreszcie skoncze.
DJ PAUL - 2005-04-13, 21:31

Mam dokladnie 13 kawalkow sciagniety na skladanke BF TRANCE, KLUBB & OTHERS i 7 do skladanki BF ELEKTRONIKA. Niektorych nie moge sciagnac, bo linki nie dzialaja. Np Fida prosilem juz chyba z 3 tygodnie temu zeby poprawil link i nie ma odzewu. Jezeli bedzie takie podejscie nasze jak jest to nigdy nic z tego nie bedzie. Moze lepiej jak juz cos kombinowac to wydac skladanke jednoplytowa a nie dwu, bo sami widzicie ile mamy kawalkow i jakie zainteresowanie maja te skladanki.
Loominator - 2005-04-14, 12:37

ja widze, ze tu wiekszosc jest o dupe obic. Zero zainteresowania tu, zero tam. Chcialem tylko co poniektorych zawiadomic, ze nie sa niezastapieni, aczkolwiek Fido moze byc usprawiedliwiony (moze Bf zapelnilo mu caly czas jaki siediz na necie i nie moze linka poprawic). Sory, ale ile mozna robic skladanke <wsciekly>
DJ PAUL - 2005-04-16, 00:28

Loomi moze z niej zrezygnowac, bo jak jest takie zainteresowanie, a bardziej wiara w to ze moze cos z tego bedzie to co tu gadac. Brak slow...
Loominator - 2005-04-16, 09:36

no tak..poczekamy az ekipa sie wymieni i moze cos ruszy.. :|
a pozniej dziwota, ze BF nie promuje..bo niby jak ma to robic

DJ_Golem - 2005-04-16, 18:49

Jak ja bym chcial pokonczyc wszyskie zaczete kawalki :( Po pierwsze troche nie mam czasu zeby je skonczyc, po drugie pomyslu brak. Mam chyba 6 projektow wg. mnie dobrych, ale skonczyc nie moge a chcialbym bardzo, bo Was powinny zaskoczyc.
Pafcio - 2005-04-21, 07:17

wszyscy dobrze wiedza ze jestem za cienki na skladanke, wiec nie podaje zadnego linka, to tak gwoli wyjasnien
DJ PAUL - 2005-04-21, 11:14

Pafcio ty jako jedyny sprzedales loopa, wiec az tak cienki nie jestes, Sproboj a co zaszkodzi ci.
Cali Inc. - 2005-04-26, 23:10

ciekawe czy to wypali:) mno nic...poczekam ..hehe
Piter - 2005-04-27, 06:56

M U S I <ok>

Moc jest z nami :-)
to mówiłem ja - Jarząbek ;-)

Moncubus - 2005-04-27, 21:46

Wacław ;)
Fido - 2005-04-27, 22:47

DJ PAUL napisał/a:Np Fida prosilem juz chyba z 3 tygodnie temu zeby poprawil link i nie ma odzewu.

Przepraszam, jeśli prosiłeś gdzieś na forum, to najprawdopodobniej już mnie wtedy nie było i nie widziałem. Trzeba było zagadać na gg, na gg jestem przynajmniej raz na dwa dni. Jutro wgram jeszcze raz pliki na serwer, dzisiaj już mi się nie chce, idę spać.

DJ PAUL - 2005-06-04, 23:50

Do tej pory mamy zgloszonych nastepujaca ilosc utworow:

Skladanka BF Electronic

1. DJ Golem - Miss You (3:07)
2. Endorphine - Matecznik (5:31)
3. Endorphine - Podróże: Kultura (8:17)
4. Lanser-In homage for old Prodigy (3:17)
5. Piter - FIRST CONTACT (5:15)
6. Punkt.G - 5.05.2005 (7:07)
7. Bit Of Pain - My MonCherri is Fading Away (5:32)

Skladanka BF Techno Trance & Club Music

1. DJ J-Art - Dance (4:25)
2. Braincreator - Emotionally Fantasizing (Radio Edit) (3:36)
3. DJ PAUL - Child Of The Universe (DJ York Trance rmx) (5:10)
4. DJ Moralez - Enjoy The Life 2 (5:01)
5. DJ Moralez - Gate one (4:50)
6. DJ Plum - searching new life (3:49)
7. DJ York - Trance System (Promo) (4:16)
8. djebeb+clubsong (3:27)
9. djebeb+loverhytms (4:02)
10. DJ HoPeLeSS - 70 km (5:53)
11. DJ HoPeLeSS - Speed Up! (With The Klubb) (3:46)
12. dj-plum-natural life (5:57)
13. Mane - Knabsi (8:56)
14. Monq da beator - Extazing (5:00)
15. VpR MyHouseOfMusic (5:02)
16. Zet88- Trance Evolution (5:10)
17. DJ PAUL - Child of the universe (5:44)
18. DJ PAUL - End of time (3:35)
------------------------------------

Jezeli kogos pominalem, to prosze o wpisy w tym poscie. Mozliwe, ze nie kazdy kawalek mam u siebie na HD. Jak widac na skladanke klubowa mama juz w sumie w miare odpowiednia ilosc utworow. Zapraszam wszystkich chetnych na zglaszanie swoich utworow do skladanki Electronic, gdyz jak sami widzicie mamy ich tylko 7.

DJ_Golem - 2005-06-05, 12:39

BF Elektronika: DJ Golem - Odlegly Klimat pominales :P
hope - 2005-06-05, 14:07

Ja zmieniłem chwilke temu 70 km na Confused Mind (ktore narazie jest betka ale jak bedzie wiecej komentsow do dopieszcze co trzeba)
Hato - 2005-06-05, 14:09

O ile nie zapóźno to ja do elektroniki :Hatoyama - Sunshine in your eyes
hope - 2005-06-05, 14:20

Narazie to jest ogarnianie wszystkiego do kupy, niema jeszcze decyzji ze cos wychodzi tu i teraz. Pospiech psuje wiele rzeczy :) Pozatym jesli chcesz dodac utworek to wpisz go w tym temacie :) http://beatsfactory.pl/forum/viewtopic.php?t=900
Hato - 2005-06-05, 14:28

Wielkie sorki, nie wiedziałem :)
MepH - 2005-06-06, 20:39

jak by cza bylo dopchac skladanke sjakims transem to paul mozesz jeszcze moje walki obadac...

pozdro

meph

DJ PAUL - 2005-06-06, 21:40

Dj Mephisto napisał/a:jak by cza bylo dopchac skladanke sjakims transem to paul mozesz jeszcze moje walki obadac...

Spoko

DJ J-Art - 2005-06-08, 07:44

Jeszcze jeden do ewentualnej weryfikacji:
http://www.jaro2.republika.pl/mp3/1.mp3
Panowie nie dziwcie się marazmem i brakiem wiary BF Members-ów. Rynek jest zapchany dobrą muzyką a nam nikt nie dodaje wiary w siebie (jedynie my sami sobie wzajemnie).
PoZdRo

surge0n - 2005-06-09, 23:16

hmmm no dobra a kiedy będzie ostateczny termin wydania płyty? I kto to zasponsoruje???? aaa i jesli to możlwie (bo chyba pominąłem błąd) prosiłbym o przeniesienie kawałka 12. dj-plum-natural life (5:57) do składanki ELEKTRONIC - bo to raczej nie transowaty kawałek :)
Fido - 2005-06-15, 16:09

Mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno. Poprawiłem linki do swoich kawałków. Jeśli serwer znowu nie nawali to powinny działać.
hope - 2005-06-15, 19:25

Kto zasponsoruje pytasz. Chyba my sami ;)
DJ J-Art - 2005-06-19, 01:18

Czy masz już komplet na płytę z Transem?
Zrobiłem dzisiaj tak pięknego drima że jest (bez fałszywej skromności) godzien umieszczenia go w składance. Jeśli więc jest miejsce, dołoże go chętnie na forum !

DJ PAUL - 2005-06-19, 21:22

Miejsce napewno jest, bo jeszcze kawalki jakie znajda sie na skladance nie sa wybrane.
Loominator - 2005-06-20, 08:48

zanim skladanka zostanie oststecznie zamknieta proponuje oglosic to 2 tygodnie przed..bo tez cos zglosze, ale im dluzej trzymam tym wiecej bledow moge znalezc 8)
surge0n - 2005-06-20, 23:16

nom tylko wszyscy się składają...a dalej niewiadomo kiedy to wyjdzie! może jakis konkretny termin zapodamy??? bo nazbiera się utworków i potem trzeba bedzie selekcje zrobic między starymi a nowymi utworami :/ bo ja juz mam np 2 nowe utwory...no a przeciez nie będę nadgorliwy :/ w ogóle zauwazyłem ze sprawy finansowe sa tutaj (mówię o BF) cięzko rozgryzane......
hope - 2005-06-21, 10:37

Niema co się spieszyc bo pośpiech i nadmiar wielu rzeczy naraz jeszcze nigdy BF na dobre nie wyszedl. Proponuje by narazie dać termin przykładowo do sierpnia i niech każdy się wkońcu zdecyduje jaki(e) utworki/utworek chce zapodać zeby tego 10 razy nie zmieniac (tak jak ja to np robie bo niemoge sie zdecydowac i teraz proboje zrobić coś naprawdę fajnego ;) Myślę ze dobrym terminem na prawdziwy start ze składanką bedzie jesien. Przez wakacje czesc z nas moze dopiescic stare utworki lub zrobic cos calkiem nowego. Zakladajac ze do sierpnia wszystko było by juz okej wtedy mozna naprade siasc i wybrac najsmaczniejsze kąski :) ponieważ ciągle będą wakacje czesc z nas bedzie miala czas by pozalatwiac co trzeba odnosnie skladanki :)
DJ PAUL - 2005-06-22, 02:08

Tez tak mysle Jak Hope. Skladanka wyjdzie na przelomie wrzesnia i pazdziernika i do tego czasu nazbieramy odpowiednia ilosc dobrych kawalkow.
Ebeb - 2005-06-23, 11:12

Ja proponuję, żebyście podali konkretny termin nadsyłania kawałków na czyjś mail, np. 10 września. Wtedy każdy by wiedział jakie kawałki dać, a jak ktoś dużo robi, to wybrałby najlepszy tego dnia lub dzień wcsześniej...
DJ_Golem - 2005-06-23, 11:55

dj ebeb napisał/a:Ja proponuję, żebyście podali konkretny termin nadsyłania kawałków na czyjś mail, np. 10 września. Wtedy każdy by wiedział jakie kawałki dać, a jak ktoś dużo robi, to wybrałby najlepszy tego dnia lub dzień wcsześniej...


Tak jest, tzreba sie wziasc i ustalic konkretny termin inaczej ta skladanka nie pojawi sie nigdy, bedziemy tak zwlekac az w konsu nic z tego nie wypali. Mysle ze 10 wrzesien to dobry termin. Beda wakacje kto chce to cos dorobi czy sie zdecyduje. Trzeba dzialac, to jest najwazniejsze.

Sluchajcie Ebeba dobrze gada :D

Loominator - 2005-06-23, 12:19

rowniez jestem za tym terminem..jezeli nikt nie ma nic przeciwko od dzisiaj jest to oficjalny termin zamkniecia skladanek
DJ PAUL - 2005-06-24, 17:58

Ok 10 wrzesien moze byc.
surge0n - 2005-06-25, 00:12

nom takze ludki z Beatsfactory: ....
10 wrzesnia!!!

i basta!!.....

Zet - 2005-07-16, 13:37

Zet88- Trance Evolution (5:10)

Chcialem tylko napisac ze ja jestem tylko Zet a nie Zet88 :)

qbs - 2005-07-25, 04:41

ok ja zaszalem i dodalem swoje 3 kawalki :D a co sie bede <mrgreen>
hope - 2005-09-03, 11:16

No ludzie ostatni dzwonek, termin mija za tydzien ;)
Ebeb - 2005-10-16, 09:36

Termin minął :) Może to w końcu wypali... :) Jak to się mówi: do trzech razy sztuka. :D
Piter - 2005-11-09, 12:43

Wyczytałem, że strategia jest opracowana. W związku z tym mam pytania:

1. Kto sponsoruje wydanie? Czy my sami? (wydanie kilkuset egzemplarzy to już koszt powyżej 1500zł)
2. Czy to jest wydanie CD-R czy właśnie z tłoczni?
3. Kto będzie sprzedawał płyty (mam tu na myśli sprzedaż poprzez BF - czyli u kogo leży stosik i kto rozlicza zyski)
4. Czy w ramach strategii jest też dołączanie składanki do jakiegoś czasopisma? (bo były chyba takie propozycje)
5. Jakie formy promocji płyty są przewidziane?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)

Loominator - 2005-11-09, 16:53

Pit gdybym to ja znal odowiedzi na te pytania. Sami nie wydamy, bo nie mamy kasy. Zeby szukac sponsora musimy miec playliste. Co do gazet - racja - uderze do wszystkich jakie znajde/znajdziemy/są na rynku.Promocja na BF i za pomoca tego co uda nam się znaleźć .. wiem wiem.. nie wyglada to zachęcająco, ale co zrobić - trzeba będzie powalczyc o te składanki
DJ_Golem - 2005-11-09, 18:42

Wierzmy, ze sie uda, bo wiara potrafi zdzialac cuda.
Piter - 2005-11-09, 21:57

Rozumiem Golem Twoją wiarę ale w tym przypadku samą wiarą nic nie zdziałamy. Loom przecież nei wyczaruje pieniędzy z rękawa.
Zatem zapewne na tłocznię nas nie stać bo nawet jeśli pojawi się 10 utworów a każdy wrzuci stówkę (to optymistyczny wariant) to i tak nie starczy.
Pytanie zatem się pojawia czy jeśli zdecydowalibyśmy się na cdrki to od razu odpadłby wariant dołączania płyty do czasopisma? Sądzę, że tak.

Zatem Loom - mówisz, że żeby uiderzyć do sponsora musimy mieć playlistę - racja.
Czy zatem będziesz tych sponsorów szukał?
Jeśli tak to to jest najlepsze rozwiązanie bo wtedy mamy i tłocznię i szansę na czasopismo. Ewentualnie jeśli sponsor nei pokryje całości wydatków to łatwiej się będzie zrzucić.

Wariant bez sponsora jest taki:
Robimy zrzutkę ile kto może i wydajemy składankę na cdrkach - mam nadzieję, że zrzutka będzie na tyle owocna, że będzie można sobie pozwolić na dobrej jakości papier i naklejki - ocz płyty również - wtedy też w pełni panujemy nad iloscią płyt bo w tłoczniach rozmowa zaczyna się od 500egz.
Na tyle mam zaufanie do Loomiego, czy Pafcia, czy QBSa, że jestem skłonny pewną sumę pieniedzy na to poświęcić (mam tu na myśli ową stówkę - żeby nei było, że ładuję po całości ;-))
Pytanie: Kto to zrobi u siebie w domu - czyli nagra np. 100 płyt, zrobi wydruki, naklei, poprzycina co tam trzeba?
No i czy w ogóle ten wariant wchodzi w grę?

Adix - 2005-11-09, 22:29

tak w kwestii formalnej .... sama matryca w tloczni kosztuje okolo 2000zl

Pozdr.
Adix

ZDV-12 - 2005-11-09, 23:17

eee... drukowanie okładek to szczerze mówiąc droga inwestycje bo jesli grafika okładki będzie mocno atrakcyjna to pójdzie sporo tuszu, papier wypadnie taniej, CD-R'ki, moze to i dobry pomysł ale przydałaby se drukarko-nagrywarka, tak żeby osoba wkładająca kompakt do hifi nie miała napisu verbatim czy tdk bo to przypał... ale ja mam inny pomysł na promocję,

niektóre sklepy internetowe z muzyką oferują wydawanie muzyki, jak np. 3pm pisze tutaj:
http://www.3pm.pl/Misc/about.tpm

sklepów polskich oczywiście jest juz trochę (chyba z sześć), mozna by na nich poszukaźć takich tekstów i jak już będzie gotowa playlista to spróbować nawiazać współpracę przedstawiając materiał, zastanawiam się tylko czy będą chcieli sprzedawać pliki które były publikowane w necie, ale to juz kwesstia prawna do ogadania, sorry że tylko taka skapa informacja ale nic nie widzę a mam dzisiaj już masę roboty, może jutro poznajduję tego wiecej

Piter - 2005-11-10, 07:17

Myśl to jest - owszem - tylko znając doświadczenai JTMa ze sprzedawaniem plików to trochę kiepsko to widzę.
Poza tym - musimy promować przede wszystkim markę - czyli Beatsfactory, a nie poszczególne utwory.
Niemniej być moze warte jest to rozpatrzenia - z tym, że odchodzimy tu mocno od formuły składanki promocyjnej.

Co do tłoczni to zapewne jest tak, jak mówisz Adix - tylko jaka jest alternatywa?

Rozumiem wątpliwości co do cdrek - nie twierdzę, że to ejst najlepsze rozwiązanie - ma swoje atuty ale ma i wady.

Musimy jednak jakieś rozwiązanie znaleźć..... albowiem składanka nie ma prawa nie ujrzeć światła dziennego ;-)

[ Dodano: 2005-11-10, 09:16 ]
Kiedyś Smok rozmawiał z jednym gościem z Olsztyna, który oferował właśnie wydanie 500 sztuk z okłądkami za około 1500 zł (nie wiem jaka technologia). Nie wiem jakie są warunki na dziś ale dostanę telefon do tego gościa i z nim pogawędzę.
Zdam relację.

[ Dodano: 2005-11-10, 10:09 ]
Dobra - dostałem i zadzwoniłem.

http://www.megaus.pl/new/main.htm

To jest firma, z której skorzystał jeden tzw znajomy człowiek już kilkakrotnie.
Koszt matrycy wyniósł 800zł, w sumie wyprodukowanie 500 egzemplarzy kosztowało go 2000zł. Płyty z nadrukiem (zapomniałem pytać o okładkę). Na stronie nei ma informacji o cenach - trzeba te informacje zdobywać indywidualnie.
W każdym razie jeśli udałoby nam się znaleźć sponsora to sprawa zaczyna wyglądać realnie.

Zatem pozostawiam to Waszej ocenie i decyzji oczywiście - koleś był zadowolony z ich usług.

P.s.
Podobno takich firm, produkujących w tych rpzedziałach cenowych jest więcej w Warszawie (być może nei tylko).

P.s.2
http://www.infomusic.pl/k...?id=125&idk=125
zestaw adresów róznych tłoczni - nei sprawdzone przeze mnie. Megaus to jedyna, o której wiem z pierwszej ręki.

ZDV-12 - 2005-11-10, 11:03

to ja tak jeszcze odnośnie tego co napisałeś Piter, że chcemy promować markę a nie pojedyńczych wykonawców, na 3pm jak i na każdej innej www (sklepie mp3) można sprzedawać albumy, tyle że album mozna też wtedy sprzeadwać jako pojedyńcze albumy ale jak się przjrzysz ofercie 3pm to zobaczysz że mozna i całe albumy :-)

oczywiście pomysł z tłocznia i prawdziwymi CD jest znacznie lepszy, ale też i kosztowny, jesli jednak udało by nam się jakoś to zrobić to ja nie mam nic przeciwko, też bym wolał CD-audio, sklepy mp3 podałem jako (tak mi się zdaje przynajmniej) tania alternatywę

Piter - 2005-11-10, 11:33

Myślę, że szeroka akcja promocyjna mogłaby dać ciekawe rezultaty w postaci propagowania nazwy Beatsfactory - nei wiem tylko czy zawarcie umowy z takim sprzedawcą internetowym nei wyklucza możliwości dalszego dysponowania utowrami. Z tego, co JTM mówił to w umowie zawarty jest zakaz jakiegokolwiek innego propagowania utworu a nei chciałbym kotwiczyć utworów Endorphine w jednym miejscu. To taka mała egoistyczna uwaga ;-)
ZDV-12 - 2005-11-10, 12:35

racja Piter, słuszna uwaga, jakoś nad tym nie pomyślałem
JTM - 2005-11-10, 15:12

Piter napisał/a:Myślę, że szeroka akcja promocyjna mogłaby dać ciekawe rezultaty w postaci propagowania nazwy Beatsfactory - nei wiem tylko czy zawarcie umowy z takim sprzedawcą internetowym nei wyklucza możliwości dalszego dysponowania utowrami. Z tego, co JTM mówił to w umowie zawarty jest zakaz jakiegokolwiek innego propagowania utworu a nei chciałbym kotwiczyć utworów Endorphine w jednym miejscu. To taka mała egoistyczna uwaga ;-)




Nie wiem jak sie to odbywa w innych sklepach internetowych ale na www.soho.pl promowanie utworów w innych serwisach jest zabronion w momencie podpisania umowy. Soho jest strona wytwórni Box music co wiąze sie z tym ze Tylko Oni maja wyłaczność na utwory.

Adix - 2005-11-11, 22:22

Dobra... moze ciut podpowiem ewentualne rozwiazanie...
Czy ktos z zainteresowanych BFowiczow posiada nagrywarke z systemem LightScribe ?

CDki po wypaleniu wyglądają mniej więcej tak...


(zawsze to jakieś rozwiązanie)...

Pozdr.
Adix

PS.
Jeśli dostane wsparcie finansowe to moge sie tego podjąć...

Piter - 2005-11-11, 22:45

Czyli byłyby to płyty jednokolorowe z napisami w odcieniach szarości?
Jakieś rozwiązanie to jest ale ile jesteś w stanie tego sam wyprodukować?
No i oczywiście jakie byłyby koszty tego?

ZDV-12 - 2005-11-11, 23:00

no to własnie pisałęm drukarko-nagrywarce, tylko że ja się posługuje językiem prymitywnym :D btw. nie mam pojęcia jakie są koszty wypalenia i nadrukowania jednego takiego CD a i z tego co mi wiadomo to ta technologia w naszym kraju jest względnie nowa (tudzież mało rozpowszechniona/znana/wykożystywana/doceniana - niepotrzebne skreślić), dlatego raczej nie wydaje mi się żeby ktos z BF miał taki sprzęt ale jak ma to fajnie by było gdyby podał cenę wypalenia jednego takiego cd
Adix - 2005-11-11, 23:39

Problem nie polega w technologii bo do takowej mam dostep, ale w kwesti zakupu plytek LightScribe (koszt takowej to okolo 6zl!) - oczywiście jesli bylby to zakup hurtowy to cena prawdopodobnie by spadla o troche....

Wypalac moglbym to seriami... no nie moge obiecac szybkiego wypalenia np. 500szt. bo to nie realne biorac pod uwage iz jest to wypalanie 3min + okolo 18-23min. na wypalenie nadruku (czyli okolo 21-25 minut na CD - oczywiscie licze zaokraglajac)...
dziennie moglbym poswiecic na to 2-4h. (czyli okolo 8-10CD dziennie)...

Lekkim okiem biorąc wypalenie 500szt. trwało by okolo 50 dni. (BUH - i tu szok) !!

Nagryware musialbym kupic na koszt wlasny wiec o zwrocie kasy za nia (czesci chocby) nie ma mowy, bo wiadomo, że sprzet po calej operacji zostalby u mnie. ehhh. (a mam juz 2 nagrywarki w kompie.... w sumie 3cia mi nie za bardzo potrzebna, ale juz na takie poswiecenie jestem gotowy)

Tak to mniej wiecej wyglada...

Pozdr.
Adix

PS.
Zresztą proponuje lekture TU

- user 240 - - 2005-11-12, 00:06

no dobra dobra Panowie. Jak chcilibyscie to wszystko rozprowadzac? Jako promo czy nie? Bo jezeli chodziloby o sama promocje to kilka plytek podeslalibyscie mi do Debicy a ja dogadalbym sie z wlascicielem najlepszego sklepu muzycznego i mejbi dodawalby to gratis do plytek z elektronika? Albo moze i by to kupil? Co do reszty to czekam na odpowiedzi ;P A noz moze czegos nie doczekalem. Co do skladki to moglbym cos sie dolozyc ale zycie dzisiejszego licealisty nie jest uslane rozami :x
Piter - 2005-11-12, 00:18

Adix napisał/a:w kwesti zakupu plytek LightScribe (koszt takowej to okolo 6zl!) - oczywiście jesli bylby to zakup hurtowy to cena prawdopodobnie by spadla o troche....


500 szt. x 6zł = 3000zł ................

Adix - 2005-11-12, 00:25

No wiec wlasnie Piter... no wlasnie...

Ciekaw jestem jak wygladalaby opcja tloczni bo to jak widac (rozwiazanie alternatywne) wyglada finansowo nie najciekawiej.

PS.
Ja nie rozumiem jednego .... skoro ma to byc promo do ktorego notabene nie mamy jeszcze konkretnych nabywcow to po co strzelac liczbami 500szt. ?
Czy np. 100 by nie styknelo ? (mniejsza kasa do wydania, mniej czasu poterzebnego na ewentualne wypalenie metoda LS no i mniejsze ryzyko, że naklad bedzie lezal na pulkach - a jakby co to zawsze mozna dopalic X sztuk jakby okazalo sie, ze jest popyt)

Piter - 2005-11-12, 00:27

Cytat:Koszt matrycy wyniósł 800zł, w sumie wyprodukowanie 500 egzemplarzy kosztowało go 2000zł. Płyty z nadrukiem (zapomniałem pytać o okładkę). Na stronie nei ma informacji o cenach - trzeba te informacje zdobywać indywidualnie.


... i tu liczę na umiejętności negocjacyjno organizacyjne Loomiego ;-)

P.s.
To prawda Adix - tylko, że jest opcja dołączania do czasopisma więc neico tych egzemplarzy musiałoby być - sam nei wiem ile.
Wydaje mi się jednak, że nawet ze sponsorem to będzie trudne finansowo do zrealizowania....

No i z tłoczni to jednak zawsze profesjonalnei wyglądająca płyta..... a mniej niż 500 nei zrobią.

Z resztą.... dużo jednak zalezy od tego jaką strategię Loom przyjmie.
Być może wystarczyłoby te 100 egz.

Adix - 2005-11-12, 00:32

No coz... pozostawiam w takim razie opiniowanie powyzszych srodkow... jak co oczywiscie sluze pomoca.

Pozdr.
Adix

- user 240 - - 2005-11-12, 12:26

To czy mam dowiadywac sie czy owy sklepik w moim miescie chcialby kupic nasze plytki? Poza tym znajomi z wielka checia juz mowia ze kupia kilka(nascie)plytek. Wiec jak cos to dajcie znac i dajcie cene po jakiej bedzie mozna nabywac owe cdki
Loominator - 2005-11-12, 22:22

spokojnie panowie..tu jeszcze nic nie jest wiadome. Nie da rady wypalic plyt, bo gdyby nawet podzielic ta kwote to wiekszosc z nas to uczniowie, studenci..trzeba poszukac wydawnictwa, ktore mogloby byc zainteresowane, ale najpierw playlista(ja swoje zrobilem..CZEKAM NA INNYCH!!!). No chyba, ze naprawde chcecie to zrobic..
DJ PAUL - 2006-05-18, 00:15

Jako, ze skladanka BF Elektronica ma nazwe wlasnie BF Electronica to zawsze bylo wiadomo. Jak sie to ma do skladanki, ze tak powiem klubowej. Jedni pisza BF Trance, club & others, inni BF Techno, trance, club itd. Trzeba ustalic dokladna nazwe skladanki klubowej, bo robie tagi juz do niej i chce dobrac zeby potem nie poprawiac niepotrzebnie.
Loominator - 2006-05-18, 05:51

DJ PAUL napisał/a:BF Trance, club & others

to raczej widze, bo techno to u nas nikt nie robi

Deniz Kasum - 2006-05-18, 06:08

Cytat:to raczej widze, bo techno to u nas nikt nie robi

Właśnie :P

DJ_Golem - 2006-05-18, 09:37

Hehe, ja sie moze kiedys w Techno sprobuje ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group