Fido - Dzwonnik z Notre-Dame ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Fido - Dzwonnik z Notre-Dame - Etap I
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7080 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-10-06, 15:27
[demo] Fido - Dzwonnik z Notre-Dame - Etap I 
kolejny kawałek muzyki do gry, na razie w produkcji

Ponieważ ostatnio nie mam za bardzo czasu dokończyć tego kawałka i nie zanosi się, żebym ten czas miał, więc prezentuję tutaj to co do tej pory zrobiłem. Jakość 320kbps, bo przy niższej wyraźnie słychać gorszą jakość brzmienia, a że utwór jest krótki (1:36), i tak nie zajmuje dużo. Przypominam że jest to muzyka do niskobudżetowej gry platformowej dla dzieci na podstawie znanej chyba wszystkim bajki.

>>Link<<

Dla zainteresowanych, tu jest muzyka z menu:

http://beatsfactory.pl/forum/temat,4949.html
  
Średnia: 8,5 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6754 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#2 Wiadomość | 2006-10-06, 18:02
 
To dobry motyw do intro do gry - to opowieść. Ale chyba za dużo jest tu przeskoków na głośności, aby był to motyw towarzyszący penetrowaniu planszy.
To moja opinia... a co na to dzieci? ;D
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7080 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-10-06, 18:09
 
Jak cały soundtrack będzie już gotowy, wtedy będę robił ogólny master wszystkich utworów, więc te głośności będą bardziej wyrównane (kompresor powinien załatwić sprawę). Na razie to jest taka wersja, jakby zagrała to orkiestra.
Średnia: 8,5 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7010 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#4 Wiadomość | 2006-10-06, 21:10 | Ocenił na 9
 
Hmmm no nie wiem. Generalnie produkcja jest bardzo dobra i fajna, wszystko świetnie skomponowane. Jako osobny utwór do gry - super. Tylko do gry jakiego rodzaju? Według mnie zbyt ten utwór taki... pompatyczny... Nie mam skojarzeń z platwormówką słuchając tego utworu. Tiff ma rację - dobre to jako muzyka do menu czy intra. Własnie - do intra jest doskonałe! Klimat tego utworu przywołuje przed me oczy gry takie jak Litil Divil, Majesty, Lords of The Realm, takie strategiczno-królewskie. Doskonale by się nadawało do menu Heroes of Might and Magic 3. Tylko tutaj jest pogodniej. :)
Z drugiej strony nie jestem pewien jaki utwór pasował by do tej platwormówki. Hmmm to naprawdę trudna sprawa...
No nic - jako osobna kompozycja lub jako tło pod menu/intro jest super. :)
Pozdros
Ocenił na: 9 
 
 
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7080 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2006-10-06, 23:35
 
Hm, no może i macie rację że trochę za bardzo to wszystko rozbudowane jak na tło do gry platformowej. :/ Cóż, moje pierwsze podejście w tym temacie. :P W każdym razie tej części już nie będę zmieniał, bo za dużo czasu na nią poświęciłem. Ale dzięki za te rady, zwrócę na nie uwagę przy dalszej produkcji.
Średnia: 8,5 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
mare 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7044 dni temu
Posty: 196
Skąd: Łódź
Punkty: 25
#6 Wiadomość | 2006-10-14, 00:00 | Ocenił na 8
 
Początek za cichy względem reszty. Jest raczej konkretnym tematem niż tłem - nie jest w stanie zagłuszyć klikania młodeko dzwonnika po klawiaturze :P . Od 21'' już troche lepiej się zaczyna dziać. Zmiany melodii w okolicach 40'' są chyba zbyt gwałtowne i mogą odwracać uwagę od trójwymiarowego brzydala. Ogólnie lepiej bym odbierał ten utwór jako coś niezależnego. Bardzo żywy i bogaty choć krótki utwór - muzyka w pigułce ;) . Poazdrawiam :D
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Fido - Dzwonnik z Notre-Dame - Etap I

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi