Creative Xmod - z 16 bitów do ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Creative Xmod - z 16 bitów do 24 bitów
 
dr JunkStone 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6867 dni temu
Posty: 262
Skąd: 3miasto
Punkty: 10
#1 Wiadomość | 2006-10-11, 09:51
Creative Xmod - z 16 bitów do 24 bitów 
Creative Labs zaproponowało urządzenie, które ma poprawić brzmienie muzyki zarejestrowanej w 16 bitach.
Xmod to niewielki interfejs, który podłącza się między komputerem (PC lub Mac) lub odtwarzaczem mp3 a systemem odsłuchowym (zestaw głośnikowy lub słuchawki). Urządzenie zdecydowanie poprawia brzmienie muzyki, dokonując podczas odtwarzania konwersji do standardu X-Fi Xtreme Fidelity, czyli 24-bitowego dźwięku o bardzo wysokiej jakości.

Creative Xmod wzmacnia niskie i wysokie częstotliwości, zwiększając jednocześnie dynamikę dźwięku – daje to czystsze i bogatsze brzmienie, przewyższające jakością oryginał na płycie CD. Urządzenie nie wymaga oprogramowania, a jego podłączenie do komputera PC lub Mac’a trwa kilka sekund. Rezultat to natychmiastowa poprawa brzmienia odtwarzanej muzyki do jakości X-Fi Xtreme Fidelity. Podłączenie Creative Xmod do odtwarzacza iPod, ZEN lub innego urządzenia MP3 wymaga opcjonalnego zasilacza sieciowego.

Xmod ma kosztować 299 zł. Więcej informacji na stronie producenta.
http://pl.europe.creative.com/
 
 
 
 
 
dr JunkStone
- = P s y c h o d e l i c a t e C o r p = -
 
Aretzki
Gość

Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-10-11, 16:57
 
jak na moje to marketingowa ściema. przecież jak się ma audio w jakimś tam mniejszym bit rate, to konwersja i tak nic nie da przeca.
rozumiem, że jakbym miał audio zapisane w bitrate 24 to grałoby mi pięknie. ale konwersja z mniejszego na większy i tak (zdaje mnie się) nic nie da.


______

proszę o pojechanie mnie od idiotów, jeśli nie mam racji.
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Creative Xmod - z 16 bitów do 24 bitów

Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi