SceL - Euphoria
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] SceL - Euphoria
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6666 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-07-03, 21:11
[finał] SceL - Euphoria 
To juz chyba finał... :)

No kolejny kawaelk do oceny. Moze sprobuje cos z nim zrobic
Gatunek: Sceletronic:P
Oceniajcie...
http://www.webcentrum.pl/..._-_Euphoria.mp3

2006-10-11, 16:43 // ZeheOS
Poprawny link: http://www.tmp.eza.pl/sce..._-_Euphoria.mp3
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-07-07, 15:23, w całości zmieniany 2 razy  
Średnia: 8,79 
 
 
 
 
:: ::
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6757 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#2 Wiadomość | 2006-07-04, 10:48 | Ocenił na 10
 
hej no wspanialy utwór :D
z bardzo prostego riffu wyprowadzasz tyle róznobarwnych zagrywek, ogrywasz je równiez w dosc szerokiej palecie harmonii, chociaz konsekwetnie trzymając sie tonacji. No ale nie ma mowy o nudzie, jest duzo naprawde fajnych smaczków. Szczególnie podoba mi sie moment kiedy leci arpeggio od ok konca 1 szej minuty, podwyższasz sie po gamie Es, a potem robisz swietne "triolujące" wstrzymanie rytmu i wchodzą te melodyjki od b, w dół po esm... Nie jestem tylko pewien czy te triolki są idealnie w timie (czy moze miał tam byc troszke inny rytm) ten sam patent jest z resztą wczesniej, koło 30 sec. W kazdym razie patent swietny.
Inny swietny zabieg to ten, w ktorym ta "punktowana" melodyjka (b,b...as,as,...ges,ges...) przechodzi w wysokie, długie leadowe dzwieki "podkręcane" na pitch wheelu. KOzacko to sie układa
W ogole najwiekszy rispect za to, jak fajnie sie nakładają i przechodzą w siebie rózne sciezki. Są leady, są arpeggia, jest funkująca nieco gitarka. No i wspaniała rytmika, która wyklucza jakąkolwiek nudę.
Utwór ma wspaniałą gęstosc, energię. Z chęcią bym sobie do tego poimprowizował na jakims leadzie.
Ocenił na: 10 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6666 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-07-04, 11:15
 
Hehe dzieki troche to jeszcze poprawilem. (gitarki) link ten sam:) Pozdrawiam! Dodam na dniach jescze wstawke z jakims glosem jakies dwa slowa nie wiem nie m am jescze konccepcji bo kawalek powstal wczoraj:P
Średnia: 8,79 
 
 
 
 
:: ::
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6554 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#4 Wiadomość | 2006-07-04, 14:29 | Ocenił na 9
hmm. 
Witay.Zaczne od razu bez owijania ;) Bas jak dla mnie jest mocno plastykowy ale pewnie taki mial byc taki byl twoj zamysl,te wszystkie leady graja pieknie synth ktory wchodzi na poczatku brzmi naprawde dobrze ale troszke jakby byl za cicho,rytmika i dynamika w porzadku ,melodycznie choc nie slucham takiej muzyki czuje ze jestes w nurcie takze wszystko na miejscu,Bit ladnie bije wszystko jak nalezy w panoramie urozmaicasz pozniej bit tym breakowym paternem ktory mnie sie podoba <ok> Jak dla mnie wszystko jest na miejscu i nie nudzi sie sluchajac.Chociaz nie lezy mi ogolnie taka muza powiem ze numer jest zrobiony solidnie ,a o gustach tu rozmawiac nie bedziemy :) wiec daje ci narazie 9 ,bo to demo,jak skonczysz poslucham i jeszcze raz ocenie.Pozdrawiam <ok>
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6666 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2006-07-04, 15:03
 
No w sumie to jest finalna wersja. tzn wprowadzam drobne poprawki kosmetyczne i ten skromny wokal moze doloze chociaz i tak jest juz tyle napakowane ze nie wiem czy jest sens. Pozdro!
Średnia: 8,79 
 
 
 
 
:: ::
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6688 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#6 Wiadomość | 2006-07-04, 15:43 | Ocenił na 8
 
Fajny bassik, dochidzu fajne arpeggio zmieniajace sie pozniej w melodie. Troche malo tu brzmien i niektore leady nieco mnie kuja po uszach:) Stylistyka raczje nie jest na moj gust ale utworek jest bardzo przyjemny.
pozd
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6723 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#7 Wiadomość | 2006-07-04, 17:45 | Ocenił na 9
 
No, no wejście dobre. Jak na potrzeby gatunku. :) Oo.. i jest zmiana. Dobrze, tylko szkoda, że taka sztampowa. Mówię o melodyce. Mastering bardzo dobry. Przynajmniej u mnie brzmi świetnie i nóżka lata choć godzina wczesna. Choć nie jest to muza, którą lubię to trzeba przyznać, że z realizacją poszło Ci bardzo dobrze. Kłują mnie tylko rozwiązania melodyczne. Takie... poprawne, no ale to jest tylko moje zdanie. No czas na ocenę. Ja od siebie daję 9 bo demo... a jak będzie wyglądał finał to już zależy tylko od Ciebie. Powodzenia :)
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-07-05, 13:55, w całości zmieniany 3 razy  
Ocenił na: 9 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6561 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#8 Wiadomość | 2006-07-05, 01:35 | Ocenił na 9
 
no tak, realizacja. brzmi to super, wszystko czytelne, brzmienia przykuwają uwage i w ogóle, fajna tłusta stopa. ale moment od 1:25 do 2:oo... o kurcze, jakaś japońska gierka na playstation mi sie skojarzyła. baaardzo fajne....nie no, ta sztampowa (jak to nazwał adre`n`alin) akcja po 1:25 jest na miejscu. chociaż na początku też mnie odrzuciło. posłuchałem do końca i numer naprawde dobrze wchodzi. nie ma w nim niepotrzebnych rzeczy. dobry moment 2:55. lubie takie zjazdy. i dobrze że tylko raz na cały numer. faktycznie euforia, ale taka z dozą melancholii. też nie słucham takiej muzy, ale ten kawałek mi pasuje. bardzo pozytywny klimat. mastering i aranżacja to kawał dobrej roboty.
Ocenił na: 9 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7098 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#9 Wiadomość | 2006-07-05, 13:22 | Ocenił na 9
 
Super brzmienie ,nietypowy klimat, dosc nowatorski z elementami jak ja to mowie Benassiego. Fajne melodyjki, dobry master i...kolejny twoj kawalek na wysokim poziomie. Troche moim zdaniem za monotonnie czsami idzie bo tak jakby w kolko to samo przez te 4 minuty. Ogolnie naprawde super pdorukcjia.
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6875 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#10 Wiadomość | 2006-07-06, 09:28 | Ocenił na 9
 
Fajny basik chociaz ciut za glosny, bicik prosty i przyjemny - taki jak powinien być :D
Bardzo fajnie sobie pogrywasz, te wszytskie melodyjki, apperiga, zmiany pitchu itd no i same brzmienia są super! Zwłaszcza te pianinko troche zaltuje mi ATB - Sunset Girl
Zwolnienei tempa kolo 3:00 minuty lekko niestrawne, bo za szybko poprowadzone. To jedyne czego można sie przyczepić, no i zakończenie mogłobyć jakieś konkretne i wyraziste. przydałoby się.
na prawdę dobra produkcja, bede do niej na pewno powracał!

Pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6666 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2006-07-06, 09:41
 
dzieki ale tu nie ma zadnego pianinka:P
Średnia: 8,79 
 
 
 
 
:: ::
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6620 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#12 Wiadomość | 2006-07-06, 11:55 | Ocenił na 9
 
pierwsze sekundy i od razu mi sie podoba ;) basik ladny, w ogole wszystko spoko nawet powiem, ze nei znalazlem trapiacych mnie bledow :) melo przyjemne...
Fajnie sie tego wszystkiego slucha daje mocne 9 z uwagi ze to nie finalna wersja, a jesli mowisz, ze jeszcze robisz zabiegi kosmetyczne to czekam az wrzucisz ostateczna wersje :smak:
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
INSAANE
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6539 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#13 Wiadomość | 2006-07-06, 23:03 | Ocenił na 10
 
Bardzo mi się podoba, szczególnie urzekły mnie melodie, barwy wporządku, choć bass na początku średnio mi pasuje, sugerowałbym wejście z filtrem LP, byłoby chyba troszkę ciekawiej. Brzmi czysto, soczyście, aż podkręciłem volume na wieży, na mej twarzy pojawił się uśmiech :) Pierwszy raz od dłuższego czasu słyszę naprawdę dobry kawałek z rytmem parzystym! Super. Daję 10!
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7102 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2006-07-07, 15:10 | Ocenił na 9
 
Ech, usłyszałem początej i pomyślałem sobie "kolejny monotonny kawałek zapewne" i... bardzo miło mnie rozczarowałeś. :D Utwór jak na tego typu muzykę jest bardzo rozbudowany. Do tego dochodzi świetna dynamika i optymistyczny odbiór tego kawałka. Słychać, że był robiony z sercem i pomysłem. Wszystko jednocześnie się zmienia i zachowuje jednolitość. Świetna jakość poszczególnych brzmień i całości tylko dopełniają bardzo dobry odbiór kawałka. Nie doszukałem się żadnych niedoróbek, w pełni profesjonalna robota. W tej sytuacji nie ma sensu rozpisywać się nad poszczególnymi elementami.
Ocenił na: 9 
 
 
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6666 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2006-07-07, 15:22
 
Dziekuje za te mile słowa. Takie komentarze bardzo budują i motywują :)
Carmazine posłuchalem Twojej rady i bass wpuscilem teraz z filtrem zeby sie nie zaczynalo tak wszystko nagle. Wrzucilem na serwer juz finalną wersje aranzacji. Oczywiscie link ten sam. Mial byc wokal, jakas krotka wstawka ale nie mam kompetnie koncepcji gdzi by go upakowac. No nic jescze moze cos sie zmieni:)
Ps. Fido Sieradz pozdrawia Łódź 8)
Średnia: 8,79 
 
 
 
 
:: ::
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7102 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#16 Wiadomość | 2006-07-07, 15:28 | Ocenił na 9
 
SceL napisał/a:Ps. Fido Sieradz pozdrawia Łódź 8)

Hehe, mam rodzinę niedaleko Sieradza (we Włyniu jeśli ci to coś mówi :) ). Również pozdrawiam. :D

A co do wokalu, to nic na siłę. Kawałek i bez niego jest ok. :)
Ocenił na: 9 
 
 
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6924 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#17 Wiadomość | 2006-07-07, 19:02 | Ocenił na 8
 
helo..bas i bit rewelka jak dla mnie..póziej to co siędzieje to zupełnie nie mój klimat..ale końcvzyny porusza..wswzystko brzmi bardzoi dobrze..może nie euforycznie, ale profesjonalnie..za to już wspomniane brzmienie perki i basu ujęło mnie całkowicie ;) pzdr
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6539 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#18 Wiadomość | 2006-09-18, 21:38 | Ocenił na 10
 
Dlaczego link nie dziala? Bardzo chcialbym kawalek zassac jeszcze raz, jest cudowny!
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6776 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#19 Wiadomość | 2006-09-19, 21:24 | Oceniła na 8
 
Poprosze o jakiegoś działającego linka :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
www.avell.net
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6666 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#20 Wiadomość | 2006-10-05, 22:33
 
http://www.tmp.eza.pl/sce..._-_Euphoria.mp3 Prosze bardzo:)
Średnia: 8,79 
 
 
 
 
:: ::
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6776 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#21 Wiadomość | 2006-10-06, 17:02 | Oceniła na 8
 
No brawo! :D Utwór jest przemilusi! I pokicać można i posłuchać można. Podoba mi się, że tak ładnie bawisz się
gałeczkami i dodajesz melodię, która wchodzi do głowy, ale nie jest bynajmniej banalna. Bo nie powtarza się na okrągło ;)
Bardzo ładne brzmienia, soczysty kick, haciki, osc <ok> Można śmiało puszczać w klubach i na domowych partiach.
Końcówka przypomina mi pewien utwór, gdzie seksowne panie machają pupciami przed różnym ciężkim sprzętem ;P
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
www.avell.net
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6539 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#22 Wiadomość | 2006-10-10, 22:49 | Ocenił na 10
 
proponuje poprawic link w pierwszym poscie na przyszlosc.

2006-10-11, 16:43 // ZeheOS
Załatwione. ;-)

2006-10-11, 22:57 // Dodano
co to za beznadziejny serwer? WQ ogole nie moge kawalka zassac.

2006-10-11, 22:59 // Dodano
non stop zrywa polaczenie. :/
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7101 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#23 Wiadomość | 2006-10-12, 16:21 | Ocenił na 8
 
Fajny basior, ostry... Dużo dzieje się w tym utworze, naprawde co chwile co inne. Pomysłowo, choć może z technicznej strony patrząc na aranżację jako całość nie do końca przemyślane. Kawałek jest żywy i ma w sobie to "coś", co pozwala posłuchać go więcej niż jeden raz ;-). Hacik wydaje mi się zbyt prosty w tym wszystkim i momentami jakby troszke przesterowany. To tyle :-)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7073 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#24 Wiadomość | 2006-10-15, 15:54 | Ocenił na 8
 
Haty za głośne, brakuje mi na nich reverba [podobnie jak na clapach]. Sympatycznie się słucha. Wszystko co mi się nie podobało jest na początku. Dalej se leci i leci :) Brzmienia melodii mimo, że dość proste to nie przeszkadzają. 2:55 - fajny zjazd basu, ale melodia co potem wchodzi - sorry, ale taki flecik jak w jakichś pioseneczkach z płyt z bazarku po 5 zł :P
Wokal na pewno wpłynie pozytywnie na kawałek :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6539 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#25 Wiadomość | 2006-10-15, 16:16 | Ocenił na 10
 
zaden wokal, zaden wokal!
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] SceL - Euphoria

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi