Pit - Back to the past
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Pit - Back to the past
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6679 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#1 Wiadomość | 2006-09-24, 20:03
[demo] Pit - Back to the past 
może jakis feat ? (trance)

No cóż.. to kawałek, który chciałbym z kims w sumie zrobić bo nie chce go zwalic do końca :) orpocz głównego melo to co dodalem bylo robione na szybko i w sumie pewnie bedzie kompletnie inne.. nie amm tera czasu i chetni eprzyjalbym jakas pomoc :) jak komus sie oczywiscie melo spodoba i zarys kawalka :) od razu sorry za glosnosc probki.. jest ... baaardzo glosna.. ale to dlatego ze mialem nieodcisinety wtyk od sluchawek i graly strasznie cicho a ja roznymi metodami chciaem uzyskac w miare zadowalajaca glosnosc.. i jak juz usyskalem i docisnalem to mi uszy odpaldy damn :) tak wiec sciszcie na poczatku :)

http://s003.wyslijto.pl/?...987839116428283

końca to ine ma.. poprostu sie urywa :)

czekam na opinie

Pozdrawiam
Take Care
Średnia: 6,67 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6560 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#2 Wiadomość | 2006-09-25, 17:09 | Ocenił na 8
boj sie Boga Pit ;) 
No chciales chyba odpoczac od Hip-Hop'u co ? Kawalek jest oglnie nie z mojej branzy ale powiem co nie co bo inni sie wstydza ;) Barwy mi sie podobaja choc sa typowo club trance'owe ale czyste i przyjemne,kawaleczek spokojny (brakuje tylko tb-303 zeby gdzies plumkalo ale to moja jazda bo ja bym wszedzie tebeka wepchal hehe) technicznie oczywiscie jak zawsze u ciebie poziom najwyzszy,wszystko gra jak nalezy oprocz..... stopy ,tak mi sie wydaje bynajmniej ze strasznie sucho gra moze mi sie wydaje ale raczej nie,slucham poraz drugi i naprawde cos jest z nia nie tak a moze srodki sa za mocno ? Spokojny transowy waleczek ,zaden szczyt twoich mozliwosci taka mala odskocznia,nie moge powiedziec ze jestem zachwycony bo po pierwsze nie moj styl a po drugie znam twoje prodakszyny i sa o niebo lepsze niz to tutaj <ok> moze jak skonczysz bedzie mi sie podobalo bardziej,oczywiscie nie oceniamy tu gustow tylko technike i wartosc merytoryczna a jak najbardziej to stoi na poziomie.Pozdrawiam.
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Paul K 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6433 dni temu
Posty: 21
Skąd: Jabłonna Lacka
Punkty: 6
#3 Wiadomość | 2006-09-26, 07:56 | Ocenił na 5
 
oj nie, nie widzi mi sie to. brzmienia juz dawno oklepne. kick do wymiany, bass w miare, podkladzik odpada, clap całkiem odpada. lead ma ciekawa barwe, ale strasznie płytki jest.pianinko fajne ale tez płytkie. mix głoooosno ale naszczescie wspomniałeś o tym :) wykonanie oceniam na 5-/10, pomysł na 6-/10. do trensu jeszcze duzo brakuje w tym utworze.

Pozdrawiam
Ocenił na: 5 
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 6965 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#4 Wiadomość | 2006-09-28, 08:48 | Ocenił na 7
 
Podoba mi się początek. Lubie takie spokojne, klimatyczne motywy :) Później robi się hmm trochę... "Tiestowato" ;) Główne melo klimatem przypomina mi kawałki Tiesto. Mix jest zdecydowawnie za głośny przez co całość strasznie dudni, ale o tym wspominałeś więc nie będe się czepiał. Podoba mi się basik. Utworek jest w moim odczuciu trochę za bardzo schematyczny. Na Twoim miejscu rozbudował bym melo główne. Narazie trudno oczekiwać cudów (w końcu to tylko demo) :) Aha... koniecznie wymień tego kicka, bo ten jest okropny :P
Ogólnie nastrojowy transik się zapowiada. Czekam na finał.

PS. Pod żadnym pozorem nie porzucaj tego projektu :)

Narazie dam 7/10

Pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7079 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#5 Wiadomość | 2006-10-15, 15:41
 
"plik został usunięty z serwera"...
 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Pit - Back to the past

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi